38

 1089  0

Ja grib, mākslu var saskatīt pat vismazākajā smilšu graudiņā...un šajā gadījumā tas ir kas vairāk par filozofisku atklāsmi.

Y Lan, īstajā vārdā Tran Thi Hoang Lan, ir populāra vjetnamiešu māksliniece, kas izmantojot daudzkrāsainas smiltis rada burvīgus mākslasdarbus. Viņas darbi ir populāri kā Āzija, tā arī Eiropā un Ziemeļamerikā.

Y Lan savu talantu izkopa visai neparastā veidā, precīzāk, viņa to nemaz nemācījās, bet atklāja kļūdas rezultātā. 2001. gadā, apraugot sava vīra dzimto pusi Phan Thiet viņa ieraudzīja piekrastes dīvainās smiltis, kas burtiski mirdzēja 3 krāsu toņos un viņa šīs smiltis paņēma, lai izveidotu dekoratīvu vāzi. Atnākot mājās viņa saprata, ka šīs smiltis ir vēl skaistākas, kā viņa bija domājusi un tāpēc atkārtoti devās pēc šiem smilšu paraugiem. Pēc kāda laika viņai ienāca prātā, ka no šīm smiltīm varētu mēģināt veidot arī citus dekoratīvos darbiņus, kas pēcāk noveda pie smilšu gleznu projekta. Tagad Y Lan pieder starptautisks uzņēmums, kurš speciāli veido šos smilšu šedevrus.

Komentāri 38

0/2000

apbrīnoju to cilvēku pacietību!

 2  0 atbildēt

Neticās, ka tie mākslas darbi ir no smiltīm taisīti... 

 2  0 atbildēt

OMG!

 2  0 atbildēt

wtf????!!!!! kaa pie velna tas ir iespeejams? :)

 2  0 atbildēt

what the hell? šitā ir jāmāk

 2  0 atbildēt

APBRĪNOJAMI 

 2  0 atbildēt

Ārprāts! Un es māku tikai iebērt pudelē 2krasainas smiltis! :D

 2  0 atbildēt

Tiiiik forši! :))

 2  0 atbildēt

es neticu bļe

 2  0 atbildēt

Pakrati!

 2  1 atbildēt

Ofigenna.

 2  1 atbildēt