8

 43  0

2015. gadā Millie Brown pārsteidza pasauli un uzrunāja mākslas cienītājus ar priekšnesumu, kura laikā viņa iedzēra iekrāsotu pienu un izvēmās uz audekla. Kaut arī tas daudziem šķita liels pārsteigums, citus tas izbrīnija tikpat lielā mērā kā skaista veļa vai abstrakti mākslas darbi.

Mākslinieciskajai vemšanai piemīt ne tikai estētiskās, jaunrades un pašizpausmes īpašības, bet arī erotiskās. Tas ir jauns veids kā iepazīt mīļotās ķermeni. Gan kustība, gan skaņa ir īpaša pieredze. Pie tam abi partneri var iesaistīties procesā un justies kā viens vesels. Kaut arī no sākuma tas var šķist nejauki, nesmuki, pretīgi, nekad nezināsi, ja nemēģināsi.

Lai vemtu pirmais priekšnosacījums ir pilns kuņģis. Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo pārtiku. Sliktākā doma ir lietot alkoholu, tas ne vien ir bīstami, bet arī traucēs izbaudīt procesu, tā skaistumu un romantisko jaunatklājuma sajūtu. Iespējams, populārākā izvēle ir silts piens. Pie tam pienam var piemaisīt pārtikas krāsas. Piemēram, atvemtā masa uz palaga nereti veido skaistus gradientus. Protams, ja starp krāsainā piena iedzeršanu un vemšanas procesu paiet daudz laika, tonis būs vienveidīgāks. Labus rezultātus iegūst, iedzerot divas dažādas krāsas pienu. Šajā gadījumā rezultātu lielā mērā noteiks laika posms starp pirmās un otrās glāzes izdzeršanu, kā arī tas, cik ilgi abi šķidrumi pavadīs kuņģī. Protams, piena vietā var lietot arī kefīru vai paniņas, bet ūdnes nebūs īstā izvēle, jo tā toni stipri ietekmē pārējais kuņģa saturs. Dažkārt izmanto arī kartupeļus. Kartupeļi kuņģī parasti sadalās 30 minūšu laikā. Nekas skaists nesanāks, ja mēģināsiet ar zivīm vai gaļu. Pussadalījušies gaļas un zivju produkti slikti ož, turklāt uz audekla mētāsies lieli pārtikas gabali. To pašu var attiecināt uz jebko, kam sastāvā ir olbaltumvielas.

Otrs nosacījums vemšanas izraisīšanai ir aktīva stimulācija. Dažām sievietēm pietiek iebāzt rīklē pirkstus, bet citām tas tik viegli nenotiek. Palīdzēt var gari mati. Vīrietim jāatrod pareizā vieta, uz kuru izdarīt spiedienu. Tipiska poza - aizstājas aiz muguras un ar abām rokām maigi spiež uz vidukli. Šajā brīdī sievietei nokļūst pilnīgā vīrieša kontrolē, viņam ir tā laime izvēlēties īsto mirkli strauja, spēcīga spiediena izdarīšanai. Protams, reti kad izdodas ar pirmo reizi. Ir precīzi jājūt īstā vieta. Tās meklēšana pati par sevi ļauj labāk izzināt vienam otru.

Mākslinieciskā vemšana nav tikai krāsaina piena satura izvadīšana no kuņģa! Ir jāmācās pareizi vadīt strūklu, jo šis process lielā mēra ir atkarīgs no instinktīvām muskuļu kontrakcijām. Šī problēma ir mazāk izteikta tām, kas prot vadīt rīšanas refleksu, bet arī pārējās var radīt skaistu mākslu! Lai process būtu kopīgs, vīrietis mēdz, piemēram, daļēji aizklāt viņas muti, tā mainot strūklas formu vai pat sadalot to divās daļās. Blakus var turēt spainīti vai bļodu, vai citu trauku, ja raksturīga daudzkārtīga kuņģa satura izvadīšana. Parasti skaistākais ir pirmais pūtiens, katrs nākošais aizvien vairāk līdzinās tecēšanai, kas var sabojāt mākslas darbu. Tā kā saturs ātri žūst, zaudējot krāsu intensitāti, palagu vai citu audeklu nobildē.

Pēc procesa ir nepieciešams neitralizēt kuņģa skābes efektus, lai nebojātu barības vada epitēliju un zobus. Ir svarīgi izskalot muti un norīt pāris malkus ūdens. Liela daudzuma ūdens uzņemšana var nevajadzīgi kairināt gremošanas sistēmu. Daudzi mediķi iesaka arī dzeramo sodu. Šis mākslas veids nav ieteicams tiem, kam ir paaugstināts kuņģa skābums.

Lai veicas skaistā meklējumos!

Komentāri 8

0/2000

Šausmīgi

Pasaule jūdzas nost

Tās sajūtas taču ir nepatīkamas gan sev, gan apkārtējiem

  

 5  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt
Pļēguriem uz poķeli varètu tāda "māksla"sanākt ka turies tik!!!
 0  0 atbildēt
Varbūt arī beigās kautkas skaists tur sanāk, bet nu lasot to procesu tas šķiet pretīgi. Katrā ziņā es negribētu redzēt šī mākslasdarba tapšanu 😂
 0  0 atbildēt