Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
92

Sveiki, spoki! Gribu pastāstīt par šodienas sapni.

Jums arī ir bijuši tie foršie sapņi, kuros zināt, ka sapņojat?

Mans sapnis bija tāds  gāju... Autors: The Diāna Ideālā pasaulē
1. Mans sapnis bija tāds – gāju uz skolu [esmu to skolu jau beigusi, bet sapņa sākumā jau to nepiefiksē], iegāju iekšā skolā, bet sapratu, ka man tur īsti nevajadzētu būt, tāpēc it kā gāju prom, tad atgriezos un tā vairākas reizes. Beigu beigās tomēr saņēmos un no skolas izgāju ārā.
Bija lietains laiks peļķes... Autors: The Diāna Ideālā pasaulē
2. Bija lietains laiks, peļķes. Nezinu, kas man uznāca, bet pēkšņi vienkārši nokliedzos: ‘’Sapnis!’’ un lecu iekšā pie skolas esošajā peļķē
Nesapratu kāpēc es to darīju... Autors: The Diāna Ideālā pasaulē
3. Nesapratu, kāpēc es to darīju, jo tad vēl īsti nebiju sapratusi, ka sapņoju, bet pēkšņi - tā vietā, lai iekristu peļķē, es sāku lidot. Fantastiska sajūta! Vienkārši lido. Gan augstu, gan zemu, gan ātri, gan lēni, gan guli gaisā. Super!
Palidinājos un nolēmu ka ja... Autors: The Diāna Ideālā pasaulē
4. Palidinājos un nolēmu, ka, ja jau šis ir sapnis, tad es varu kontrolēt visu, kas tajā notiek. Domāts – darīts. Izdomāju, ka būtu forši dabūt mašīnu un braukt. Ātri. Vienkārši aizvēru acis, iedomājos mašīnu, kādu gribu, dabūju. Izbaudīju braucienu. Bet vēl aizvien biju kaut kur pie savas bijušās skolas. Nolēmu vidi pamainīt.
Iedomājos skaistu viesnīcu... Autors: The Diāna Ideālā pasaulē
5. Iedomājos skaistu viesnīcu, tai blakus dārzu. Kad sapnī atvēru acis, tiešām biju tur! Tieši dārza vidū. Ar daudzām jo daudzām puķēm. No puķēm pat bija tāds kā labirints. Bet šo prieku nesanāca ilgi baudīt, jo nozvanīja modinātājs. Sasodīts!
Arī iepriekš man bija bijuši... Autors: The Diāna Ideālā pasaulē
6. Arī iepriekš man bija bijuši sapņi, kuros es apzinos, ka sapņoju un ka varu darīt, ko gribu. Bet šī bija pirmā reize, kad varēju lidot un, pats labākais, ka varēju mainīt laiku un vietu, kurā atrodos.
Sajūta aptuveni tāda it kā... Autors: The Diāna Ideālā pasaulē
7. Sajūta aptuveni tāda, it kā atrastos filmā ‘’Inception’’, jo vari pasauli būvēt pats pēc saviem ieskatiem. Kaut kas nepatīk – noņem, kaut ko vajag – iedomājies un būs! Labākais, ka sapnī vari darīt to, ko realitātē nekad nedarītu. [Tāpēc daļu sapņa noklusēju :D ] Kādam ir bijuši līdzīga veida sapņi? Ja jā, tad kā jūs to izbaudījāt?
0
92
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
GoodWillHunting avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  GoodWillHunting 21.08.11 14:11
4
0

gadījumā nemeklē arhitektu savai komandai? Es varētu pamodelēt vietas, kuras nezini, tikai mana zemapziņa varbūt sākt Tev uzbrukt un centīsies Tevi nogalināt :)

The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 21.08.11 14:11
4
0

atbildot uz GoodWillHunting komentāru " gadījumā nemeklē arhitektu savai k... " Varen kārdinoši.