Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
36

Jūs visi drošvien jau esat kaut ko dzirdējuši, redzējuši, lasījuši par jauno filmu ''after. Es zinu, ka ir liela daļa, kurai nepatīk šī filma un grāmatas, un es arī zinu, ka ir daļa, kurai tomēr patīk. Katram domas atšķiras, šeit es tikai izlikšu vairāk informācijas nezinīšiem. Ja tev nepatīk šī filma vai grāmata, pēc kuras motīviem filma ir veidota, tad nevēlos dzirdēt ( jeb lasīt ) par to, ka tas esot murgs, kaut kāda ''fifty shades of grey'' parodīja, vai sazin vēl kas. Es nevienam neko neuzspiežu, un ja tev nepatika jau virsraksts, tad vienkārši nenāc un nelasi neko, ko šeit rakstu. Ir jau pāris raksti par šo filmu, taču tagad es pati jums pastāstīšu, ko es zinu un domāju par visu šo

Tātad rakstniece Anna Toda... Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
1.

Tātad, rakstniece Anna Toda ar savu puisi Jordānu apprecējās astoņpadsmit gados. Viņa 2013. gadā wattpad.com sāka rakstīt savu grāmatu ''after'', kur stāsta par nevainīgo meiteni Terēzu Jangu, kura kopš tēvs tika izdzīts no mājām ir cītīgi mācījusies un palīdzējusi tikt galā ar visu savai mammai. Viņai ir puisis - ģimenes draugs Noa, kurš ir gadu jaunāks par Tesu(Terēzu). Tad Tesa aizbrauc uz koledžu, lai studētu angļu literatūru un tur nejauši sastop skarbo, izskatīgo un nepiejamo Hārdinu Skotu, kuram ir tumša pagātne un slikti ieradumi. Tesa nemanot uzķeras uz Hārdina āķa un iemīlas viņā. Taču viņa nemaz nesaprot, kādam dzīvniekam viņa ir adevusi savu sirdi. 

Grāmatas kopā ir iznākušas četras. Lasot tev liekas, ka burtiski nekas nenotiek, taču tā tomēr nav un tu negribīgi turpini lasīt, līdz tev iepatīkas šis burvīgais stāsts. 

Attēls no: www.google.com
Beigu beigās iznāca tomēr... Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
2.

Beigu beigās iznāca tomēr arī piektā, noslēdzošā daļa. Grāmata ir sadalīta trīs daļās. ''Pirms'', ''tagad'', un ''pēc''. Sadaļā ''pirms'' tiek pastāstīti stāsti par katru varoņu (kuri ir bijuši iesaistīti stāstā) dzīvi pirms tam. Pirms viņi visi kļuva tādi, kādi bija stāstā un pirms viņi devās uz koledžu. Vidusdaļā neliela daļa no pirmās ''after'' grāmatas tiek pastāstīta no Hārdina skatpunkta(jo pirmā grāmata ir tikai no Tesas skatpunkta, savukārt pārējās daļas ir no abu skatpunktiem). Bet trešajā sadaļā ir stāstīts kā viss ir mainījies pēc visa šī stāsta. Kāda dzīve ir varoņiem no malas pēc Hesas radītā viesuļa, un kā iet pašai Hesai(Hesa ir grāmatas ''after'' fanu veidojums, tajā ir salikti divi personāži -Hārdins un Tesa kopā). Vēl grāmatas sākumā var apskatīt ''after'' pleijlistu, jeb dziesmu sarakstu, kas ir saistīti ar šo grāmatu.

Attēls no: www.google.com
Divi fakti kurus tev itkā... Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
3.

Divi fakti, kurus tev itkā vajadzētu zināt:

1) Grāmatas ''after'' varonis Hārdins Skots, ir fiziski raksturots pēc ''One Direction'' grupas dziedātāja Harija Stailza. Jo viņš ar savu mūziku iedvesmoja Annu rakstīt šo stāstu.

2)Grāmata vairākkārt ir salīdzināta ar ''fifty shades of grey'' stāstu, daudzi ir kritizējuši stāstu un sūdzējušies. Tas ir ļoti pašsaprotami, tomēr abi stāsti nav vienādi. To sapratīs tikei tie, kas ir lasījuši abus stāstus. Un jā, rakstniece Anna Toda ir ''fifty shades of grey'' fane. 

 

Attēls no: www.google.com
nbsp Un tātad pie svarīgā ... Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
4.

  Un tātad, pie svarīgā - filma. Anna 2018. gada februāra sākumā paziņoja, ka sāksies grāmatas ''after'' filmēšana. Tika rakstīti manuskripti. Tika  meklēti aktieri. Kā Hārdinu izvēlējās modeli  Hero Fiennes Tiffin. Un kā Terēzu izvēlējās Julia Goldani Telles. Tomēr kādā datumā aktrise paziņoja, ka nevēlas spēlēt Tesu ''after'' filmā. Tas bija tāpēc, ka lielākā daļa dusmojās vai vienkārši bija bēdīgi, jo aktrise nemaz neatbilda varones raksturotajam tēlam. 

Attēls no: www.google.com
Tāpēc kā galvenā aktrise... Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
5.

Tāpēc kā galvenā aktrise Terēza Janga tika izvēlēta Josephine Langford. Viņa atsīstas, ka bija ļoti priecīga, laimīga, ka būs iespēja piedalīties šajā filmā.  Līdz tam viņa bija piedalījusies šausmu  filmā ''wish upon'' un nelielā fantāzijas TV šovā .

Attēls no: www.google.com
Anna ļoti vēlējās lai filmu... Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
6.

Anna ļoti vēlējās lai filmu izlaiž valentīndienā, bet nekas nesanāca tāpēc filma tiks ASV un pāris eiropas valstīs 12.aprīlī. Latvijā filma tiks izlaista 19.aprīlī, un tā ir ielikta kā +12 filma. Tāpēc neko traku nevar sagaidīt, ka visi te domā. Grāmata ir tāda kāda ir, bet filma ir savādāka. Filma piedalās Inanna Sarkis, kas attēlo Molliju, un ir daudzi citi labi aktieri.

Attēls no: www.google.com
 Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
7.
Attēls no: www.google.com
Ir arī iznākusi grāmata pēc... Autors: Elizabetya Vairāk informācijas par jauno filmu ''After''.
8.

Ir arī iznākusi grāmata pēc filmas motīviem. Arī audiogrāmata, kuru ierakstīja pats Hārdina attēlotājs Hero Fiennes Tiffin. Ir daudz faktu, par filmas veidošanu un gatavošanu, taču tos ir viegli atrast tikai ieejot instagramā un ierakstot ''after'''. After fanu ir tik daudz, līdz ar to after fanu profili arī ir ļoti daudz, kur tie ir izskatījuši visu sīkumos. Pašlaik abiem galvenajiem varoņiem un rakstniecei ir tūre, Itālijā, Francijā, Spānijā un Portugālē. 

Attēls no: www.facebook.com

After fanu reakcijas

 
 
 
 
 
 
 

Pievienotie video

1.
2.

pilnais treileris, ar subtitriem latviski.

3.

Šis ir nedaudz savādāks treileris, kuru izveidoja citā valstī. Ja vēlies nedaudz vairāk ieskatīties filmā, tad noskaties arī šo.

4.
0
36
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
EV1TA avatars
Medaļa Troll killerMedaļa AdminsMedaļa Auklīte
  EV1TA 14.03.19 23:20  
 
3
0

Whatever our souls are made of - his and mine are the same. 

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 14.03.19 21:09
 
2
0

Prieks, ka tevi tas interesē.

Zviedriete avatars
Medaļa RainisMedaļa ViktorsMedaļa Zelta ninja
  Zviedriete 28.04.19 16:35
 
1
0

Mana māsa par šito fano, bet teica, ka filma esot pamatīgi likusi vilties, jo grāmatai vispār neatbilst.

Elizabetya avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SEOMedaļa Sviestmaize
  Elizabetya 30.04.19 21:43
 
0
0

atbildot uz Zviedriete komentāru " Mana māsa par šito fano, bet teica, ka ... "

Jā, es noskatījos tiklīdz iznāca. Ja godīgi filma ir pavisam cits stāsts. Tavai māsai taisnība, viņa nemaz neatbilst grāmatai. Ir izņemtas/mainītas diezgan svarīgas detaļas, piemēram, kur palika Zeda patikšana pret Tesu? Kur palika Hārdina murgi? Hārdins nemaaz nav skarbs, un ne fiziski, ne morāli neatbilst grāmatā raksturotajam varonim. Kur palika tā galvenā doma, ko rakstniece ielika savā grāmatā? Diezgan daudz tika mainīts.