Ko patiesībā nozīmē slaveno mākslinieku gleznas?12

 208  0

Ne kuram katram izdodas saprast mūsdienu mākslu. Lai uztvertu darbā iekļauto ideju, šķiet, brīžiem vajag speciālu izglītību. Tomēr varētu būt interesanti uzzināt, par ko tieši mūsdienās tiek maksāti simtiem miljoniem dolāru. Tāpat mākslas darbi bez problēmām savāc milzīgas skatītāju rindas.

Komentāri 12

0/2000

Viss ir vienkārši - tiem, kam patīk aizdomāties un iedziļināties novērtēs šādu mākslu, pārējie priecāsies par puķītēm un kaķīšiem. 

 7  0 atbildēt
“Homeopatiskas” tomer ir kas cits
 3  0 atbildēt

Nesaprotu cilvēkus kuri čīkst par to, ka darbiem jābūt pašsapotamiem. Tā nav vizuālā analītika, kur pasniedz faktus par noteiktu tēmu, tā lai pat bērnam būtu skaidrs.  Gribētos tomēr biki detalizētāk. Piemēram, par Vorholu te ir nošauts biki greizi. Viņam bija ļoti daudz labu ideju par pop kultūru - par bundžām vien varētu veselu rakstu uzrakstīt. 

 3  0 atbildēt
Jēga no tādas mākslas ja tā ir jāizskaidro?
 4  2 atbildēt

8.86 miljoni? pff  ++++

 1  0 atbildēt
Oi oi, nevajag jaunu nivelēt tik ļoti. Es gan esmu vienkāršs celtnieks, bet nu ne jau tik ļoti kā glezna man ir tikai veids kā aizsegt pleķi uz sienas. Māksla man patīk, un dažreiz mākslinieks aizskar manas stīgas un liek aizdomāties. Bet mans iepriekšējais komentārs bij par ko citu. Par mākslu kuru bez priekšzinībām vai komentāriem nesaprast. Tādu "mākslu" man nesaprast.
 0  0 atbildēt
Mākslu kuru Tev izskaidro vai ieskaidro- tā nav māksla. Īsta māksla paņem Tevi. Vienkārši paņem. Bez paskaidrojumiem bez ievada vai priekšā teikšanas
 0  0 atbildēt