1

 5  1

Krāsošana tiek uzskatīta par normālu un kopīgu darbību, bet tā ir svarīgs faktors mazu bērnu attīstībā. Ja jūs vēlaties, lai jūsu bērni kļūtu saprātīgi, jūs viņus mudināt iemācīties zīmēt un krāsot. Krāsošana ne tikai uzlabo to radošumu, bet arī piedāvā tādas priekšrocības kā: atmiņas apmācības un iztēles uzlabošana un palielināšana, pilnīga smadzeņu izstrāde jūsu mazulim. Tas ir tikai viens no daudzajiem krāsu ieguvumiem. Ir arī daudzi Coloring Pages for Kids priekšrocības, ko varat atrast, izmantojot šo rakstu. Turpini lasīt.

Veicināt jaunradi

Krāsošana dos jūsu bērnam iespēju parādīt savu radošumu. Pirms zīmēšanas uz papīra bērns radīs jaunu iztēli. Tātad dodiet kārbām krāsu saviem bērniem un ļaujiet viņiem tos izmantot, kā vēlaties. Tas būs vairāk nekā gaidīts, jo tas liek bērnam domāt par krāsu sajaukumu, lai radītu dzīvīgu un aizraujošu darbu.

Apliecini sevi

Daži bērni vēlas izteikties ar vārdiem un darbībām, savukārt citi izpaužas "sevi" ar mākslas starpniecību. Ja bērns veido galvaskausējumus, viņiem ir nepieciešama tūlītēja iejaukšanās no viņu vecākiem vai ārstiem. Bet, ja jūs krāsojat sauli, sirdi vai spilgtus, priecīgus attēlus, tie parāda, ka viņi jūtas laimīgi vai priecīgi par visu, kas ir apkārt.

Iepazīstiet krāsu

Pirmo reizi bērni tiek pakļauti krāsu kartēm, izmantojot krītiņus, krītiņus un marķierus. Viņi sāka uzzināt atšķirību starp zilu, dzeltenu, sarkanu, rozā ... Izmantojot dažādas krāsas, ir arī iespēja izpētīt krāsu saskaņošanu. Tas arī parāda bērna mazpazīstamas krāsas. Bērni, kuri apgūst agrīnās krāsu paletes, ir vieglāk saprotami nekā krāsu veidošana un sajaukšana.

Valodas attīstība

Krāsošana un vienkārši runāšana par to arī rada bērniem iespējas apgūt jaunus vārdus un frāzes. Bērni bieži lieto aprakstošus vārdus, lai runātu par savām emocijām, kad viņi redz papīra dažādus stilus. Pēc tam viņi lapās krāsosies, un tas veicinās domāšanas spējas attīstību bērnam.
Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, krāsošana ļaus vecākiem būt tuvākiem saviem bērniem, sniedzot norādījumus, mācīšanu, uzticību un slēgšanu.

Palielināt spēju novērot

Bērni mīl krāsošanu un, redzot to mākslas darbu, jūs pamanīsiet dažas savādākas ziņas, ko tās lieto krāsu lapās. Psihologi paskaidro, ka tas nav grūti saprotams, tas ir pasaules atspoguļojums ar savu atmiņu. Lai reģistrētu viņu ikdienas novērojumus un uzmanību, bērni izmanto krāsu, kas viņiem ir lielisks veids, kā izteikt savus novērojumus. Īpaši bērni atšķiras no pieaugušajiem, jo ​​viņi pievērsīs uzmanību daudzām mazām un sarežģītām detaļām, par kurām pieaugušie nezina. Daudzi eksperti to apgalvo, ka, salīdzinot ar pieaugušā krāsu, bērnu krāsošana bieži izpaužas intravertā pasaulē un ir daudz sarežģītāka.

Palīdziet bērniem justies labāk

Psihologi saka, ka bērna krāsa stundai ir labāka nekā televīzijas skatīšanās 9 stundas. Un daudzi psihologi, kas to ir pielietojuši, ļauj pacientiem sēdēt, zīmēt un krāsot, jo tas ir labākais veids. Skatoties un analizējot bērnu krāsu, speciālisti uzzina iemeslu, kā arī bērna psihes izturēšanos. Piemēram, jūsu bērns ir slikts garastāvoklis, ja viņa / viņas rasējumos ir stingrs, pārklāts un izplūdis. Savukārt jūsu bērna psiholoģija ir stabila, ja viņa / viņas zīmējumi ir ar gaismas līnijām, krāsainām krāsām un asām.

Atmiņas apmācība

Mācoties zīmēt un krāsot, jūsu bērni būs gudri; viņiem tiks apmācīta atmiņa, izmantojot krāsu. Psihologi saka, ka bildes, ko bērni zīmē un krāsas, nav bezjēdzīgas. Bērni izmantos savu atmiņu un iztēli, lai zīmētu un krāsotu to, ko viņi redz savā ikdienas dzīvē.
Kad redzat savus mazuļa attēlus, kuriem nav konkrētas idejas vai formas, jums vajadzētu apmierināt savus darbus. Piemēram, kad jūsu bērni zīmē oranžu un krāso to, varbūt šī attēla forma un krāsa nav tāda pati par realitāti, tas nenozīmē, ka viņiem nav krāsošanas un krāsošanas prasmju.

Uzlabojiet iztēli

Bērnu pasaule ir daudz atšķirīgāka nekā pieaugušie. Pieaugušajiem ir daudz noteikumu, lai apskatītu pasauli, taču bērnu pasaule ir pasaku ar savādām detaļām. Tā ir krāsains pasaule. Krāsas skaidrāk attēlos bērnu iztēli un jaunradi.

Palīdz bērniem smadzenēs darboties

Zīmēšana un krāsošana palīdz bērna smadzenes uztvert, noteikt krāsas, formas ... un tiem ir ieguvumi intelektuālā attīstībā, padarot bērnus gudrākus un gudrus. Bērna iztēle turpinās stereotipu nojaukšanas zīmēšanas un krāsošanas laikā. Bērni turpinās būt iedvesmoti radīt vairāk pēc notikumu novērošanas.

Ar virs krāsu priekšrocībām bērniem, tagad jūs ļaujat bērniem iemācīties zīmēt un krāsot jaunībā. Tas ir ne tikai jautri, bet arī, lai palīdzētu tiem pierast pie attēliem, logrīkiem, krāsām, kas iztērē savu iztēli.

Komentāri 1

0/2000

Ar virs krāsu priekšrocībām bērniem, tagad jūs ļaujat bērniem iemācīties zīmēt un krāsot jaunībā. - google translate in action  

 1  0 atbildēt