Tātad šāds izskatās Amoja salpetris
Un šāds NPK
Un lūk arī kā tie izskatās uz rokas. Tos nav kaitīgi ņemt rokās. Bet pēc tam tomēr būtu rokas jānomazgā jo ēšanai vispār paredzēts tas nav. Tas tomēr ir augsnei. (pašās zemenēs nekā tāda nav tāpēc par to nav jāuztraucās)
Un lūk arī mana visumīļā vecāmamma, kuras roku mēs varam redzēt iepriekšējajā bildē.
Tātad atpakaļ pie minerālmēsliem. Šeit mana māte tos izkaisa pa karkasiem.
Un te mans brālis (kurš gan nevēlējās papozēt kamerai) tos ierušina augsnē. Mitrumā minerālmēsli izšķīst un iesūcas augsnēs, no kuras pēc tam zemenes tos izmanto kā barības vielas.
Mēs izmantojam divlauku sistēmu. Šis lauks stāv tukšs, jo tajā zemenes bija pagājušajā gadā. Tagad laukam ir jāatpūšas. Tas palīdz izvairīties no pārmērīgas kaitēkļu saviešanās.
Vienīgais, kas uz lauka ir palicis ir sniegs, dubļi un nedaudz stādi, kuri palika pāri un netika izpārdoti.
Pavasaros arī nākas pielabot žogus. Šoreiz gan uz ātru roku, jo nebija tam laika. Ne viss ir pārziemojis tik labi kā zemenes.
Lūk arī sēta no otras puses. Un šis ir tikai mazs gabaliņš. Mitrums un vējš dara savu.
vot tie ir cilvēki kas strādā nevis kā citi dzīvo un Valsts sociālajiem pabalstiem kā parazīti jo ir pa slinku lai strādātu malači tā turēt , Priecīgas teu ar Lieldienas
Sintētiskie minerālmēsli gan ir ķīmiskas vielas (ķimikālijas) bet nu labi. jauks raksts.
Tā kā man ar zemeņu ražu neiet labi, vai ir jābūt kādai īpašai vietai kur stādīt zemenes, un vai siltumnīca (plēve) ir obligāti jāliek virsū?
es jau tava vieta nočieptu kadu spainiti amonija nitratu! http://www.youtube.com/watch?v=br3ZuFxwM_A&feature=related