Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
196

Dīvainības un gluži neticamas lietas ir mums visapkārt. Šajā rakstā tu varēsi iepazīties ar vairākām dīvainām un neticamam lietām, teorijām. Izvēle ticēt vai neticēt, pieder tev.

Gribi tici, gribi netici.

1 Scaronī gadsimta sākumā... Autors: Latvian Revenger 15 konspirāciju teorijas un dīvaini notikumi
Attēls no: pixabay.com
1.

1. Šī gadsimta sākumā, kāds vīrietis nopirku rančo Teksasā. Viņš ievēroja putnu biedēkli lauka vidū. Kad vīrieties sāka tuvoties šīm putnu biedēklim, viņš sajuta puvuma smaku. Kad vīrietis novilka drēbes putnu biedēklim, viņš atklāja, ka putnu biedēklis patiesībā ir cilvēka skelets.

2. Ja kādreiz atrodies tādā stāvoklī, ka nespēj noteikt esi nomodā vai sapņo - mekle pulksteņus. Pulksteņi sapņos nekad neparādās.

3. 2007. gadā Aļaskā nogalināja vali. Valī tika atrasts harpūnas gals, kuru pēc apskates novērtēja, kā taisītu 1880. gadā. Tas nozīmē, ka šīs valis bija vismaz 137 gadus vecs un tiek uzskatīts par visilgāk dzīvojošo zīdītāju uz Zemes.

4. 1997. gadā 3 jemenieši centās iesūdzēt tiesā NASA par to, ka NASA ir nolaidusi savu izpētes robotu viņu īpašumā. Tikai īpašums nav uz Zemes bet gan Marsa uz kuru tiesības piederējušas jemeniešu senčiem jau 3000 gadus.

5. 1964. gadā ASV valdība veica eksperimentu, kurā tika izvēlēti 3 fizikas studenti un viņiem bija jāizveido Atombumba tikai no tām zināšanām, kuras var iegūt publiski. Pēc 10 gadiem viņiem tas izdevās.

6. Heopsa jeb Lielās piramīdas koordinātes sakrīt ar gaismas ātrumu.

7.  ASV ir simtiem mirušu cilveku, kuri ir iesaldēti šķidrajā slāpeklī ar cerību, ka kādreiz tehnoloģijas būs pietiekami attīstītas, lai viņus varētu atdzīvināt.

8. Ņūdžersijas Klintona ceļs tiek uzskatīts par ja ne briesmīgāko, tad noteikti vienu no briesmīgākajiem ceļiem uz pasaules. Šis ceļš saistās ar neskaitāmiem dīvainiem un briesmīgiem stāstiem un notikumiem, tajā skaitā slepkavībām, sātanistiem, mafijas kariem, spoku stāstiem, dīvainām radībām ar sarkanām acīm utt.

9. Cilvēks vidēji dzīves laikā 6 reizes izbēg no nāves.

10.  Tiek stāstīts, ka 12. gadsimtā Safolkā (Anglijā) tika atrasti 2 bērni ar zaļu ādu. Atrastie nespēja informēt atradējus par sevi, savu dzīves vietu vai jebko citu, jo viņi neprata runāt nevienā no zināmajām valodām. Bērni atteicās no jebkura piedāvātā ēdiena, izņemot pupiņas. Vēlāk viņi esot izdzīvojuši ēdot dažādu augu sēklas.

11. Itāļu sērijveida slepkava Leonarda Ciančellī atbrīvojās no līķiem tos pārtaisot ziepēs.

12.  Pastāv grāmata, kas pilna ar dīvainiem rakstiem un "buramvārdiem". Tā ir vairāk nekā 800 gadus veca, 3 pēdas gara un 2 pēdas bieza. To sauc par "Sātana grāmatu".

13. Snapchat un Instagrama filtri ir FIB izveidota sejas atpazīšanas datu bāze.

14. Kā vienu no skaidrojumiem, kāpēc ar katru gadu pieaug dažādu jaunu slimību un to mutāciju skaits, skaidro to, ka vainīga ir globālā sasilšana. Kāpēc? Jo vairākas "slimības" jeb to pārnēsājošie mikroorganismiem tūkstošiem gadu ir bijuši iesaldēti polārajā ledū, tagad, kad šis ledus ar katru gadu ar vien vairāk kūst - baktērijas izplatās pa pasauli.

15. 1933. gadā, kāda japāņu skolniece veica pašnāvību ieleceot Ošimas salas vulkāna krāterī. Tas izraisīja briesmīgu trendu - līdzīgā veidā nākamajā gadā pašnāvību veica vel 944 cilvēki.

0
196
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [8]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 08.04.19 11:22
4
0

1. - pilnīgi reāli.. visādi dīvaiņi ir uz pasaules- kāds būs izveidojis..

2. muļķības - cik gan bieži sapnī neredzi modinātāju.. 

3. viennozīmīgi, nav vecākais 135 - gadi ir fiksēts arī cilvēkam.... 

4. - nu jā - kāpēc gan ne- ja nu paveicās.. 

5. muļķības - nevar izgatavot, jo nevarētu attīrīt urānu, ja vien neizdalītu miljardiem lielu budžetu ... - pats prinips ir vienkārš kā ķieķelis - divi ķīmiski tīri urāna gabali, kas kopā pārsniedz kritisko masu - un apkārt dinamīta kluči - lai maksimāli īsā laikā tos savienotu - viss bumss gatavs.. , ja apkārt būs tritērija/deitērija maisījums - tad tā jau būs ūdeņrāža bumba...

6. bez komentāriem - to var katrs pārbaudīt- un saprast ka fufelis...

7 - ir gan - vienu pašu galvu sasaldēt - 150 tūkstoši dolāru - uz priekšu

10. - nu vai mazums kas tiek stāstīts- dzēruma murgos ne to vien ierauga...

11. ziepēm izmanto tikai taukus - pārējais tāpat paliek...

Els Bels avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Els Bels 08.04.19 13:42  
3
0
Ziepes no cilvēkiem nevar uztaisīt. Tā ir kara laikā izplatīta huiņa!
via lucia avatars
Medaļa TrumpeMedaļa NostradamsMedaļa Intelektuālis
  via lucia 28.04.19 02:50  
2
0
A kur te kāda konspirācijas teoroja? Te tiksi daži fakti un pārējais blēņas...😶
Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 08.04.19 06:50  
1
0
Anonīms
unknown 13.04.19 23:01
1
0

Globālās sasilšanas sludinātāji ir jāsauc Vārdā un Uzvārdā - jo konkrētāki cilvēki, jo mazāk būs to sludinātāju. Šī laikmeta biežākā parādība - visu kontrolēt un ne par ko neatbildēt.

Jocīgi tie cilvēki, kas cīnās ar ledus laikmeta beigām bez maksas - saprotu tos, kam tas ir peļņas avots - lohi ir jācērpj.

Anonīms
Anonīms 09.04.19 19:10  
0
0
atbildot uz Grey Wolf komentāru " 1. - pilnīgi reāli.. visādi dīvaiņi ir ... "Par 6. - Ieej googlmaps un pārliecinies pats. Paliku ar muti vaļā
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 10.04.19 10:09
0
0

atbildot uz Anonīms komentāru "Par 6. - Ieej googlmaps un pārliecinies pats. P... "

nekas tur nesakrīt..

Andrey Voloshin avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  Andrey Voloshin 08.05.19 17:18
0
0

6.

Kā pārbaudīt??

tas teksts ''gribiet ticiet gribiet nē'' uzreiz liek ielikt mīnusu!

esi pārbaudījis info?