local-stats-pixel fb-conv-api

Vieta zem saules 31.daļa3

66 0

Hey, hey, hey! emotion Es esmu atpakaļ. Datora problēmas ir novērstas un es varu turpināt rakstīt. emotion Kā jau apsolīju Jūraszirdziņš tad šdn būs vismaz 5 daļas, protams, ka ik pa laikam emotion

*****

Bija jau pagājušas divas stundas un mēs ar Aleksi jau bijām ļoti labi iedraudzējušies. Runājām par visādām muļķīgām un ne tik muļķīgām tēmām. Tētis mums stāstīja visādus stāstus, kurus piedzīvojis ar māti. Zane par to kādas mēs bijām bērnībā.

"Uz cik ilgu laiku tu atbrauci?" Zane pēkšņi iejautājās.

"Šodien vakarā jau braukšu prom, jo te diemžēl nav vietas kur palikt!" Aleksis vēsi atbildēja.

"Ko? Nē! Tu vari palikt pie manis, es tāpat dzīvoju viena. Vismaz man nebūs garlaicīgi vienai un man vairs nebūs jāpaliek pie Zanes."

"Nu tu skaties! Es esmu apnicīgs!" Aleksis ļauni iesmējās un tas man kā vienmēr uzdzina smieklu lēkmi.

Tētis piedāvājās mūs aizvest mājās, mēs protams piekritām. Kamēr es kravāju mantas pārējie jautri apsprieda kā būtu ja kāds no mums būtu zombijs. Es saprotu Zane ar Aleksi šādu tēmu apspriestu, jo viņi ir diezgan bērnešķīgi, bet tētis ari aizrautīgi apspriež šo tēmu.

Mantas biju savākusi un mēs bijām gatavi braukt. Brauciens nebija ilgs un mani izbrīnija fakts par to kāpēc tēvs neprasīja, kāpēc es teicu "vairs nevajadzēs dzīvot pie Zanes". Nu bet tas nav tik svarīgi. Ar Aleksi bijām aizgājuši līdz veikalam, jo vēlējāmies noskatīties kādu interesantu filmu. Protams, ka nekādu filmu mēs neskatījāmies, jo mēs visu laiku runājām. Man liekas es viņam biju izstāstījusi visu. Man pret viņu radās tik ļoti liela uzticība, vārdiem neaprakstāmi. Iztāstīju viņam par Megiju, par Markusu un visu ko citiem nekad nestāstītu. Uzzināju ka Aleksim bija meitene vārdā Sofija. Viņi izšķīrās nepilnu mēnesi atpakaļ, jo viņa bija stāvoklī un uztaisīja abortu. Viņi ļoti traki sastrīdējās, jo Alesksis vēlējās šo bērnu. Viņa dusmu uzplūdumā pateica ka tas nebija viņa bērns. Vienu vārdu sakot viņa nebija no tiem labākajiem cilvēkiem.

Mūsu sarunas iztraucēja zvans pie durvīm. Es domāju ka nav nekas tāds kas varētu izbojāt manu šī brīža labo garstāvokli, bet es smagi kļūdijos. Viņu šeit es nebiju gaidījusi ieraudzīt.

******

Un kā jūs domājam, kas zvanīja pie durvīm? emotion

66 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Markuss, kaa tu man soliji!! :D

2 0 atbildēt

Tātad šdn vairs nebūs nevienas daļas... :( es ļoti atvainojos, it īpaši Jūraszirdziņš . Man radās negaidīts piedāvājums, no kura es nespēju atteikties. Tiešām ļoti atvainojos.

2 0 atbildēt