local-stats-pixel

Romantiskā bēgšana neizdevās0

36 0

Diena jāsāk ar brokastīm. Pasūtīju brokastis Woltā Vairāk Saules un skatos uz Spici caur savu darba istabas logu un iztēlojos kā viņas šobrīd tur tiek gatavotas. Paralēli ieslēdzu datoru un pieķēros izdarīt savu minimālo dienas darba plānu. Šobrīd ar savu stratēģiju vidēji strādāju pa 2 stundām 5 dienas nedēļā. Tas izklausas maz un slinki, bet man parasti aiziet laiks arī pārvaldot tēvoča nekustamos īpašumus un rakstot šo blogu.

Kamēr brokastoju, Dace uzrakstīja ziņu, ka vakar diemžēl netika uz ballīti, bet labprāt pavadīšot dienu kopā ar mani. Tas jau sāka izklausīties pēc laba dienas sākuma. Gribējās sevi palutināt un arī iepriecināt Daci. Uz ātru roku izskatot variantus, ko mēs varētu darīt, izdomāju rezervēt mums abiem Weekenderu – SPA atpūtu ar nakšņošanu “Jurmala SPA hotel” Jūrmalā. Vēlējos Daci palutināt, divas naktis man izmaksāja 694 eur, iekļauts bija SPĀ apmeklējums, trīs ēdienu vakariņas, un pāru masāža, komplekts saucās “Romantiskā bēgšana”. Un sāktu mēs ar pastaigu gar jūru. Dacei pateicu, ka tas, ko šodien darīsim, būs pārsteigums. Pa ceļam uz Jūrmalu iebraucām “Spicē”, lai nopirktu Dacei peldkostīmu un citas lietas, kas viņai būtu nepieciešamas SPA. Aizvien neatklāju šīs dienas plānus, bet devu mājienus par to, kas viņai tur noderētu. Dacei acīmredzami patika šī intriga un viņa neskopojās man to izradīt ar skūpstiem un pieskārieniem. Redzēt prieku un iekāri viņas acīs manī prieku un iekāri raisīja dubultā.

Dodoties pastaigā gar jūru, auto noparkoju tālāk no brauciena gala mērķa, lai vēl nedaudz paildzināt intrigu par turpmāk gaidāmo programmu. Ar laikapstākļiem paveicās, bija silts un saulains laiks. Cilvēku pludmalē gan bija diezgan daudz, bet tas netraucēja mierīgi izbaudīt rudenīgos skatus. Redzējām arī dažus “roņus”, kas devās norūdošajās peldēs. “Brrr, man uz viņiem skatoties metas zosāda, es ceru, ka tas nav iemesls, kāpēc man nopirki peldkostīmu!” Dace iesaucās un man tas likās ideāls brīdis pāriet pie nākamā dienas plāna punkta. Kad ieradāmies viesnīcā, teicu, ka mums ir rezervētas SPA procedūras un masāža. Vakariņas un arī labākais numuriņš ar skatu pāri mežam… jo pēc SPA noteikti būsim noguruši un negribēsies nekur braukt. Dace izskatījās nedaudz nervoza par šādu vakara plānu. Nesapratu, kāpēc. Biju gaidījis lielāku sajūsmu, bet ok.

Izbaudījām SPA procedūru un masāžu, džakuzi un arī tvaika pirti. Pirms vakariņām devāmies uz istabiņu, lai ļautos patīkamam atslābumam viens otra kompānijā, es cerēju, vēl vairāk atģērbti, nekā bijām SPA.

Dacei iezvanījās mobilais. Pirms atbildēt, viņa kādu brīdi skatījās ekrānā un es nevarēju saprast, vai viņa nosarka, bet varbūt tas bija procedūru efekts. Jā, nē, labi – atbildes bija lakoniskas. Nekā vairāk.

Kas tālāk? - https://mistersx.com/romantiska-begsana-neizdevas/?utm_source=spoki&utm_medium=blog

 
Izmantotie avoti:
https://mistersx.com/
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000