Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
196

„Kad Eņģeļi runā skaitļos”

Eņģeļu numeroloģijas galvenais princips balstīts pieņēmumā, ka visi mums ikdienā apkārt esošie skaitļi ir eņģeļu vēstījumi. Bieži, juzdami, ka cilvēka prātu nomāc kāda sarežģīta situācija vai neatrisināta problēma, viņi iečukst ausī padomu paskatīties uz ko konkrētu, un nereti tie ir skaitļi, kuriem pēc tam, meklējams skaidrojumus. Ieraudzītais var būt jebkas: telefona numurs, pulksteņa laiks vai pat cenu zīme veikalā.

Ja ziņojums būs svarīgs, eņģeļi liks tam pievērst uzmanību, liekot cilvēkam atkal un atkal ieraudzīt konkrētos skaitļus. Ievērotās ciparu kombinācijas interpretācija ir vienkāršots modelis eņģeļu ziņu saņemšanai, tā ir viņu atbilde cilvēka netieši uzdotajiem jautājumiem. Numeroloģija pievērš uzmanību ne tikai vienādiem skaitļiem, taču bieži vien tieši tie paliek atmiņā visspēcīgāk un ir patiesi svarīgi, tāpēc, šāda veida ieraudzītajām kombinācijām eņģeļu numeroloģija tiek pievērsta lielāka uzmanība. Savukārt kombināciju atkārtošanās nozīmē, ka eņģeļi jau uzstājīgi mēģina par kaut ko brīdināt.

Eņģeļi dara visu kas ir atkarīgs no viņiem, lai vērstu jūsu uzmanību uz sevi un sazinātos ar viņiem. Tā viņi palīdz mums izdziedināt mūsu dzīves. Tā un ne citādi, mēs bieži ignorējam šīs zīmes, kuras viņi mums sūta, un norakstām uz vienkāršām sakritībām vai mūsu iedomām.

Ciparu secībaJūsu Eņģeļi... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
1.

Ciparu secība.

Jūsu Eņģeļi bieži jums sūta vēstījumus norādot jums ciparu secību. Viņi to dara divos veidos. Pirmais, klusām iečukst jums tos ausī, lai jūs laicīgi paceltu galvu un ieraudzītu laiku ko rāda pulkstenis vai telefona numuru sludinājuma dēlī. Eņģeļi cer, kad jūs ieraudzīsiet atkārtojamies vienus un tos pašus ciparus. Piemēram, jūs bieži redzat ciparu kombināciju 111, un jums liksies, kad katrreiz , kad skatāties pulkstenī, pulkstenis rāda 1:11 vai 11:11.

Otra metode, ar kuru Eņģeļi rāda jums ciparu secību, kam ir sava nozīme, piemēram, fiziski novērojat mašīnu, kura brauc pirms jums, un kurai ir zīme ar speciālu numuru, kuru Eņģeļi grib lai jūs ieraudzītu. Tie, kas pazīstami ar šiem fenomeniem, kļūst par speciālistiem dažādu ciparu nolasīšanā un izprašanā. Tādā veidā, Eņģeļi patiesi var mums nodot detalizētus vēstījumus. Te es minēšu dažus piemērus ciparu secībai. Tā vai savādāk, bet jūsu Sargeņģelis pateiks jums, ja šai situācijai ir cita nozīme priekš Jums. Pajautājiet saviem Eņģeļiem, «Ko Jūs mēģināt pateikt man?», un viņi ar prieku dos jums papildus informāciju, lai palīdzētu jums atšifrēt šo ciparu nozīmi.

Skaitļu kombināciju... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
2.

Skaitļu kombināciju skaidrojumi.

111 - seko savām domām rūpīgi, un pārliecinies par to, kad tu domā tikai par to, par ko gribi domāt, bet ne par to, par ko domāt nevēlies. Šī secība nozīmē to, kad jums paveras plašas iespējas, un jūsu domas parādīsies fiziskajā plānā rekordlielā ātrumā. 111 līdzīgs spožam gaismas zibsnim. Tas nozīmē, kad Visums nofotografēja jūsu domas un īsteno fiziskā formā. Vai esat apmierināti ar šīm domām, kuras nofotografēja Visums? Ja nē, mainiet savas domas. (palūdziet savus Eņģeļus lai palīdz jums, ja izjūtat sarežģījumus ar kontroli un savu domu izsekošanu).

222 - mūsu nesen iesētās idejas sāk dīgt realitātē. Turpiniet aplaistīt un kopt tās, un drīz tās izlauzīsies caur zemes garozu, tā kā drīz jūs varēsiet redzēt pierādījumus savām manifestācijām. Citiem vārdiem, nepalaidiet i piecas minūtes pirms šī brīnuma. Jūsu izpausme būs drīz redzama priekš jums, tāpēc jūs turpiniet centīgi strādāt! Turpiniet uzturēt pozitīvas domas, turpiniet atkārtot afirmācijas un vizualizācijas.

333 - Augšāmceltie Meistari atrodas jūsu tuvumā, vēlās parādīt jums, kad jūs varat rēķināties ar viņu palīdzību, mīļas un draudzīgas attiecības. Piesauciet Augšāmceltos Meistarus bieži, sevišķi, kad redzat ciparu kombināciju ar 3 sev apkārt. Daži no vairāk pazīstamiem Augšāmceltiem Meistariem ir sekojoši: Jēzus, Moisejs, Marija, Kuaņ Iņ, Jogananda.

444 - Eņģeļi ieskauj jūs, apliecinot jums savu mīlestību un palīdzību. Neuztraucieties, tāpēc ka Eņģeļu palīdzība ir tepat līdzās.

555 - Piesprādzējiet savas jostas. Galvenās dzīves pārmaiņas ir priekšā. Šīs izmaiņas nav jāskata, kā «pozitīvās» vai «negatīvās», tāpēc kad visas pārmaiņas ir tikai dabiska dzīves plūsmas sastāvdaļa. Iespējams, kad izmaiņas būs atbilde uz jūsu lūgšanām, tāpēc turpiniet būt mierā un pozitīvā plūsmā.

666  jūsu domas scaronobrīd... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
3.

666 - jūsu domas šobrīd neatrodas balansā, tās ir pārāk fokusētas uz materiālo pasauli. Šī ciparu secība lūdz jūs sabalansēt domas starp debesi un zemi. Līdzīgi tam, kā teikts tautas parunā, Eņģeļi lūdz jūs nofokusēties garam un kalpošanai, un atceraties, kad jūsu materiālās un emocionālās vajadzības automātiski tiks apmierinātas šai rezultātā.

777 - Eņģeļi aplaudē jums, apsveic, jūs esat plūsmā! Turpiniet labos darbus un ziniet, kad jūsu vēlmes piepildās. Šī ir ārkārtīgi pozitīva zīme, kas nozīmē, kad jūs varat gaidīt, kad notiks vēl lielāki brīnumi.

888 - noteikts etaps jūsu dzīvē beidzās, un šī zīme brīdina lai sagatavotos tam. Šo ciparu kombinācija var nozīmēt, kad jūs beidzat emocionālo karjeru, vai attiecību fāzi. Tā arī nozīmē, to kad tuneļa galā ir gaisma. Papildus, tas nozīmē, «Raža nobrieda. Savāciet to un baudiet to». Citiem vārdiem izsakoties, nav ko mīņāties, ejiet uz priekšu, un baudiet sava darba augļus.

999 - Noslēgums. Lielās fāzes noslēgums jūsu personīgajā vai vispārējā dzīvē. Tā kā, tas ir sūtījums Gaismas darboņiem, kas aizņemti ar Zemes dziedināšanu, nozīmē, «Ķerieties pie darba, tāpēc kad Mātei Zemei ir nepieciešama jūsu palīdzība».

000 - Atgādinājums tam, kad esat vienoti ar Dievu, lai jūs sajustu sava Radītāja mīlestības klātbūtni sevī. Ta kā, tas nozīmē, kad kāda situācija apgāja pilnu apli.

123  Zīme no eņģeļiem ka... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
4.

123 - Zīme no eņģeļiem, ka progresējat. Bieži skaitļu kombinācija tiek saņemta kā atbilde uz lūgšanām vai domāta par to, vai kādā konkrētā jomā jūs ejat pareizā virzienā. Eņģeļi saka, ka esat uz pareizā ceļa.  

321 - Eņģeļi pievērš uzmanību, ka jūsu domas vai darbības regresē. Tas ir kā brīdinājums, ka jūsu dzīve pakāpsies soli atpakaļ, ja turpināsiet to darīt, ko darāt.  

161, 166 (un citas ciparu 1 un 6 kombinācijas) - Eņģeļi mudina novirzīt domas no materiālās pasaules satraukumiem un virzīt tās uz debesīm.  

884, 844 (un citas ciparu 8 un 4 kombinācijas) - Zīme, ka drīz beigsies kāda dzīves joma vai posms. Dažādu procesu gaita palēnināsies, un eņģeļi jūs virzīs uz jaunu situāciju, kas būs atbilstošāka jūsu vēlmēm, vajadzībām un mērķiem.  

NB! Ja saskaraties ar četru, piecu vai sešu ciparu kombinācijām, tās jāuzlūko dalīti – vispirms pirmie trīs skaitļi, pēc tam kopā nākamie. Lai izskaidrotu situāciju, abas iegūtās nozīmes jākombinē.

Padomi Eņģeļu numeroloģijas... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
5.

Padomi. Eņģeļu numeroloģijas izmantošana.

Uzdodiet jautājumu!

Lai saņemtu atbildi no eņģeļiem, būtiski ir uzdot vienkāršu un tiešu jautājumu, paskaidrojot, ka ziņojumu vēlaties saņemt skaitļos. Jautājumu varat uzdot skaļā balsī vai arī gluži vienkārši par to intensīvi domājot.

Uzticieties eņģeļiem!

Nebaidieties, ja izjūtat neparastus fiziskus pieskārienus vai piedzīvojat ko neierastu, piemēram, kādas nelielas dabas veltes parādīšanos istabā – tas, iespējams, ir eņģelis, kas gluži vienkārši dod jums zņu, ka esat saklausīts.

Klausieties un skatieties!

Pēc uzdotā jautājuma vērojiet apkārt notiekošo! Eņģeļi savu ziņu var dot visdažādākajos veidos – to iespējams sadzirdēt televīzijas raidījumos, izlasīt žurnālā, ieraudzīt priekšā braucošās mašīnas numurā vai pulkstenī.

Meklējiet skaidrojumus!

Kad esat ieraudzījuši eņģeļu sūtītos skaitļus, meklējiet tiem skaidrojumu. Ja nespējat tos atrast Dorīnas jau sagatavotajos skaidrojumos, lūdziet eņģeli izskaidrot saņemto ciparu kombināciju jums saprotamā veidā un vērojiet apkārtējo vidi!

Klausiet intuīcijai!

Patiesībā eņģeļi cenšas atgādināt par to, ko jau zināt, sajūtat intuitīvā līmenī, tikai esat aizmirsuši, kā tajā patiesi ieklausīties. Eņģeļi to palīdz izdarīt, sūtot dažādus ziņojumus ne tikai skaitļu formā.

 

Ja esat ieintresēti un ir vēlme uzināt par kartru skaitļu kombinācijās saturošajiem cipariem, tad lasām tālāk. :)

Kombinācijas saturoscaronās... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
6.

Kombinācijas, saturošās ciparu 1

Kombinācija 1 un 2, kā arī 121 vai 112 - jūsu domas līdzīgas sēklām, kuras jau sāk dīgt. Jūs jau noteikti varējāt saredzēt dažus pierādījumus jūsu vēlmju īstenošanos. Tas nozīmē, kad lietas virzās vēlamajā virzienā. Turpiniet ticēt!

Kombinācija 1 un 3, kā arī 133 vai 113 - Augšāmceltie Meistari strādā ar jums par jūsu domu procesu. Dažādos veidos viņi rīkojās kā Skolotāji, mācot jūs senām gudrībām, kas saistītas ar manifestāciju. Viņi sūta jums enerģiju, lai atturētu jūs no vilšanās, un uzmundrina, lai jūs paliktu nofokusēti uz patiesiem jūsu dvēseles mērķiem. Papildus, Augšāmceltie Meistari var piedāvāt jums konsultāciju, vadību, padomus, kas attiecās uz jūsu dzīves jēgu. Vienmēr, tā vai citādi, viņa māca tam, kad jebkurš gara darbs sākās ar domu un ideju. Palūdziet viņus lai palīdz jums ar padomu izvēlētie, to ko jūs gribat.

Kombinācija 1 un 4, kā arī 114 un 144 - Eņģeļi pārliecinoši norāda, lai tagad sekojat līdzi savām domām. Viņi iesaka tagad jums ievēlēties vēlēšanos, tā kā jūs atrodaties tādā punktā, kura realizē jūsu domas dotajā mirklī.

(PIEBILE: kombinācija 411 nozīmē, «Pajautājiet Eņģeļiem par informāciju, kura dotajā momentā jums pašreiz ir nepieciešama».

Kombinācija 1 un 5, kā arī 115 vai 551 - jūsu domas veic izmaiņas jūsu dzīvē. Turpiniet vadīt savas domas jums izvēlētajā virzienā. Ja tuvojošās izmaiņas nav vēlamas, jūs domas varat atlikt vai arī izmainīt savas domas.

Kombinācija 1 un 6, kā arī 116 vai 661 - turiet savas domas paaugstinātā stāvoklī un izvairieties no satraukuma, kas saistīts ar materiālo pasauli. (PIEBILDE: kombinācija 611 nozīmē, «Lūdziet palīdzību lai izlabotu kaut ko materiālajā pasaule, kas kairina vai uztrauc jūs dotajā momentā».

Kombinācija 1 un 7, kā arī 117 vai 771 - tas ir apstiprinājums tam, kad jūs visu darāt lieliski. Jūs esat uz pareizā ceļa, tā turpināt! Tas nozīmē, kad jūs izvēlējāties savas domas pareizi, un jums nepieciešams spēcīgāk safokusēt uz saviem uzdevumiem. Pielieciet piederošās emocijas pie savām domām, piemēram, pateicības apziņa par šīm dāvanām, kuras jūs saņēmāt savā dzīvē. Pateicība paātrinās procesu jūsu manifestācijai.

Kombinācija 1 un 8, kā arī 118 vai 881 - Jūs savā dzīvē tuvojaties pie svarīgas fāzes beigām. Ja jūs esat piekusis no kaut kādiem notikumiem savā dzīvē, priecājaties, kad drīz notiks izdziedināšanās vai aizvietos uz kaut ko labāku. Cenšaties un atbrīvojiet tās daļas no savas dzīves, kuras nestrādā, tāpēc kad jūsu domas par labāku dzīvi tuvojās pie realizācijas.

Kombinācija 1 un 9, kā arī 119 vai 991 - jaunas durvis atvērās priekš jums, kā jūsu domu rezultāts. Jums ir iespēja paskatīties uz savām domām un aci pret aci satikties ar savu radošo darbu. Ļaujiet vecajam aiziet, tāpēc kad tas tiks aizvietots ar jaunu tā kā jūs pats vēlējāties.

Kombinācija 1 un 0, kā arī 100 vai 110 - Varenā Dievišķā vadība no Dieva un Eņģeļiem lūdz jūs izmainīt jūsu domas. Iespējams, jūs lūdzāties, lai kļūtu laimīgs un vesels. Ja tā, tad šī ir atbilde uz jūsu lūgšanām. Dievs zina, ka risinājums, kuru meklējat, dzimst no jūsu domām. Palūdziet Dievu vadīt jūsu domu virzību un atbalstīt jūs pārejas periodā.

Kombinācijas saturoscaronās... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
7.

Kombinācijas, saturošās ciparu 2

Kombinācija 2 un 1, kā arī 221 vai 112 - jūsu domas līdzīgas sēklām, kuras jau sāk dīgt. Jūs jau noteikti varējāt saredzēt dažus pierādījumus jūsu vēlmju īstenošanos. Tas nozīmē, kad lietas virzās vēlamajā virzienā. Turpiniet ticēt!

Kombinācija 2 un 3, kā arī 223 vai 323 - Augšāmceltie Meistari strādā ar jums kā līdzautori jūsu jaunajam projektam. Viņu jums saka, ka viņi izprot jūsu uztraukumu, un kad viss notiek vislabākajā veidā priekš jums. Šie Meistari var redzēt, kad jūsu nākotne jau garantēta un būs piepildīta ar laimi ko jūs meklējat. Izbaudiet šo jauno fāzi jūsu dzīvē!

Kombinācija 2 un 4, kā arī 224 vai 244 - kā tiek rakstīts garīgajos vēstījumos, esat Brīnumu Kursā, «Eņģeļi lolo jūsu jaunizcepto mērķi». Šī zīme nozīmē to, kad saņemat palīdzību no augšas lai īstenotu jūs vēlamo pāreju. Šis ir laiks, kad jums sevišķi ir jāzina, kad neesat vientuļi. Ciparu kombinācija 2 un 4 ir signāls no jūsu Eņģeļiem, kuri jums saka, kad viņi dotajā momentā ļoti cieši strādā kopā ar jums.

Kombinācija 2 un 5, kā arī 255 vai 225 - jūsu lūgsnas un jūsu nolūki ir tīri, spēcīgi, un absolūts, tāpēc gaidiet, kad izmaiņas sāksies pat agrāk, nekā jūs, iespējams tās gaidījāt. Nenokavējiet momentu, kad jūsu vēlmes sāks piepildīties. Tās var atnāk pavisam nemanot, tāpēc nezaudējiet cerību. Runājieties ar Dievu bieži, un lūdziet mierinājumu.

Kombinācija 2 un 6, kā arī 266 vai 262 - jauns pirkums vai jauns ieguvums gaida jūs.

Kombinācija 2 un 7, kā arī 277 vai 272 - Jūs nesen vērsāties sakarā ar jaunu darbu, pieņemšanu skolā, vai par kredīta iespējām? Šie cipari ziņo labas vēsti. Viņi lūdz jūs turēties un neļaut savai ticībai svārstīties.

Kombinācija 2 un 8, kā arī 288 vai 282 - Vienas durvis veras vaļā un otras durvis veras ciet. Tagad ieklausieties savā intuīcijā ļoti uzmanīgi, tāpēc kad tā jums teiks priekšā ceļu, kurš nodrošinās jums patstāvīgu labklājību pa pārejas laiku.

Kombinācija 2 un 9, kā arī 299 vai 292 - ja jūs nesen cietāt zaudējumu (darbu, mīļāko, utt.), gaidiet, kad tā būs atalgota jau tuvākajā laikā. Viss strādā jums par labu, neskatoties uz to, kad iespējams, kad aizmugurē palika tik daudz scēnu, kad domājāt, ka Dievs aizmirsis Jūs. Neuztraucieties! Izjūtiet dzīves enerģiju, kura dotajā momentā kustās pa priekšu. Jūs nebijāt sodīti sakarā ar iepriekšējo zaudējumu. Tieši otrādi, Visums gatavo jūs kam jaunam.

Kombinācija 2 un 0, kā arī 200 vai 202 - Dievs grib, lai jūs zināt, kad viņš nav aizmirsis un pametis jūs. Viņš jūs mīl, ļoti stipri! Būtībā, Dievs gatavo lielisku jaunu fāzi jūsu dzīvē. Runājiet ar Dievu bieži, un jūs sajutīsiet šo tuvojošos brīnumu. Kā arī Dievs atgādina jums par svarīgumu «Dievišķais Laiks» ("Divine Timing"). Dažreiz noteiktiem faktoriem būtu jāsakrīt lai jūs vēlamais rezultāts varētu būt sasniegts. Kamēr jūs turat savu ticību, nekas nevar būt par šķērsli lai piepildītu jūsu vēlmes.

Kombinācijas saturoscaronās... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
8.

Kombinācijas, saturošās ciparu 3

Kombinācija 3 un 1, kā arī 311 vai 313 - Augšāmceltie Meistari strādā ar jums un jūsu domu procesiem. Dažādiem veidiem viņi izpaužas kā Skolotāji, apmācot jūs senajām gudrībām, kas saistītas ar manifestāciju. Viņi sūta jums enerģiju, lai noturētu jūs no vilšanās, un uzmundrina, lai jūs paliktu nofokusēti uz patiesajiem sava gara mērķiem. Papildus, Augšāmceltie Meistari var piedāvāt jums konsultācijas, vadību, padomus, kas attiecās uz jūsu dzīves jēgu. Vienmēr, vairāk vai mazāk, viņi māca tam, kad jebkurš darbs sākās domu un ideju līmenī. Palūdziet lai palīdz jums ar padomu izlemt to, ko jūs vēlaties.

Kombinācija 3 un 2, kā arī 322 vai 332 - Augšāmceltie meistari strādā ar jums kā līdz autori jūsu jaunajam projektam. Viņu jums saka, kad viņi saprot jūsu satraukumu un saka, kad viss notiek vislabākajā veidā priekš jums. Šie Meistari var redzēt, kad jūsu nākotne jau garantēti būs piepildīta ar laimi, kuru jūs meklējat. Izbaudiet šo jauno dzīves fāzi savā dzīvē!

Kombinācija 3 un 4, ka arī 334 vai 344 - Jums ir iespējas saņemt daudz palīdzības dotajā momentā! Kā Augšāmceltie Meistari, tā arī Eņģeļi atrodas jums blakus, lai palīdzētu, vadīt un mīlēt jūs. Tiecaties pie viņiem tik pat ļoti, kā viņi tiecās pie jums.

Kombinācija 3 un 5, kā arī 353 vai 335 - Augšāmceltie Meistari grib sagatavot jūs lielām dzīves pārmaiņām, kuras ir neizbēgamas. Viņi grib, lai jūs zināt, kad viņi tura jūsu roku, kamēr notiek šīs pārmaiņas, un kad viss būs labi. Pieņemiet izmaiņas un meklējiet svētību.

Kombinācija 3 un 6, kā arī 363 vai 336 - Jūsu Augšāmceltie Meistari palīdz izpaust jums tos materiālus, kuri jums nepieciešami lai izpildītu Dievišķo mērķi jūsu dzīvē. Vai tā nauda priekš mācībām, vai arī noteikumi priekš mācību vai dziednieciskā darba, Meistari strādā pie tā, lai dotu jums to. Viņi grib, lai jūs zināt, kad esat pelnījuši šo palīdzību, lai jūs spētu to pasniegt arī citiem.

Kombinācija 3 un 7, kā arī 377 vai 373 - Augšāmceltie Meistari laimīgi. Viņi ne tikai redz jūsu īsteno iekšējo Dievišķīgo, bet viņi arī akceptē šo ceļu, kuru jūs izvēlējāties. Viņi grib, lai jūs zināt, kad esat pelnījuši laimi, ļaujiet plūst svētajam svētlaimes avotam, kurš nāk ar jūsu Dievišķo mantojumu un izvēlēto ceļu.

Kombinācija 3 un 8, kā arī 338 vai 383 - «Turpiniet iet», Meistari saka jums. Paaugstiniet enerģiju un savu domu un jūtu fokusu. Pārskatiet savu pasaules uzskatu ņemot vērā savas zināšanas par vienotību ar Dievu, visu un visu jūs dzīvi.

Kombinācija 3 un 9, kā arī 393 un 339 - Tas ir slepens sūtījums, lai atlaistu jūsu dzīves situācijas, kuras nav viengabalainas vai kuras jau nokalpoja saviem mērķiem. Mākslīgi neturieties pie šīm situācijām no bailēm. Ziniet, kad ik mirkli par jums rūpējās. Tas ir nepieciešams lai, noturētu pozitīvu acu skatu attiecībā pret sevi un savu nākotni. Šis skata punkts pēc savas būtības, veido to, ko jūs izjūtat, tāpēc palūdziet Meistarus palīdzēt jums izvēlēties savas domas no augstākās mīlestības perspektīvas.

Kombinācija 3 un 0, kā arī 300 vai 330 - Dievs un Augšāmceltie Meistari mēģina piesaistīt jūsu uzmanību, lielākā mērā, attiecībā uz jautājumu, kas saistīts ar jūsu Dievišķā uzdevuma izpildījumu. Vai pavisam nesen neesat ignorējuši kādu pamācību? Ja tā, tad varat izjust kādu apgrūtinājumu. Šī ciparu kombinācija ir Debesu metodes brīdinājums jums par to, kad jums ir jāizpilda sava loma radīšanas darba procesā. Tas nozīmē, kad nepieciešams ieklausīties un sekot savai Dievišķajai vadībai izpildot noteiktas darbības.

Kombinācijas saturoscaronās... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
9.

Kombinācijas, saturošās ciparu 4

Kombinācija 4 un 1, tādas, kā 441 vai 411 - Eņģeļi neatlaidīgi norāda, lai jūs tagad sekotu līdzi savām domām. Viņi iesaku jums ievēlēties vēlēšanos, tā kā jūs atrodaties tādā punktā, kurš realizē jūs domas tagadnes momentā. (PIEBILDE: kombinācija 411 nozīmē, «Pajautājiet Eņģeļiem par konkrēto informāciju, kura jums ir nepieciešama dotajā momentā».

Kombinācija 4 un 2, piemēram, 442 vai 422 - Kā tiek teikts Svētajos rakstos, Brīnumu Kursā, «Eņģeļi lolo jūsu jauno mērķi». Tā ir zīme tam, kad jūs saņemat palīdzību no augšas lai piepildītu jūsu vēlamo pārreju. Šis ir laiks, kad jums sevišķi ir jāzina, kad jūs neesat vientuļi. Ciparu kombinācija 2 un 4 ir signāls no jūsu Eņģeļiem, kuri jums saka, kad viņi strādā ļoti ciešo kopā ar jums dotajā momentā.

Kombinācija 4 un 3, piemēram, 443 vai 433 - Dotajā momentā jums ir iespēja saņemt ļoti daudz palīdzības! Kā Augšāmceltie meistari, tā arī Eņģeļi atrodas kopā ar jums, lai palīdzētu, mācītu un mīl jūs. Sniedzieties pie viņiem tāpat, kā viņi sniedzās pie jums.

Kombinācija 4 un 5, piemēram, 455 vai 445 - Jūsu Eņģeļi piedalās vienā no jūsu nozīmīgākajām dzīves izmaiņām tagad.

Kombinācija 4 un 6, piemēram, 446 vai 466 - Jūs Eņģeļi brīdina jūs, kad esat pārāk spēcīgi nofokusēts uz materiālo pasauli. Viņi lūdz jūs lai nododat savus pārdzīvojumus viņiem, lai viņi varētu iejaukties. Nobalansējiet savu fokusu starp debesīm un zemi, un ziniet, kad jūsu resursi patiesi bezgalīgi, it sevišķi, kad strādājat roku rokā ar Dievībām.

Kombinācija 4 un 7, piemēram, 477 vai 447 - Eņģeļi apsveic jūs un saka, «Turpiniet šo brīnišķīgo darbu! Jūs esat plūsmā. Turiet savas domas nofokusētas, tāpēc kad tām ir liels pozitīvs efekts».

Kombinācija 4 un 8, piemēram, 488 vai 448 - Tas ir jūsu Eņģeļu paziņojums par to, kad noteikts jūsu dzīves etaps noslēdzas. Viņi vēlās, lai jūs zinātu, kad viss bremzējas, viņi ir ar jums, un palīdzēs vadīt jūs pie jaunām situācijām, kas vairāk piemērota jūsu situācijai, vēlmēm un mērķiem.

Kombinācija 4 un 9, piemēram, 494 vai 449 - Eņģeļi saka jums, kad laiks atlaist situāciju, kura noslēgusies. Viņi atgādina, to, kad vienas durvis aizveras, citas durvis atveras. Eņģeļi pavisam noteikti palīdz jums atvērt jaunas durvis un izdziedināt no jebkurām sāpēm, kas pavada šajā periodā, kuras jūs tagad pārdzīvojat. Lūdzu, palūdziet savus Eņģeļus palīdzēt jums iemantot ticība tajā, kad šīs pabeigšanas un sākumi ir atbildes uz jūsu lūgsnām.

Kombinācija 4 un 0, piemēram, 440 vai 400 - Dievs un Eņģeļi vēlās, lai jūs zinātu, kad jūs esat ļoti, ļoti mīlēts. Viņi lūdz jūs sajust šo mīlestību, tāpēc kad tā viņa atbildēs uz daudziem jūsu lūgumiem un atrisinās mīlestības problēmas.

Kombinācijas saturoscaronās... Autors: Mr Cappuccino Eņģeļu numeroloģija. Skaitļi ietver vēstījumus. Ieskaties!
10.

Kombinācijas, saturošās ciparu 5

Kombinācija 5 un 1, kā arī 511 vai 515 - Jūsu domas veido izmaiņas jūsu dzīvē. Turpiniet pārvaldīs savas domas jūsu uzvēlētajā virzienā. Ja tuvojošās izmaiņas nav vēlamas, jūs varat tās apstādināt vai izmainīt ar savām domām.

Kombinācija 5 un 2, tādus, kā 522 vai 552 - Jūsu lūgšanas un jūsu nolūki tīri, spēcīgi, un absolūti, tāpēc gaidiet, kad izmaiņas notiks daudz ātrāk, ne kā jūs iespējams gaidījāt. Nepalaidiet garām momentu, kad jūsu vēlmes piepildās. Tās var atnāk visādiem iespējamajiem veidiem, tāpēc nezaudējiet cerības. Sarunājaties ar Dievu, tik bieži cik vien iespējams, un lūdziet mierinājumu.

Kombinācija 5 un 3, piemēram, 533 vai 553 - Augšāmceltie Meistari grib jūs sagatavot lielām pārmaiņām dzīvē, kuras ir neizbēgamas. Viņi vēlās, lai jūs zinātu, kad viņi tura jūsu roku šo pārmaiņu laikā, un kad viss būs labi. Pieņemiet izmaiņas un meklējiet svētību tajā.

Kombinācija 5 un 4, piemēram, 554 vai 544 - Jūsu Eņģeļi piedalās vienā no jūsu ievērojamākām dzīves izmaiņām tagad.

Kombinācija 5 un 6, piemēram, 556 vai 566 - Jūsu materiālā dzīve spēcīgi mainās, piemēram, jaunas mājas iegūšana, jaunas mašīnas, vai kāds cits jauns ieguvums.

Kombinācija 5 un 7, piemēram, 577 vai 575 - Tas ir atzinums tam, jūs esat uz sliekšņa neizbēgamām izmaiņām, kura padarīs bagātāku jūsu dzīvi fiziski, vai emocionāli, vai intelektuāli - vai kombinācijās no visiem trijiem. Palieciet uz šī kursa un drīz jūs redzēsiet izmaiņas tam, kā izmaiņas ietekmēja jūsu dzīvi un jūsu apkārtni.

Kombinācija 5 un 8, piemēram, 588 vai 558 - Šī ciparu kombinācija simbolizē to, kad jūs atrodaties 11-jā stundā, ar seju pretim izmaiņām. Ne baidāties no tā, tāpēc kad jūs atbalstīs un mīlēs šo izmaiņu laikā, kurš tagad nav izbēgams.

Kombinācija 5 un 9, piemēram, 599 vai 595 - Priekš tā, lai jaunās izmaiņas notiktu, nepieciešams atlaist pagātni. Šī ciparu kombinācija prasa jums atlaist pagātni un, to kas izpildīja dzīves funkciju savā laikā. Tomēr, dzīve turpinās, un izmaiņas neizbēgamas. Ziniet, kad viss jaunas stāv jums pie sliekšņa, gaidot, kad tās ielaidīs. Jums būs iespēja ļaut šim jaunajam ienākt, kad atlaidīsies visu veco ar mīlestību.

Kombinācija 5 un 0, piemēram, 500 vai 550 - Svarīgs vēstījums, kas paziņo jums, kad jūsu dzīves izmaiņas notiek Dievišķā un lieliskā kārtībā. Tās ir dāvanas no Dieva un attiecīgi ar Dieva gribu jūsu Augstākā Es vārdā.

3
196
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [16]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Caliboo avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Sviestmaize
  Caliboo 24.07.13 23:22
 
11
0

ļoti labs un interesants raksts!

NightInBlood avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa Bestsellers
  NightInBlood 24.07.13 14:53
 
8
0

atbildot uz Mr Cappuccino komentāru "Jā, ir intresanti uzzināt ko mazliet savādāku. ... "  

 A vot ir smieklīgi tad, kad tev izzīlē, ka tavs maģiskais skaitlis ir 666. Kad man tā bija es nenormāli sabijos, bet izrādījās, ka šie skaitļi vēsta par to, ka manā dzīvē tie vedīs uz panākumiem. Sātaniste. :D

Mr Cappuccino avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Mr Cappuccino 24.07.13 14:34
 
8
0

atbildot uz NightInBlood komentāru " Interesanta lasāmviela. Pirmo reiz... " Jā, ir intresanti uzzināt ko mazliet savādāku. :) Mana paša skaitļi ir 111. Jau labu laiku man šie skaitļi diezgan bieži krīt acīs, jo sevišķi pulkstenī. Bieži vēlos vakaros, kad ieskatos pulkstenī, plkstens rāda1:11 ...tas pats arī šonakt guļot, bez iemesla kautkas mani mudināja paskatīties pulkstenī.. un ko es tur ieraudzīju??.. atkal 1:11. Tāpēc arī izdomāju par šo visu izveidot rakstu. :)

ColdIce avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Jubilārs
  ColdIce 01.09.13 15:18
 
3
0

Aaaah paies 10 gadi kamēr es šito visu izlasīšu

sprq avatars
Medaļa StudentsMedaļa JubilārsMedaļa Trumpe
  sprq 15.08.13 14:28
 
3
0

Vai kādam ir zināms internetā, kāds oline "kalkulators", kurā var ielikt arī citus skaitļus un to konbinācijas???

Mr Cappuccino avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Mr Cappuccino 31.07.13 14:04
 
3
0

atbildot uz jāņtārpiņsh komentāru " Biju lasījusi tikai par 3 vienādie... " Prieks ka patīkās. :))

jāņtārpiņsh avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa BučiņaMedaļa Anomālija
  jāņtārpiņsh 30.07.13 20:32
 
1
0

Biju lasījusi tikai par 3 vienādiem cipariem šo te pašu tēmu, jauki, ka ieliki arī ko daudz plašāku (par tiem 112, 311 utt), jo līdz kam tādam vēl nebiju aizrakusies. :) 

Debesu Kalējs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  Debesu Kalējs 29.07.13 14:18
 
1
0

atbildot uz NightInBlood komentāru "  A vot ir smieklīgi tad, kad tev izzīlē, ... " Jū, tagad panākumi dzīvē un karjerā ir sātanisms.

Luya avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa KallaMedaļa Vidusskolnieks
  Luya 27.07.13 15:15
 
1
0

atbildot uz Mr Cappuccino komentāru " Droši vien skaidrojums pie kombinācijas 222.... " Noup, citu skaitļu klāt nav.. tikai un vienīgi 22 ..

Mr Cappuccino avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Mr Cappuccino 27.07.13 12:30
 
1
0

atbildot uz Luya komentāru " Un, kurš no šiem skaidrojumiem der... "

Droši vien skaidrojums pie kombinācijas 222. Bet pavēro uzmanīgāk šīs sakritības, varbūt vēl ir kāds skaitlis, kas bieži iekrīt kopā ar to 22. :)

Luya avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa KallaMedaļa Vidusskolnieks
  Luya 27.07.13 02:24
 
1
0

Un, kurš no šiem skaidrojumiem der man, ja es visu laiku redzu saitli 22? ((:

Mr Cappuccino avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesaka
  Mr Cappuccino 24.07.13 15:30
 
1
0

atbildot uz NightInBlood komentāru "  A vot ir smieklīgi tad, kad tev izzīlē, ... "

Njā, gadās arī tā. :D  Galvenais ir visu uzzināt, izprast pareizi, lai nesākas paronoja, bailes un tml. problēmas. Pēc būtības neviens skaitlis nav slikts, tikai savādāks un katrs attiecīgajās dzīves situācijās un kombinācijās citādāk inerpretējams.

NightInBlood avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa ViktorsMedaļa Bestsellers
  NightInBlood 24.07.13 14:25
 
1
0

Interesanta lasāmviela. Pirmo reizi kaut ko tādu lasu.

Mani skaitļi- 333. 

ShadowQueen avatars
Medaļa Spoks
  ShadowQueen 15.01.19 23:16  
 
0
0
Kads var palidzet...Man neradas nekadas skaitlu kombinacijas.Vienkarsi skaitlit 4 vairakas reizes.. ...Ko tas nozime!
Edijs Vēveris avatars
Medaļa Spoks
  Edijs Vēveris 02.12.18 11:02
 
0
0

Es jau apmēram mēnesi redzu ciparu  144, 1:44 , 10:44 utt un es atradu adbildid ''Kombinācija 1 un 4, kā arī 114 un 144 - Eņģeļi pārliecinoši norāda, lai tagad sekojat līdzi savām domām. Viņi iesaka tagad jums ievēlēties vēlēšanos, tā kā jūs atrodaties tādā punktā, kura realizē jūsu domas dotajā mirklī.''bet es īsti nesapratu? Viss ko es sapratu ir tas ka es varu katru dienu ievēleties vēlēšanos bet es neticu :|

Mūsdienu Cilvēks avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas joksMedaļa nolaifers
  Mūsdienu Cilvēks 09.01.16 20:29
 
0
0
Es jau vairākus mēnešus (vismaz četrus) redzu periodiski skaitļu kombināciju 9.11, 9:11, 9/11 u.c. , es nezinu vai tas kaut kā tiešām varētu būt saistīts ar teroraktu (ceru, ka nē), bet arī īsti šeit neatradu atbildi. Varbūt kāds var palīdzēt?