local-stats-pixel

15 neticamas sakritības.23

160 4

Dzīve ir pilna pārsteigumu un sagadīšanos. Dažas ir pavisam niecīgas, bet citas grandiozas. Šeit ir apkopotas 15 neticamas un prātam neaptveramas sakritības.

 

1. Bērnības grāmata. Reiz kāda noveliste vārdā Anne Periša (Anne Parrish) pētot grāmatas kādā grāmatu veikalā, tālajā 1920. gadā, uzgāja savu bērnības mīļāko grāmatu- Džeks Frosts un citi stāsti. Viņa parādīja to savam vīram, ar sajūsmu un maigumu stāstot, ka viņai bērnībā arī tāda ir bijusi. Vīrs paņēma grāmatu un atvēra to. Iedomājieties, no grāmatas izkrita zīmīte, kura bija rakstīts : „Anne Parrish, 209 N. Weber Street, Colorado Springs”. Tā bija viņas pašas grāmata.

 

2.Pokera veiksme. 1858. gadā vīrs vardā Džons Falons tika atrast miris ar šautu brūci. Tā bija atriebība no cilvēkiem ar kuriem viņš kopā spēlēja pokeru. Viņi apgalvoja, ka Fallons vinnēja $600, krāpjoties. Tā kā Fallona vieta pie pokera galda tagad bija tukša un neviens no jau esošajiem spēlmaņiem nevēlējās ieņemt viņa vietu ar $ 600 parādu komplektā, viņi atrada jaunu spēlētāju, kas piekrita un uzlika uz galda $ 600 mirušā vīra vietā. Brīdī, kad ieradās policija, lai izmeklētu noziegumu, jaunā spēlētāja starta kapitāls $600 vērtībā bija izaudzis līdz $ 2,200. Policija pieprasija sākotnējos $ 600, lai izmaksāt tos Fallona tuvākiem radiniekiiem. Vienīgi, ka nekur tālu nebija jāiet, izrādījās, ka jaunais spelētājs bija Fallona dēls, kurš nebija redzējis tēvu septiņus gadus.

 

3. Dvīņu nāve. 2002. gadā, Somijas ziemeļos, septiņdesmit gadus vecie dvīņi nomira dažādos nelaimes gadījumos ar vienas stundas atšķirību uz viena un ta paša ceļa. Pirmo no dvīņiem, kamēr tas mierīgi brauca ar savu riteni, notrieca kravas automašīna, 600 km attālumā no Helsinkiem. Viņš nomira tikai 1,5 km attālumā no vietas, kur tika nogalināts viņa brālis. „Tas ir vienkārši neticama sagadīšanās. Lai gan šis ceļš ir ļoti noslogots, negadījumi šeit nenotiek bieži”, stāstija policists notikuma vietā, „Man mati bija stāvus gaisā, kad sapratu, kas notiek. To ka viņi abi bija dvīņu brāļi, un tādi notikumi ar stundas atšķirību. Tā vien likās ka „ tur augšā” kādam pār to bija teikšana”.

 

4. Po sakritība 19. gs. slavenais šausmu stāstu rakstnieks Edgars Alans Po, uzrakstija grāmatu ar nosaukumu „Stāsts par Artūra Gordona Pima piedzīvojumiem”. Stāsts ir par četriem izdzīvojušiem kuģa bojāejā, kuri laivā peldēja atvērta okeānā vairākās dienas, līdz izdomāja apēst jungu vārdā Ričards Pārkers. Dažus gadus vēlāk, vairākas dienas pēc jollas „Mignonette” grimšanas , tika atrasta laiva ar četriem izdzīvojušiem pasažieriem. Vēlāk izrādijās, ka vecākie no izdzīvojušiem, nogalināja un apēda jungu kura vārds, dīvainas sakritības dēļ, arī bija Ričards Pārkers.

 

5. Karaliskā sakritība Mazā Itālijas pilsētiņā Monzā, karalis Umberto I izlēma apmeklēt kādu nelieku restorānu un ļoti izbrīnijās, kad ieraudzija tā saimnieku, secināja, ka viņi ir kā divas ūdens piles. Abi sāka apspriest acīmredzmo līdzību un secināja, ka : 1. Abi bija piedzimuši vienā gadā un vienā dienā (1844. gada 14. Martā ). 2. Abi bija piedzimuši vienā un tajā pašā pilsētā. 3. Abi apprecēja sievietes ar vienādu vārdu - Margerita. 4. Restorāna īpašnieks atvēra savu restorānu tieši taja pašā dienā, kad Umberto I tika kronēts par Itālijas karali. 1900. gada. 29. Jūlijā karalis Umberto I tika informēts par restorāna īpašnieka nāvi, viņš tika nogalināts kādā negadijumā. Savas līdzjūtības izteikšanas laikā Karalis Umberto I tika nogalināts.

 

6. Krītošais bērns. 1930-jos gados Detroitā, kāds vīrs vārdā Džozefs Figloks , kļuva par ļoti savrīgu personu kādas jaunas (un acīmredzot ļoti neuzmanīgas) mātes dzīvē. Vinš, kā jau katru dienu, vienkārši gāja pa ielu, kad viņam virsū uzkrita mazs bērns , kurš bija izvēlies no daudzstāvu mājas loga. Abi veiksmīgā kārtā palika dzīvi. Gadu vēlāk tas pats bērns izkrita no tā paša loga uzkrītot virsū, kā Jūs domājat kam? Pareizi! Tam pašam nelaimīgajam vīrietim, kas atkal gāja tur garām. Un atkal abi divi bija palikuši dzīvi un veseli.

 

7. Noslēpumainais Mūks 19. gs. Austrijā, kāds diezgans pazīstams gleznotājs vārdā Džozefs Eigners, vairāks reizes centās izdarīt pašnāvību. Pirmā meģinājuma laikā, 18 gadu vecumā, cenšoties pakārties, viņu iztraucēja kāds Kapucīnu mūks. Vēlāk , 22 gadu vecumā, no otrā pašnāvības mēģinājuma viņu atturēja tas pats, mistiski uzradies, mūks. Astoņus gadus vēlāk, Džozefu notiesāja par viņa politiskajiem uzskaties, piespriežot nāves sodu – pakāršanu. Taču arī šoreiz notikumos iejaucās tas pats mīklainais mūks. 68. Gadu vecumā Džozefam beidzot izdodas izdarīt pašnāvību, nošaujoties. Nebija nekāds brīnums, ka viņa bēru ceremoniju vadīja tas pats Kapucīnu mūks, kura vārdu Džozefs tā arī nekad neuzzināja.

 

8. Foto sakritība. Jauna vācu izcelsmes māmiņa, nofotografējot savu nesen dzimušo dēlu, 1914. gadā, aiznesa attīstīt bildi uz salonu Strazbūrā. Tajos laikos filmu plates tika pārdotas atsevišķi. I Pasaules kara sākšanās , lika sievietei pamest Strasbūru, un fotogrāfiju viņa tā arī nepaguva saņemt. Divus gadus vēlāk,Frankfurtē, kas ir vairāk nekā 100 jūdzes prom no Srazbūras, šī sieviete nopirka filmu plati, lai nofotografēt savu jaundzimušo meitiņu. Kad viņa aiznesa attīstīt fotogāfiju izrādījās ka šī filmiņa jau vienu reizi tika lietota. Kāds milzīgs pārsteigums pārņēma sievieti, kad viņa ieraudzija, ka sākotnējā bilde bija viņas dēla fotogrāfija, kuru viņa uzņēma divus gadus iepriekš. Kādu nezināmu apstākļu sakritības dēļ, dēla fotogrāfija tā arī netika attīstīta un filma uzskatīta par nelietotu, gala rezultātā pārdota šai sievierei.

 

9. Atrasta gramata! 1973. gadā Entonijs Hopkins piekrita filmēties filmā “The Girl From Petrovka”, kas tika balstīta uz Džordža Feifera noveli. Nespēdams atrast šo grāmatu nekur visā Londonā, viņš bija ļoti izbrīnīts, kad uzgāja to uz soliņa vilciena stacijā. Vēlāk izrādījās, ka tā bija paša autora personīgā kopija, kuru nozaga no viņa drauga automašīnas.

 

10. Dvīņi Divi dvīņu brāļi, Džims Luis (Jim Lewis) un Džims Springers (Jim Springer), bija izšķirti uzreiz pēc dzimšanas un katru adoptēja cita ģimene. Ģimenes, nezinot viena otru , abas nosauca dēlus par Džimu. Abi brāļi uzauga nenojaušost par otra eksistenci. Neskatoties uz to,abi apguva cīņas mākslu, abiem ir dotības rasēšanā un galdniecībā, abi apprecēja sievietes vārdā Linda, abiem piedzima dēli, kurus viņi nosauca Džeims Alans un Džeims Allans. Abi brāļi izšķīrās un apprecējās otrreiz ar sievietēm vārdā Betija. Viņiem abiem ir suns vārdā Tois

 

11. Atriebības slepkavība. 1883. gadā Henrijs Ziglans (Henry Ziegland) pameta savu draudzeni, kas netikdama galā ar pārdzīvojumu, izdarīja pašnāvību. Sadusmotais meitenes brālis noķēra Henriju un nošāva viņu. Ticot tam, ka Henrijs ir miris, brālis izdarīja pašnāvību, taču patiesībā lode tikai nedaudz skāra Henrija seju un ietriecās kokā . Vairākus gadus vēlāk Henrijs izlēma tikt vaļā no sliktām atmiņā un uzspridzināt koku, kurā vēl joprojām atradās lode. Sprādziena rezultātā lode izšavās ko koka un trāpija Henrija tieši galvā, nogalinot to.

 

12. Zelta Skarabejs. No „Psihes Dinamikas Struktūras”: „Jauna sieviete, kuru es ārstēju, kritiskā brīdī, piedzīvoja sapni, kurā viņai tika pasniegts zelta skarabejs. Kad viņa stāstīja šo sapni, es sēdēju ar muguru pret logu. Tad es izdzirdēju tādu kā klaudzināšanos. Pagriezies pret logu es pamanīju, ka tur kāds kukainis bija nolaidies. Es atvēru logu un noķēru to, kamēr tas centās ielidot istabā. Tas bija tuvakais skarabejvabolei, kas ir pieejams mūsu platuma grādos – goliātvabole, kura pretēji zināmajam, juta vajadzību iekļūt šajā krēslainajā istabā tieši šajā brīdī. Jāpiebilst, ka nekas līdzīgs manā praksē nebija bijis, un līdz šim brīdim paciente un viņas sapnis manā atmiņā ir palicis kā ļoti unikāls gadījums.” Karls Jungs.

 

13. Taxi 1975. gadā Bermudās, kādu jaunu vīrieti, kas brauca ar mopēdu, notrieca taksometrs. Gadu vēlāk, jaunā vīrieša brālis tika nogalināts tādā pašā veidā, ar to pašu taksometru, to pašu taksometra vadītāju un brauca viņš ar to pašu mopēdu, pat pasažieris taksometrā bija tas pats.

 

14. Viesnīcas atklājums 1953. gadā reportieris Irv Kupcinet bija ieradies Londonā, lai novērot Elizabetes II kronēšanas ceremoniju. Vienā no savas viesnīcas numuriņa atvilktnēm, viņš atrada dažas mantas, kas spriežot pēc informācijas par īpašnieku, piederēja vīram vārdā Harry Hannin. Laimīgas sagadīšanaš rezultātā Hannins bija ļoti labs Irva draugs, kas arī bieži ceļoja pa pasauli. Taču ar to stāsts vēl nav galā. Dažas dienas pirms šī atgadījuma, jau augstāk minetais, Harry Hannin apmeties kādā viesnīcā Parīzē. Numuriņa atvilktnē viņš atrada Irva kaklasaiti

 

15. Vēsturiskā sagadīšanās. Tomass Džefersons un Džons Adams –divi no amerikas dibinātājiem. Džefersons izstrādāja Neatkarības Deklarāciju, savukārt Adams (kopā Bendžaminu Franklinu) rediģēja un noslīpēja to . Dokumentu apstiprināja Kontinentālais Kongress 1776. gada 4. Jūlijā. Apbrībojami, ka abi gan Džefersons, gan Adams nomira 1826. gada 4. Jūlijā, tieši 50. gadus vēlāk.

 

Ceru , ka bija intresanti lasīt.   emotion

 

160 4 23 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 23

0/2000

labs  :) + , un tie kas niid ka ir jau bijis , aizveras blja

0 2 atbildēt

jau kādu 25 reizi lasu :)

0 2 atbildēt

pilnīgi visi ir bijuši!!!

0 3 atbildēt