Pasaulē tiešām reizēm notiek dīvainas un neizskaidrojamas sagadīšanās. Šajā rakstā par 8 dīvainiem notikumiem, kas negadās īpaši bieži.
8 Dīvainas sagadīšanās.32
1900. gada 28. jūlijā Itālijas karalis Umberto I, vakariņoja restorānā Moncā. Izrādījās, ka restorāna īpašnieks pēc izskata ir identisks Karalim.Vel trakāk, restorāna īpašnieka vārds arī bija Umberto, viņa sievas vārds bija tāds pats, ka karalienes vārds un viņš atvēra restorānu tieši tajā pašā dienā, kad notika karaļa inaugurācijas cermonija. Restorāna īpašnieks Umberto tika nošauts nākamajā dienā, tā pat kā karalis Umberto I.
1746. gada 13. februāri francūzim Jean Marie Dubarry tika izpildīts nāvessods pakarot par sava tēva slepkavību. Precīzi simts gadus vēlāk 1846. gada 13. februāri vel vienam francūzim vārdā Jean Marie Dubarry, tika izpildīts nāvessods pakarot par tēva slepkavību.
1911. gada 26. novembrī GREENBERRY Hill Anglijā tika izpildīts nāvesods trim slepkavām par Sēra Edmunda Barijas slepkavību. Slēpkavu vārdi bija Green, Berry un Hill.
Britu aktieris Entonijs Hopkins ( Vēlāk kļuva pasaules slavens pēc Hanibāla Lehtera lomas atveidošanas) bija priecīgs , ka viņš bija izraudzīts galvenajai lomai filmā, kas balstīta uz grāmatas " Meitene no Petrovskas" motīviem, ko sarakstījis Džordžs Faifers. Dažas dienas vēlāk Hopkins devās uz Londonu, lai nopirktu grāmatas kopiju. Viņš grāmatu centās atrast vairākās grāmatnīcās, bet nekur tās nebija. Ejot uz vilcienu Hopkins uz soliņa pamanīja mētājamies kādu grāmatu.Neticami, bet tā bija "Meitene no Petrovskas." Tas vel nebūtu nekas sevišķs salīdzinot ar notikumiem, kas sekos turpmāk. Divus gadus vēlāk, filmas filmēšanas vidū Vīnē, Hopkins apmeklēja grāmatas autoru Džordžu Faiferu. Faifers teica, ka viņam vairāk neesot nevienas grāmatas kopijas un pēdējo viņš iedevis kādam savam draugam, kas to pazaudējis kaut kur Londonā. Hopkins pasniedza Faiferam grāmatu, kurā bija autora atzīmes. Tā bija tā pati grāmata.
Dumhenšīrā cilvēki skatījās filmu 80 dienās apkārt zemeslodei, kad pēkšņi viņu tv izlēdzās, jo pazuda strāva. Tas bija tieši pirms epizodes, kad filmas galvenie varoņi gatavojās pacelties ar gaisaballonu. Interesati, ka pie strāvas pazušanas bija vainīgs tieši gaisa ballons, kas bija ielidojis elektolīnijā un izraisījis strāvas zudumu.
Kādu britu virsnieku Samerfordu 1918. gadā, kaujā pie Flandrijas no zirga notrieca zibens. Viņš tika paralizēts no jostas vietas uz leju. Atvoļinājies no armijas Samerfords pārcēlās uz dzīvi Vankuverā. Kādu dienu 1924. gadā viņš zvejoja vietēja ūpē sēdēdams zem koka, kad tajā iespēra zibens. Divus gadus vēlāk Samerfords atguva spēju staigāt un bieži pastaigājās pa vietējo parku. Kāda vasaras dienā 1930. gadā viņš gāja caur šo parku, kad atkal viņam iespēra zibens. Šoreiz Samerfords tika paralizēts pilnībā. Divus gadus vēlāk viņš nomira. Vel pēc četriem gadiem zibens tā pat viņu atrada. Tas vētras laikā sadragāja Samerfords kapa pieminekli.
Deivida tēvs cēla maju no priedes koka. Deivids no šī koka izveidoja ģitāru un pārdeva to par 40 dolāriem. Viņš uz tās atstāja savus iniciāļus. Deividam tajā brīdi bija 16 gadi un viņš par to ģitāru savā dzīvē vairāk vispār nebija domājis. 40 gadus vēlāk Deivida dēls viņam dzimšanas dienā bija nopircis ģitāru un pasniedzot to atvainojās par dīvainajiem iniciāļiem uz tās. Tā bija tā pati ģitāra, ko Deivids bērnībā bija uztaisījis. Viņš teica dēlam, lai nes to atpakaļ. Vel pēc desmit gadiem Deivids ejot pa ielu ieraudzīja kādu bezpajumtnieku, kas spēlē ģitāru. Deivids palūdza apskatīt ģitāru. Tā bija tā pati ģitāra, ko Deivids bērnībā bija uztaisījis. Deivids bezpajumtniekam prasīja kur viņš to dabūjis. Vīrs teica, ka pirms pieciem gadiem to iegādājies, jo uz tās esot viņa iniciāļi un viņš domājis, ka tā ir Dieva zīme. Bezpajumtnieka vārds un uzvārds bija tieši tāds pats kā Deividam.
Reiz kāds kuģis nogrima pie Velsas krastiem un katastrofā bija tikai viens izdzīvojušais. Precīzi 200 gadus vēlāk tajā pašā vietā nogrima vel viens kuģis un atkal bija tikai viens izdzīvojušais. Neticami, bet vel pēc 200 gadiem atkal tieši tajā pašā vietā nogrima vel viens kuģis un atkal bija tikai viens izdzīvojušais. Dīvaini, bet visu izdzīvojušo cilvēku vārdi bija Džeks.