local-stats-pixel

Tinder, visa sākums?!4

56 1

Labdien, mani varat saukt par Bobu! Šeit mēģināšu dalīties pāris stāstos un cerams, ja kāds tos lasīs, ceru kad tie jums palīdzēs!

Kartam notikumam tavā dzīvē ir nozīme, bez šiem notikumiem, labiem vai sliktiem mēs nebūtu tikuši līdz šeijienei! Stāsts aizsākas 2018. gada 24. marta 00:58 kad pēc "mach" tinder ar meiteni uzrakstiju neveiklu "čau...". Par pārsteigumu vēlajā vakara stundā meitene bija tik pat garlaikota kā es, lai gan tā es tikai domāju! Saņemot zibenīgu atbildi uz neveiklo ziņu turpināju ar izbīna izteikšanu, ka viņa vēl neguļ. Šajā brīdī atklājās kad pie viņas pa nakti paliek draudzene kura uztaisijusi Tinder kontu un neļauj iet gulēt! Ja domājat, ka šis būs parastais Tinder čats, tad padomājat vēlreiz, kapēc es vispār pūlētos rakstīt! Šajā brīī pat nenojautu, ka šis notikums, precīzāk šī meitene, spēs ietekmēt manu dzīvi un skatu uz to!

Nākošajā dienā pēc lekcijām palika visai garlaicīgi un ielūkojos Tinder, pat nepiedomājot jau biju čatā ar viņu! Es varētu rakstīt viņas īsto vārdu, bet labāk iztikšu tikai ar Dana. Šajā brīdī viss par ko spēju domāt "ko es daru..." līdz šim nevienai meitenei nebiju rakstiis nepiedomājot pie tā ko saku, bet ar Danu viss gāja pats no sevs. Vēlāk vakarā izdomājām samainīties numuriem, lai warētu pāriet uz whatsap, ar to aizsākās viss šis stāsts!

Domāju kad iesākumam pietiks, pēc pāris dienām parādīsies turpinājums! Turpinājumu centīšos uzrakstīt garāku un smalkāku, protams, ka šim stāstam būs vairākas daļas! emotion

56 1 4
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

kvadrātbiksi Bob,pirms ,ko publicēt,vajag pārlasīt,salikt pieturzīmes un trūkstošos burtus...

P.S. vairs neatceros to brīdi ,kad piedomātu,ko saku sievietei.

2 0 atbildēt

🤔

0 0 atbildēt

Uzkurināji tautu uz turpinājumu.  emotion  Cmon! Lai nākamais raksts būtu garāks!  emotion 

1 2 atbildēt