13

 118  0

Varbūt es vienkārši no mākslas neko nesaprotu. Tu saproti, kāpēc šie mākslas darbi maksā tik daudz?

Komentāri 13

0/2000
Varbūt man arī sākt zīmet ??? Kaut kā uzreiz radās pārliecība par sevi aplūkojot šīs gleznas
 32  0 atbildēt
Tā ir vienkārši nelegālas naudas legāla pārskaitīšana. Un ja tu būtu apskatījusies komentārus pirmavotā (es šo rakstu 1. reizi redzēju 9gag), tad šis raksts pat nebūtu jātaisa...
 14  0 atbildēt

mūsdienās, idiotiem šķiet, ka katra abstraktā glezna ir ar domu, tādēļ arī pērk šis tupās ķēpas. ienīstu to, cik ļoti mūsdienu cilvēkiem vairs neinteresē īstā māksla, bet gan lielas gleznas ar figūrām, pārmērīgi idiotiska pop "mūzika", utt.

edit: izlaboju no "ienīsto" uz "ienīstu". nav nemazākās sapratnes, kā es tādu kļūvu pieļāvu.

 14  0 atbildēt
Naudas atmazgāšana.
 7  0 atbildēt

Šitā es arī varētu pamēģināt uzzīmēt 

 5  0 atbildēt

Nuuu... Pirmkārt tāpēc, ka tas mākslinieks tam ir pieskāries (dažiem tas ir ļoti svarīgi, nesaprotu kāpēc) un otrkārt, ja viņam jau ir bijis kāds slavens (lābāks) darbs, tad cilvēki pirks arī šo, jo ķipa tas ir bijis tā paša cilvēka darbs...? Nu kaut kā tā, īsti nezinu. 

 2  0 atbildēt

wtf, un to kāds vispār pērk?

 1  0 atbildēt

Nu jāāāāa

 0  0 atbildēt

vai tu domā, ka nacionālās tautu dejas/dziesmas ir dekoratīva māksla? viena lieta ir tad, ja tai figūriņai ir nozīme, bet otra, ja tas ir vienkārši melns punkts uz lielas, baltas kanvas. tā figūriņa ir pierādāmi vecs objekts, kuram ir saistības ar vienu vai otru periodu uz šīs zemes. tā ir kā relikvija, nevis kanvas nokrāsotas pilnībā zilas un pa vidu ievilkta balta līnija.

ja jūs uzskatāt, ka visiem šiem zīmējumiem ir kaut kada speciāla dziļa doma, man ir 100% atļauja domāt, ka jūs lietojat pārāk daudz dažādas apreibinošas vielas, kamēr lasiet dzeju vai ko tmldz.

 0  0 atbildēt
Atkarīgs arī no tā kā aiztāv savu darbu, jo tik par labi uzzīmē punktu un labi pastāsti ko tas, nozīmē, tad tu ar savu punktu varētu milionus pelnīt.
 0  0 atbildēt

jūs to varētu domāt tāpēc, ka juūs izteicāt domu, ka es uzskatu ka tikai dekoratīvā māksla ir īsta māksla, taču tā tas nemaz nav. es spēju novērēt dziļu domu tur, kur tā ir, un es spēju saprast, kas ir "abstraktā māksla" un kas ir māksla, kurai aktuāli ir kas vairāk pielikts, nekā tikai piem. rozā aplis uz zila fona. personīgi, man visi šie "darbi" izsaka vienu periodu un tas periods ir mūsdienas. mūsdienas, kurās visur un vienmēr cenšas atrast kaut kādu dziļu domu, pat tur, kur tās nav un nekad nebūs. "Vai esi kādreiz iedomājies, ka ne katrā darbā ir jābūt “dziļai domai”, bet ka darbs var būt manifests, paziņojums, jautājums, impulss" tad kādā sakrā jūs pirmajā atbildē man teicāt "Taisnība ir tur, ka šiem darbiem ir lielāka pievienotā vērtība, kā tikai vizuālā."? un jā, es varu iedomāties, taču, es nekad nevēlētos iedomāties to, ka vienkāršas baltas kanvas ar apli pa vidu varētu apzīmēt kādu paziņojumu vai jautājumu. tas ir tāpat, kā iedomāties, ka peļķe izsaka kādu jautājumu, piem. "kāpēc šī peļķe eksistē? vai šajai peļķei ir lielāka doma? vai šo peļķi radījis kāds augstāks spēks?", kas ir vienkārši un skarbi pasakot - tupi.

 0  0 atbildēt

Nosauc kaut vienu gleznu, kas nav dīvaina.

 0  0 atbildēt

Bagātie staipa krāniņus!!!

 0  0 atbildēt