local-stats-pixel fb-conv-api

Kur pazudis latvietis? Kas notiek Latvijā? Ko mums nestāsta žurnālisti par Covid12

148 5

11.oktobris 2020

Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās. Tā mums stāsta! Taču es vēlos, lai mums beidzot izstāsta KĀ IR PATIESĪBĀ!?

Un kas īsti notiek mūsu Latvijā!?

Tādēļ es uzdošu dažus man būtiskus jautājumus uz kuriem vēlos saņemt skaidras un tiešas, faktos un statistikā balstītas atbildes no atbildīgajām iestādēm un personām. Galvenokārt no personām, jo ne jau iestādēm un ministrijām ir viedoklis – tās ir personas, tie ir konkrēti cilvēki.

Vēlos noskaidrot, KAS NOTIEK LATVIJĀ?

Šie jautājumi tiks nosūtīti pilnīgi visiem žurnālistiem Latvijā, izmantojot ziņu aģentūru LETA un BNS informatīvo platformu. Cerībā, ka žurnālisti sāks tos izgaismot un sabiedrība beidzot sāks saņemt atbildes. Jo pagaidām lej vienu ūdeni, kam nav nekāda sakara ar realitāti. Es aicinu žurnālistus atcerēties, kas viņi ir un kā labā viņiem ir jāstrādā. Un sākt sniegt sabiedrībai atbildes uz šiem būtiskajiem jautājumiem.

Cik ilgi mēs vēl dzīvosim melos? Cik ilgi mēs viens otru turpināsim iznīcināt? Vai tiešām cilvēcīgums, patiesums, pašcieņa latviešu tautā ir izmirstošas atmiņas… es nevēlos tam ticēt, jo zinu, ka tā nav! Es neprasu rīcību no tiem, kuri nespējīgi un vārgi savā garā un būtībā. Es neprasu no tiem, kuri pārdevušies un gļēvi. Neprasu no tiem, kuri bailīgi un melīgi. Un neprasu no tiem, kuri uzskata, ka apmaksāts viedoklis ir svarīgāks par patiesību. Un neprasu no tiem, kuri dzīvojot svešās zemēs gudri spriež kā mums dzīvot Latvijā.

Es prasu no tiem, kuri naktīs nevar mierīgi gulēt. Es prasu Tev, vai Tu apzinies cik ļoti esi vajadzīgs savai tautai… cik ļoti esi vajadzīgs man!? Iztaisno muguru, izplet spārnus un rīkojies. Tu zini, kas Tev ir jādara. Tu to jūti! Neļaujies bailēm! Vienkārši esi tāds, kāds esi… dari savu darbu pēc vislabākās sirdsapziņas… es ļoti ceru uz Tavu atbalstu, vai arī tikai kopā mēs esam milzīgs spēks, kas spēj nest visai Latvijai gaismu.

_______________________________________________________________________

Līdz šim Latvijā kopumā veikti 361 843 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 2670 personas, bet 1322 izveseļojušās (No tām lielākais vairums paši, mājas apstākļos dzerot siltas tējas un skatoties filmas, jo kā zināms, pret Covid-19 zāļu NAV).

7 mēnešu laikā 40 personas mirušas. No šīm 40 personām, kā runā tautā zinātāji, kuriem ir bijusi pieeja šo cilvēku slimības vēsturei, stāsta, ka tikai 14 no šīm 40 personām patiesais nāves iemesls ir bijis Covid-19. Tātad vidēji 2 cilvēki mēnesī!

Mazliet pārdomām:

- katru gadu Latvijā nomirst 28 000 līdz 29 000 cilvēku jeb ap 80 cilvēku dienā!

- Latvijā katru dienu no insulta mirst 7 cilvēki!

- diagnozi vēzis ik gadu izdzird vidēji 11 555 cilvēki. 2018.gadā mira 5932 cilvēki.

- katru dienu Latvijā aptuveni 17 cilvēki mirst pāragri.

- katru dienu Latvijā nomirst par 18 cilvēkiem vairāk nekā piedzimst.

- šā gada pirmajā ceturksnī Latvijā pašnāvības izdarījuši 70 cilvēki.

- lai gan 2020. gads ir tikai pusē, ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušo bērnu skaits jau šobrīd pārsniedzis visa pērnā gada traģisko satiksmes negadījumu statistiku.

- 2019.gadā satiksmes negadījumos dzīvības zaudējuši 134 cilvēki.

- katru gadu pieaug to cilvēku skaits, kuriem tiek diagnosticēts diabēts – Latvijā tie ir jau vairāk nekā 90 000 cilvēki (dati uz 2019.gadu) .

- pagājušajā sezonā gripas vīrusa dēļ Latvijā mira 86 cilvēki.

- projekta "BabyBox" glābējsilītēs desmit gadu laikā Latvijā nonākuši 46 jaundzimušie.

- mākslīgi veikto abortu skaits – pērn 5784 (2019.gads)

- kā liecina Labklājības ministrijas (LM) dati, pērn aprūpes institūcijās atradās 794 bērni (2019)

- 2018.gadā dažādos noziegumos cietuši 525 bērni. Tikumības un dzimumneaizskaramības jomā cietuši 229 nepilngadīgie, kas ir par 14% vairāk nekā gadu iepriekš. No cietsirdības un vardarbības pērn cietuši 92 bērni.

JAUTĀJUMI!

1.Vai tiešām Covid-19 – ir tas par ko LATVIJĀ ir jāsatraucas vairāk par visu?

2.Cik patiesībā personām ir veiktas pārbaudes testa veidā uz Covid-19? Neskaitot atkārtotos testus šīm personām! Jo kā zināms – Latvijā izrādās ir personas, kurām tests ir veikts pat 17 ,19, 20, 22 un rekordists ir ar 28 testiem! Tad cik reāli ir unikālo cilvēku no šiem 361 843 Covid-19 izmeklējumiem???

3. Divas privātās – Gulbja un Centrālā laboratorija – kopā ar Nacionālās references laboratoriju diennaktī var pārbaudīt aptuveni 1600 paraugus, un, vērojot testēšanas dinamiku, redzams – pēdējās dienās slodze bijusi tuvu maksimālajai. (Info uz 9.aprīli)

Oktobrī tiek veikti dienā jau apmēram – 4500 testu ! Tā mums stāsta!

Vai tiešām dažu mēnešu laikā laboratoriju kapacitāte ir augusi 3 reizes? Un tas neņemot vērā, ka cilvēkiem uz atbildi ir jāgaida rindā līdz 6 dienām un vairāk!?

4. Zināms, ka Latvijā ir iespēja nodot testu uz Covid-19 antivielām organismā. Vai ir zināms cik šādu cilvēku, kuri ir pārslimojuši, paši par to nezinot, Latvijā ir? Un ja tā, tad cik procentuāli cilvēku Latvijā šo vīrusu jau ir uzveikuši vien ar savu imunitāti par to nemaz nezinot? Kaut vai tikai provizoriski?

5. Ir zināms, ka parastās sejas maskas (kuras jau tagad cilvēkiem ir problēma iegādāties, jo tām ir 1000% uzcenojums) nepasargā no Covid-19 saslimšanas. Zinātnieki tēlaini ir salīdzinājuši – tas ir tā pat kā ķert odus ar drāšu žogu! Galvenie infekcijas ceļi, kā vīruss nonāk cilvēkā, ir trīs – mute, deguns un arī acis, par kurām nereti tiek aizmirsts. Nav arī vērts lietot parastās sejas maskas, jo vīrusa piliens ir ļoti smalks, tas maskai tiek cauri, ja vien seju nesargā kāds īpašs respirators.

Un te arī jautājums - KĀDA IR JĒGA NO MASKĀM, JA TĀS LAIŽ CAURI VĪRUSU KĀ VIENĀ TĀ OTRĀ VIRZIENĀ??? Par ACĪM es vispār klusēju!!!

Un kādēļ Latvijā nerunā par to, ka maskas nēsāt ir KAITĪGI?

6. Kādēļ krīzes apstākļos valdība, saeimas deputāti, ierēdņi u.c. nesolidarizējas (nesoli – dari), ar tautu? Tik daudz cilvēku ir palikuši bez darba, bez iztikas līdzekļiem, bet tai pat laikā citi saņem piemaksas par to, ka viņi “nabadziņi” ministrijās beidzot kaut ko dara darbā bez kafijas dzeršanas un pļāpāšanas dienas garumā.

7. Un pats svarīgākais jautājums – Kādēļ Latvijas valdībai citu valstu un institūciju viedoklis ir SVARĪGĀKS par pašas tautas viedokli un vajadzībām???

Es ļoti ceru, ka žurnālisti spēs uzdot šos jautājumus un izskaidros sabiedrībai atbildes uz šiem jautājumiem!!!

Novēlu no visas sirds ikvienam stipru veselību un možu garu. Skaidru prātu un pilnu sirdi enerģijas dzīvot ar pilnu krūti. Un ziniet katrs – Jūs esat vajadzīgi tautai, Jūs esat vajadzīgi man! Paldies, ka Jūs esat!

Ar cieņu,

Kaspars Pudniks

p.s.

Ļoti lūdzu komentāros izteikt savus novērojumus un viedokli par šiem jautājumiem.

Un dalieties ar šo rakstu!

148 5 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

šodien aizdomājos par to ka pēdējos gadus esmu bijis tikai uz divām kāzām, bet ļoti daudz bērēm.. 😑

10 0 atbildēt

Šodien ir 17.oktobris!

Vēršu uzmanību, ka nedēļas laikā NEVIENS žurnālists tā arī NAV atbildējis uz vēstuli, kuru izsūtīju ļoti daudziem. NEVIENA televīzija nav izrādījusi pat vēlmi atbildēt uz jautājumiem! Neviens portāls! Tā vietā turpinās vēl agresīvāks LSM un citu masu mediju psiholoģiskais terors un emocionālā vardarbība caur interneta portālu un avīžu virsrakstiem. Jau tik ciniski palikuši, ka atļaujas pat pareģot nākotni un gatavot cilvēkus neizbēgamajam. Proti, ja slimnīcā vietas nebūs un , ja Tev jau ir pārāk cienījams vecums, tad, lai radinieki gatavo bēru runu. Es pat iedomāties negribu, kā šādus virsrakstus uztver mūsu cienījamie seniori. Nē, ne seniori - mūsu vecāki, mūsu vecmammas un vectēvi.... Nožēlojami!!! Bet TV un citos informatīvajos raidījumos jau klaji var redzēt, kā žurnālisti uzdod sagatavotus jautājumus un uzklausa iemācītas atbildes. Žurnālistam pat NAV dūšas ko iebilst. Pat tad, kad dzird klaji neloģiskas atbildes...atbildes, kurām nav nemazākā faktoloģiskā pamata. Panorāma / Aizliegtais paņēmiens / Tiešā runa / Bez Tabu / 4.studija / Preses klubs utt. Viņiem NAV nemazākās vēlmes stāstīt un uzzināt, kas tad patiesībā notiek. Viņiem nav laika - svarīgs ir TIKAI raidījuma reitings, jo ja nebūs reitings, tad nebūs reklāmas. Un, ja nav reklāmas, tad kādēļ vispār veidot raidījumus.

Domājam ļaudis, domājam!

3 0 atbildēt

👍

4 2 atbildēt

👍

3 2 atbildēt

Bravo !

Gribu tik piebilst ka - SASLIMUŠIE - nav tas pats kas -INFISCEJUŠIES !

1 0 atbildēt

Ja maskas nepasargā būtiski svarīgās acis, noder Eirodeputātes I.Vaideres un Gundara Āboliņa atzinīgi novērtētā tautas maska: ņem brilles(ja acis normālas,tad ar parastiem vai pat bez stikliem), ar to kājiņām izraugās savai sejai piemēroto platumu caurspīdīgās dokumentu ieliktnes krāsainās sāsnapmales caurumiņos(perforācijā),izver briļļu kājiņas cauri perforācijai un vari lepni braukt sabiedriskajā transportā un apmeklēt pasākumus ar sejsegu-vizieri! Aleksandrs

1 0 atbildēt

ļoti patīkami maskā ir uzturēties ārā 🙂 snuķis nesals un sejai silti.

1 0 atbildēt

Šis raksts ir izlikts otro reizi. Tikka nesaprotamu iemeslu dēļ nobloķēts, bez paskaidrojuma. Un sākotnēji šim rakstam bija 6k share. 🤔

0 0 atbildēt

Ja valdība klusēs,ir laiks revolūcijai!

Dakijs.

0 0 atbildēt

👍

1 2 atbildēt