local-stats-pixel

Antigravitācija un smadzeņu viļņu teorija.1

13 1

Floutings kā atbalstošs un stimulējošs līdzeklis spēcīgi iedarbojas vienlaicīgi uz vairākiem līmeņiem – fizisko, emocionālo, intelektuālo un garīgo. Bet rodas pamatots jautājums, kā gan tik pasīva procedūra kā floutings, spēj izraisīt tik aktīvu labvēlīgu iedarbību? Šis jautājums ir nodarbinājis zinātniekus visā pasaulē jau no floutinga izgudrošanas brīža. Pētījumi floutinga laboratorijās joprojām turpinās, un pa šo laiku uzkrātie zinātniskie sasniegumi ir apkopoti vairākās atšķirīgās, taču savstarpēji saistītās teorijās, kuras izskaidro nenoliedzami apbrīnojamos floutinga ietekmes mehānismus.

Antigravitācija

Peldspēju, ko ķermenis iegūst, pateicoties piesātinātajam angļu (Epsomas) sāls šķīdumam, atbrīvo to no gravitācijas ietekmes, ļaujot floutētājam reāli izbaudīt bezsvara stāvoklim vispietuvinātākās, izjūtas. Pēc zinātnieku domām, 90% no visas centrālās nervu sistēmas darbības tiek novirzīti, lai kompensētu gravitācijas ietekmi uz cilvēka organismu. Gravitācija līdz ar citām parādībām, iespējams, ir visizplatītākais cilvēka sliktās veselības cēlonis. Sāpošas muguras un locītavas, atkārušies vēderi, nogurušas kājas un sasprindzināti muskuļi – tas viss ir mūsu unikālās, bet nedabiskās vertikālās staigāšanas rezultāts. Saskaņā ar šo teoriju, noņemot slodzi, ko smadzenēm un skeletam rada zemes pievilkšanas spēks, floutings atbrīvo milzīgu enerģijas daudzumu un lielus smadzeņu sektorus darbam ar apziņu un iekšējiem pārdzīvojumiem.

Smadzeņu viļņu teorija

Vēl interesantāks fenomens par labi izzinātajiem alfa-viļņiem, ko smadzenes izstaro atpūtas laikā, ir Theta-viļņi, ko pavada spilgtas atmiņas, brīvas asociācijas, pēkšņas atziņas un radoša iztēle, kā arī svētlaimība un vienotība ar Visumu. Tas ir mistisks, produktīvs un augstvērtīgs stāvoklis, ko ir ārkārtīgi grūti noturēt, jo, tiklīdz smadzenes sāk izstarot Theta-viļņus, cilvēks parasti aizmieg. Tas ir galvenais iemesls, kas parasti ir apgrūtinājis šo smadzeņu radīto viļņu izpēti. Viena no iespējām, ko var apgūt, lai spētu izstarot Theta-viļņus, ir meditācijas māksla. Pētījumi, kas veikti ar vairākiem dzenbudistu mūkiem un tika pierakstīti ar oscilogrāfu, parādīja, ka mūku izstaroto alfa un Theta viļņu daudzums, meditācijas laikā atbilst viņu spējai sasniegt dziļu meditatīvu stāvokli, kas savukārt ir atkarīgs no klosterī pavadītajiem gadiem. Tāpēc lielākos Theta-viļņu apjomus spēja ģenerēt mūki, kam bija vairāk nekā divdesmit gadu meditācijas pieredze, tajā pašā laikā atrodoties nomoda stāvoklī. Tā kā vairākums no mums dažādu iemeslu dēļ nav gatavi pavadīt divdesmit gadus klosterī, der zināt, ka dažas minūtes pēc floutinga seansa sākuma cilvēks sāk ģenerēt Theta-viļņus, neieslīgstot miegā. Tādā veidā viņš pilnīgi skaidri uztver spilgtus attēlus un radošas domas, atrodoties pie pilnas apziņas. Līdzās tam Theta-viļņi turpina stimulēt cilvēka radošo iztēli vēl vismaz divas nedēļas pēc floutinga seansa.

Terapeitiskais seanss floutinga istabā parasti ilgst četrdesmit minūtes. Pirmajās divdesmit minūtēs var gadīties piedzīvot kņudēšanu dažādās ķermeņa daļās (šī parādība ir izplatīta arī pirmajās meditācijas stadijās). Pēdējās divdesmit minūtes bieži beidzas ar pāreju no Alfa- un Beta- smadzeņu viļņiem uz Theta-viļņiem, līdzīgi kā tas notiek īsi pirms iemigšanas un pēc tam mostoties. Floutinga istabā Theta stāvoklis var ilgt vairākas minūtes, nezaudējot skaidru apziņu. Daudzi izmanto padziļinātu Theta- stāvokli radošuma veicināšanai un problēmu risināšanai. Jo biežāk notiek floutinga seansi, jo ilgāks kļūst Theta smadzeņu aktivitātes periods. Pavisam zūd muskuļu saspringums, stabilizējas asinsspiediens, pulss un skābekļa patēriņš. Mainās visa organisma ķīmija. Floutēšana ne tikai būtiski mazina stresu, bet arī atvieglo astmas, artrīta, izkaisītās sklerozes, gremošanas trakta, sirds u.c. slimību izpausmes. Ievērojami mazinās tādas ar spriedzi saistītas problēmas kā migrēna, muguras sāpes, bezmiegs utt.

Pelde var būt gan pasīva, gan aktīva atkarībā no floutētāja mērķa. Relaksācijas nolūkos cilvēks vienkārši floutē uz ūdens un „atbrīvo prātu”. Aktīvai floutēšanai ir dažādas metodes. Šādi var nodarboties ar meditāciju, mantrām, pašhipnozi, ievērojami ātrāk (16 reižu ātrāk) risināt mācību, biznesa u.c. uzdevumus. Aktīvas foutēšanas pamatā ir tas, ka, atslābinoties ķermenim, apziņa gūst daudz aktīvākas uztveres spējas, un jebkuras prāta darbības šajā stāvoklī ievada informāciju zemapziņā, kas vēlāk izpaužas ikdienas dzīvē.

Galvenie ieguvumi no regulāras floutēšanas:

vienas stundas laikā tā atjauno enerģētisko līmeni veselas dienas apjomā, kas tik ārkārtīgi nepieciešama ikdienas dzīvei; uzlabo veselību, fizisko, emocionālo un garīgo pašsajūtu; samazina stresa un nemiera līmeni līdz minimumam; fizisku pārgurumu pārvērš neticamās darba spējās; noregulē bioloģisko pulksteni, pārvar laika joslu maiņas iespaidu; palielina psihisko, fizisko un emocionālo izturību; veicina radošo iztēli, kas nozīmē dabīgas jūtu izpausmes, kas spēcīgi pastiprina pieskārienu, smaržas, garšas, redzes un dzirdes sensoros stimulus; uzlabo sportiskos sasniegumus un vairākkārtīgi saīsina atjaunošanās laiku pēc fiziskām slodzēm; stiprina imūnsistēmu, mazina sāpes un paātrina izārstēšanos; padziļina meditāciju, spēcina apziņu un vizualizāciju mērķu sasniegšanai; Strauji samazina lieko svaru, jo floutējot uzņemtā enerģija ievērojami samazina vajadzību pēc liekām kalorijām; Neticami ātri un viegli noņem paģiru sindromu, noņem depresiju un atjauno dzīves prieku. Būtībā floutinga iespējām nav robežu apziņas paplašināšanas jomā. Ir zināmi piemēri, kad cilvēki sasniedz apskaidrību, atrod savas dzīves jēgu un līdz nepazīšanai uzlabo savas dzīves mentālo, fizisko un garīgo kvalitāti.
13 1 1 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 1

0/2000

Pastāsti vairāk par pašu floutēšanu - kas tas ir?

1 0 atbildēt