9

Hey jau atkal es ar savu izdomu ! Kārtējais mīlas saldais tekstiņš. Ceru ka jums patiks, iespējams citiem murgs - citiem kas skaists., bet nu veids kā izpausties. :)

Gaidu kritiku. ;)

Mh vienīgais ko pašlaik vēlos ir vēlēšanās - Viena Vienīga vēlēšanās vēlēšanās, ka Viss var būt vienkārši. Viņa klusi sēž un savā prātā atkārto viņa vārdus:Kā būtu ja es pamostos no rīta un neko vairs nejustu? Tas viss vienkārši būtu izgaisis...

Viņas galvā atkal un atkal atkārtojas šie vārdi, jo reiz ar viņu tā jau bija noticis. Tikai Viņa tika aizmirsta.. Pavisam un pa īstam.

Pār viņas smalkajiem vaibstiem norit pāris asaras un viņa klusi pie sevis čukst: Es nevaru viņu zaudēt- ne vēlreiz, ne atkal.

Viņa atkrīt gultā un tajā brīdī jūt viņa smaržu uz blakus spilvena. Viņa to ieelpo un iekšā iestājas miers.. Viņa aizver acis un atceras viņa smaidu un smieklus, kad pēkšņi jūt elpu un savā lūpām. - Viņi apvienojas skūpstā, maigā un mīlestības pilnā skūpstā, kas liek aizmirst visas raizes un sāpes..

Kad viņi abi atver acis - Viņa gaišajās acis ir jūtama ziņkārība: par ko tu domāji? Pār viņas seju izlaužas smaids un vienīgais ko viņa atbild: par to cik stipri tevi mīlu. Tajā brīdī viņa apkrīt viņam ap kaklu un viņš stipri viņu apskauj ausī maigi čukstot: Es vienmēr būšu tavs un tu mana. Tā tas ir lemts un tā tam ir jābūt...

/Gabby/

Komentāri 9

0/2000

Mmm... :)**

 

baig patika +++

 2  0 atbildēt

mmm... tiešām patika :))

 2  0 atbildēt

Nebija slikti :) ++

 2  0 atbildēt

Perfekti..  uzreiz lika padomāt par sev svarīgajiem cilvēkiem ^_^

Noteikti + tev.!! ;)

 1  0 atbildēt

:) Cenšos vienmēr panākt to lai kādam ar kaut ko asoaciējas un liek padomāt.. :) Prieks ka patika. :)  

 0  0 atbildēt