21

 242  0

Kopš nopirku savu pirmo 3d printeri ir pagājuši vairāk kā 4 gadi. Šajā laikā izdrukāju daudz visādu noderīgu nieku un ne tikai. Tas ir piedzīvojis uzlabojumus, remontus un rezultātā tagad tas ir morāli un fiziski novecoja un vairākus mēnešus krāj putekļus un gaida, kad es tam veikšu modernizāciju, nomainīšu mātes plati un apsildāmo virsmu. Apsildāmā virsma nestrādā vairs korekti, mēdz slēgties laukā un pats printers arī reizēm mēdz strādāt ne pārāk stabili, kad apsildāmā virsma ir ieslēgta. Pa cik es nopirku jaunāku 3d printeris, kurš ievērojami ērtāks un patīkamāks lietošanā, īpašas vēlmes laika tērēšanai uz veco printeri nav. Visa modernizācija beidzās tik ar gultņu un zobsiksnas nomaiņu.

Pievienotie video

Īsāk sakot aptuveni 10 minūtēs aizgāja lai pieslēgt lāzera moduli pie 3d printera. Rezultātā sanāca krietni labāka lāzergravēšanas iekārta kā biju domājis. Video rullītī ir redzams kā lāzers iecep darbu, kuru speciāli šim nolūkam izveidoju.

Komentāri 21

0/2000

    ...un ko tālāk ar to? izkrāsot?

 6  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

Būs jāpamēģina. Man tāds 500nieks mētājas kā lieka opcija pie nopirktās frēzītes 20x20 cm

 3  0 atbildēt

Vai nezini cik jaudīgs lāzeris griež 2mm alumīniju?

 3  0 atbildēt

  uz ziemu būtu labs noiets, un silti  

 3  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt
Kaadaa aplikaacijaa gatavoji pashu failu? un kaadaa formaataa?
 3  0 atbildēt

Labs!!!+++

 2  0 atbildēt

 Tur vēl tik drusku un var izveidot jau CNC,un tas ir tāds   "Velns" ar kuru var izveidot gandrīz jeb kādu detaļu un gandrīz no jeb ko.Iespaidīgi!++  

 2  0 atbildēt

  

Būs man arī jāsameklē sava lāzergalva!

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt