Cilvēks - okupants uz Zemes?27

 663  1

Nesen spokos tika publicēts raksts - "Svētais Juris - dinozauru mednieks?". Raksts ir aizraujošs un fantāziju veicinošs, un man, kā vienmēr, radās vēlme oponēt un rast šim jautājumam pavisam citu atbildi. Nekā personiska, es tikai spēlējos.

Komentāri 27

0/2000

Interesanta teorija.

Var jau būt visādi ir gājis, bet man nav skaidrs, kā pēc Darvina sanāk ar cilvēka 'zibens evolūciju'?

Visiem zvēriem ir vajadzējis miljons gadus lai izveodotos tas radījums, kuru mūsdienās redzam, bet cilvēkam ir izdevies nieka 100-200 gadu tūkstošos no mērkaķa kļūt par superbūtni!?

Un kas interesanti - dažās mērkaķu sugas ir iespītējušās, un turpina kāpelēt pa kokiem un lupināt banānus?

 24  1 atbildēt

Man patika   

 12  0 atbildēt
Viena interesanta teorija... Nu ko, ja no Lesteta līdz Lordam, tad, iespējams, man arī atradīsies ar kau papildināt.. Gaidat!:d Par rakstu, viennozīmīgi pluss.
 9  0 atbildēt

Šitas raksts būtu ideāls scenārija uzmetums fantastikas filmai, kā cilvēks ieradies no citurienes un iekarojis šo planētu, Spilbergs to varētu uzņemt!   

 8  0 atbildēt

anekotāsev labsraksts, ir par ko aizdomāties un prātam aizķerties

 7  0 atbildēt

ir bībelē viena vieta kas man liek domāt ka iet runa par dinozauriem, intreses pēc var iemest aci - ījaba 40 : 15 - 26 arī 41 nodaļa, Un kautā neticas ka tie ir begemots un krokodils. begemots nevar "izstiept astī kā ciedru koku", viņam tak aste praktiski nekāda. Tas pirmais apraksts nīlzirgam neatbilst, jo tam arī zobi nav asi.  

 6  0 atbildēt

Vīrietim ir grūti apjaust, ar ko viņš ir labāks par dzīvneiku, tāpēc viņš savā iztēlē nereti izveido kkādu mošķi, ko vari dēvēt par pūķi, NLO vai plampašķi. Kāpēc tam ir kkāda nozīme, lai nenodarītu pāri, tam kas viņam kalpo vai nesagaidot labību nogatavojamies vārpās, to nopļaujot, nespēsi iegūt pilnvērtīgu miezi, griķi vai kviesi, kurš nākamā gadā varēs kalpot par jaunas ražas nesēju. No plastalīna var saķepināt tādus pūķus un ērmus, par kuriem tu pat iedomāties nevēlēsies

 7  1 atbildēt

Darvins bija muļķis! Lords ir gudrāks.

 4  0 atbildēt

Zeme sastāv no putekļiem, cilvēks ir cēlies no putekļiem un par tiem pārvērtīsies. DNS analīzēm nevar ticēt, jo tas ir tikai koncepts, tāpat kā oglekļa testiem ar ko nosaka vecumu. Tas viss ir izdomājums, tāpat kā metrs, kilograms un lietvārds.  Nekas nav tā kā izskatās. Diemžēl. Cilvēkbūtne ir tā būtne, kurā ir visvairāk Zemes nekā jebkurā citā, ja skatās cilvēka organismu pa elementiem. Piedod draudziņ, ar manu info daudz kas no tava raksta "nelīmējas" kopā. Tas nekas. Laika vēl gana. ^_^

Bhagavad-Gīta nav par fizikālām personām. Neviens nevienu neuzvarēja.

 4  0 atbildēt

Mēs esam marsieši, es jau cerēju, ka kaut kur no Betelgeisa...

 4  0 atbildēt
Tiešām liek padomāt!
 5  2 atbildēt

Raksts, gluži tāpat, kā ievadā minētais raksts ir ļoti interesants un patīkami lasāms (info gan šur tur jau iepriekš lasīts,dzirdēts,redzēts,bet kas gan mūsdienās nedublējās) Taču ir viena lieta, kur ir pieļauta rupja kļūda. Pūķi tikai eiropiešiem 99% gadījumu ir sliktie. Ķīnā, Japānā pūķi bieži vien ir gudrības un laimes simbols.

 4  1 atbildēt
Ja cilvēks būtu apgaismots viņš nedarītu Dabai pāri,un nerīkotos kā nežēlīgs okupants uz Zemes.Tas viss no tumsonības.Dodaties uz Vipassanas meditācijām un tāpat dodaties uz Dienvidameriku dzert Ajavaskas dzērienu,un tuvojaties Gaismai un apskaidrībai.
 2  1 atbildēt

Atgādina Erika fon Dēnikena grāmatas!Super ,patika  

 0  0 atbildēt
PAREIZ!
 0  0 atbildēt

Nav pūķu.

 0  0 atbildēt

''Vai zinājāt, ka zem Eiropas ir vesels pazemes alu tīkls, kam izcelsme pat nav zināma?'' - vai nepateiksi kur es varētu apskatīt šīs alas?  

 1  4 atbildēt

No visām problēmām šajā rakstā vissmieklīgākā - " Cilvēks vispār nav spējīgs izdomāt neko, ko nebūtu redzējis vai dzirdējis, tas ir zinātniski pierādīts fakts. "

Vai Alien filmas ir īstas? Damn, son.

 0  3 atbildēt