16

 81  0

Jau otro gadu Jūmalā notiek starptautiskais laikmetīgās makslas gadatirgus Jūrmala Art Fair - 2018.

Pagājušo gadu nesanāca to skatīt. Šogad tas notika viesnīcā Light House Hotel Jurmala no 18. līdz 22. jūlijam. Gadatirgus nagla bija slavenā kinorežisora Deivida Linča litogrāfijas. Tās tapušas pēdējo 10 gadu laikā. Savdabīgos darbiņus jebkurš apmeklētājs varēja arī iegādāties par nieka 1800 vai 2400 eirikiem.

Par cik bija/ir neģēlīgs karstums, eZZiiC, riskējot ar dzīvību, aiztesās aplūkot Linča meistarstiķus pēdējā dienā uz vakarpusi. Tas bija riktīgs varoņdarbs.

Komentāri 16

0/2000
Diezgan šizofrēniski mākslas darbi!Nepirktu tos pat par 5 €iro!
 6  0 atbildēt
Linča filmas arī ir šizofrēniskas un depresīvas!Ir tāda Linča filma "Malholanda ceļš" kuru es neizprotu līdz pat šai dienai!Vienīgā labā scēna tur bija lezbiskā mīlas aina!Es ienīstu to filmu, kas ir traumējusi manu psihi!Man jau tā galva ir smagi cietusi!Vēl man nepatīk seriāls "Tvinpīka".Tas seriāls mani baida ar savu tituldziesmu, kas man pavēl pakārties!Bet es vēl esmu jauns lai mirtu!
 4  0 atbildēt

Liņčs protams ir liels režisors, taču tās litogrāfijas manuprāt galīgi garām.. tomēr par raxtu trekns +

 4  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

Vispār jau interesanti, patīk vai ne- tā ir gaumes lieta, bet nevar noliegt, ka darbi iegūst reakciju no katra. 

Neteikšu, ka esmu sajūsmā par visiem, bet daži itin interesanti, tumši un saistoši. 

 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Kā ieliki šo rakstu aizvakar vakarā, kā noskatījos, tā jau divas naktis neesmu gulējis ...murgi vien!   Bet vispār forši  . Kā Tu to visu uzspēj?  

 2  0 atbildēt