Mūsdienās ir pieejami dažādi veidi kā iegūt apreibinošu efektu un sajust vēl nekad nebijušas sajūtas. Šajā rakstā uzzināsi kā to paveikt nelietojot medikamentus vai jebkādus citus veselībai kaitīgus līdzekļus.!
Mūsdienās ir pieejami dažādi veidi kā iegūt apreibinošu efektu un sajust vēl nekad nebijušas sajūtas. Šajā rakstā uzzināsi kā to paveikt nelietojot medikamentus vai jebkādus citus veselībai kaitīgus līdzekļus.!
Caur skaņu. (bailes)
Ir pieejami neskaitāmi raksti un dzirdēti daž ne dažādi nostāsti par un ap spokiem, ticēt tiem vai nē, tas ir katra paša lēmums, toties mēs nevaram apstrīdēt dīvaini baiļu sajūtu, kas mūsos parādas diezgan bieži. Dažreiz pat dzirdam dīvainas skaņas, kuras blakus esošie cilvēki nedzird. Fenomens vai patiesība? Zinātnieki ir veikuši dažādus ekspermentus tā sauktajos "spoku namos" un ir pierādījuši, ka baiļu sajūtu izraisa dažāda stipruma skaņu viļņi. (Skatīt video, ja bailes tev nav svešas  
Caur skriešanu.
Noteikti daudzi esam dzirdējuši interesanto faktu: 'skriešana izdala laimes hormonus.' Kas daudziem no mums liek bolīt acis, kādu gan laimi cilvēks var iegūt darot kaut ko tik nogurdinošu? Toties šis fakts ir pavisam īsts. Pētījumos noskaidrots, ka vairums cilvēku skrienot pie lielas slodzes gūst narkotiskām vielām līdzīgus efektus, no kura citi pat paliek atkarīgi.
Cilvēki, kuri ir guvuši šo pieredzi skaidro to kā fenomenu - cilvēka smadzenes gluži kā atvienojas un pazūd jebkāda noguruma sajūta, cilvēks paliek laimīgs un rodas vēlme izjust šīs sajūtas atkal un atkal.
Mīts vai patiesība?
Caur krāsu.
Gan jau kādreiz esi iegājis telpā, kuru neapgaismo parasta - balta gaisma, bet gan kas košāks, kā piemēram zila vai sarkana. Kādas ir bijušas tavas sajūtas? Tiek apgalvots, ka ieejot telpā, kuru apgaismo sarkana gaisma cilvēks sajūtas satraukts un izjūt dažāda veida emociju uzplūdumus, toties ienākot telpā ar zilu gaismu cilvēkam ir pretēja reakcija.
Caur skaņu. (prieks)
Skaņai ir dažādi veidi, kā ietekmēt cilvēka nervu sistēmu. Otrajā video varēsiet noklausīties pavisam dīvainu skaņas ierakstu, kas "radot" laimes sajūtu. Pats klausoties šo ierakstu nekādu īpašu atšķirību nepamanīju, bet nu katrs no mums ir savādāks.
Caur redzi.
Pilnībā visi apreibinoši līdzekļi iedarbojas uz mūsu sajūtām un maņām. Tāpēc nākamais triks tiek saistīts ar redzi. Pavisam neliela "maska", kuru var uztaisīt jebkurš no mums ļauj piedzīvot neaprakstāmus efektus. Trika efektivitātē slēpjas sava veida zinātne. Vācu psihologs Volfgangs Metzgers, kurš apgalvoja: 'ja cilvēks pietiekami ilgi vēro nebeidzamu vai neesošu virsmu, cilvēkam sāks rādīties halucinācijas un narkotiskām vielām līdzīgi efekti.'
Pat ja tev nav pingponga bumbiņas vari izmantot parastu papīra lapu. Tavs uzdevums ir lapu turēt pie sejas tik tuvu, lai tu nespētu skatīties uz ko konkrētu, bet joprojām spētu saredzēt gaismu.
Caur miegu.
Eksperiments ir diezgan biedējošs un nav ieteicams cilvēkiem ar vāju nervu sistēmu. Viss, kas tev ir vajadzīgs ir kāds, kurš tevi pamodinās tavā visdziļākā miega fāzē, tad kad jau rādas sapņi. Ja tu tiec pamodināts īstajā laikā tavām smadzenēm liksies, ka tu vēl esi miegā, lai gan tu varēsi kontrolēt savu ķermeni. Diezgan bīstami un biedējoši.
Klusums.
Pats vienkāršākais veids kā apreibināties un sajust dīvainus efektus ir vienkārši sēdēt klusumā un nedarīt pilnīgi neko. Ļoti ātri tu to vairs nevarēsi izturēt, toties, ja esi ļoti pacietīgs tavs ķermenis ar tevi sāks spēlēt dīvainus trikus.
Netici? - Pamēģini.
Es dzeru bambukus un hektoru. Vot tas ir labākais veids kā apreibināties.
Jā, lietoju alternatīvas metodes: skatos filmas, apmeklēju koncertus, eju pārgājienos, dejoju, sliktākajā gadījumā vienkārši griežos uz riņķi.
Man vienīgā fobija ir klusums. Klusumā ir ļoti viegli sajukt prātā.