local-stats-pixel

Svešs mantojums | 1082

- KUR PRĀTS!? – Mariana nokliedzas tik skaļi, ka es neviļus saraujos un pakāpjos tālāk.

Jūs tagad noteikti domājat – kas notika?

Īsumā – trijiem ir lauzti kauli, viens bezsamaņā un četri ir kļuvuši par pāris zilumiem bagātāki. Varbūt tā ideja ar randiņiem nebija tā spožākā. Es lēnām sāku saprast ko Logans centās pateikt.

Sākumā viss bija tīri normāli. Ar savu uzvedību es centos parādīt, ka visus viņus gribu uztvert kā “draugus”, ne pāri. Daži bija gatavi ar to sākt. Viss mainījās, kad atnāca pēdējais “pretendents”. Sākās asa vārdu pārmaiņa un tagad es stāvu pilnīgi izpostītas ielas vidū. Reizes četras noteikti es viedoju barjeru, lai raidītā maģija nenogalinātu pretinieku.

- KUR TEV BIJA PRĀTS TĀ IZRĪKOTIES? VAI TAVAS MAZĀS SMADZENĪTES NESAPRATA SEKAS? VAI TEV TIK ĻOTI GRIBAS, LAI VISI ŠEJIENIEŠI CIESTU TEVIS DĒĻ? TU DOMĀ, KA NEESI SAGĀDĀJUSI PIETIEKAMI PROBLĒMU? – Mariana turpina ārdīties, ārstam tajā laikā aprūpējot lauztos kaulus. Maģija aiziet milzīgos daudzumos, un ir skaidri redzams, ka viņš nevienu nedziedē līdz galam, jo tam gluži vienkārši pietrūks spēku. Enzo aprūpē tos, kuri ir tikuši sveikā ar zilumiem un pāris izsitumiem.

- Jūs pati teicāt, ka man vienmēr būs pievērsta pretējā dzimuma uzmanība. Es nolēmu ar to tikt gala pa savam. – Nosaku, lai arī skaidri zinu, ka neko labu tas nedarīs. Tagad man nav attaisnojuma. Cilvēki guva traumas. Pēdējā laikā tas tik tiešām notiek ar apskaužamu regularitāti.

Mariana nikni izelpo un uz brīdi pievērš skatienu debesīm. Kad viņa ierunājas nākamreiz, balss ir kļuvusi ledaina. – Es tik tiešām cerēju, ka es atradīšu kopīgu valodu ar tevi, tev ir grūti adaptēties apstākļu maiņai un drīz tās pāries. Acīmredzot es kļūdījos.

Es nebilstu ne vārda. Man nepatīk tonis kādā viņa runā – it kā viņas pacietības mērs būtu pilns un tūlīt notiks kaut kas slikts.

- TALIJA! - Kaut kur tālumā atskan pazīstama balss. Pagriežoties skaņas virzienā es ieraugu manā virzienā skrienošu trijotni – pašā priekšā ir Logans, kurš ir spēcīgi iekrampējies Daniela rokā, tādējādi stiepjot viņu līdzi, un pašās beigās skrien Rebeka – izpūrušiem matiem un augstpapēžu kurpēm. Viņu skatieni pārbiedēti nopēta apkārtni – cietušos cilvēkus, saplīsušos soliņus, galdiņus un iebrukušās ēkas. Kad viņi sasniedz mani un Marianu, viņi ir aizelsušies, it kā būtu skrējuši maratonu. Runātāja lomu uzņemas Logans.

- Talija nav vainīga, viņa tika izprovocēta! – Viņš iesaucas, liekot man iekšēji novaidēties. Izprovocēta? Super attaisnojums!

- Un kā gan kāds pamanījās viņu izprovocēt tā, lai 8 maga klani ciestu un izpostītu veselu ielu? – Mariana jautā, veltot Loganam brīdinošu skatienu. Puisis brīdi klusē, izmisīgi gudrodams kādu pienācīgu skaidrojumu. Šoreiz ierunājas Daniels, lai arī ir skaidri redzams, ka Mariana viņu biedē – puisis dīdās un neuzdrošinās vērties pretī ilgāk par sekundi.

- Viņa ir ziemeļniece un ziemeļnieki atšķiras no brazīliešiem. Viņiem tamlīdzīga vīriešu uzpīšanās skaitās nepieņemama un vulgāra. Ja mēs atrastos ziemeļos, jebkura meitene reaģētu līdzīgi. Mēs nevaram viņu vainot tajā, ka viņa ir audzināta citādā vidē. – Puisis izdveš. – Viņai ir nepieciešams laiks, lai adaptētos.

Mariana aizkaitināti izelpo un nošūpo galvu – skaidra zīme, ka Daniela mēģinājums ir izgāzies. – Dementjev, tu šeit atrodies pārāk īsu laika posmu, lai mācītu mani.

Daniels nolaiž skatienu un iekožas lūpā, lai savaldītu uz āru raujošos vārdus. Acīmredzot viņam nepatīk, kad vārda vietā tiek izmantots iepriekšējā klana vārds.

- Ar savu uzvedību tu esi izprovocējusi mani. – Sieviete pavēsta. – Iepriekš es domāju ar tevi sadzīvot, bet ir skaidrs, ka tas nav tavos plānos. Tādēļ tu dosies turp, kur gribēji – prom.

52 0 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 2

0/2000

 emotion  emotion  emotion 

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt