122

 1566  32

Sveiki visiem! Kā jau mēs visi zinam, tuvojas visiem zināmie Līgo svētki, kuri jau būs rīt. Labāk jau vispirms visu vajadzīgo sapirkt pirms svētkiem, un tā mēs arī izlēmām ar draugiem darīt, ja kādam tas interesē, tad bijām trīs. Izstaigājām visus veikalus un sapratām, ka alu visizdevīgāk būtu pirkt veikalā Super Netto.

Aizgājām uz veikalu un skatamies, ka Līvu alus četrpaka uz atlaidi maksā tikai 70 santīmus, īsti vairs neatceros, tad nu es izvilku savu kruto telefonu ārā un saskaitīju, cik maksā viena pudele, sanāk, ka viena pudele maksā 18 santīmus, tad nu izdomājām pirkt Līvu, jo tas ir izdevīgāk, nopērc labāk 10 četrpakas par 7 latiem, tās sanāk divas kastes, vai arī divas kastes par 12 latiem ar kapeikām. Tad nu laimīgi mēs sakrāmējām visas četrpakas un devāmies uz kases pusi, līdz draugs pamanīja, ka atlaide ir tikai spēka tad, ja papildus nopērk divus šašliku iepakojumus, tad nu izdomājām, ka nopirksim arī, kad tas ir izdarīts mēs dodamies uz kasi, un kasierei es pasaku, ka tur bija atlaide, tā man pasaka, ka atlaide ir tikai uz vienu četrpaku, ja gribi lai atlaide būtu uz visām četrpakām, tad katrai četrpakai klāt ir jāpiepērk divi šašliku iepakojumi, un es biju like FTW? Tā nu mēs izgāzāmies un visu krāmējām ārā, beigās sanāca nopirkt divas kastes par 12 latiem, lai gan par to nepārdzīvojam, bet tāpat nepatīkami tā izgāzties.

Raksta jēga? Esiet uzmanīgi ar atlaidēm, pirms pērkat kaut ko kas ir uz atlaides, obligāti izlasiet kas tur rakstīts, lai negadītos kā mums. :D

Lai nu kā, novēlu visiem spoku lietotājiem un administrācijai patīkamus svētkus. Lietojiet alkoholu ar mēru un esiet uzmanīgi. Laimīgi! :)

Komentāri 122

0/2000

še Tev pāris cepumu tā vietā :D

 177  2 atbildēt

Super Netto debilāko akciju līderis

 172  4 atbildēt

Nabadzinji :D:D:D:D::D ko paareejie ?? :D nesmeejaas ??:D

 70  2 atbildēt

Tas ir lōģiski ka uz vienu 4paku 1 tas šašļiku iepakojums :D

 64  5 atbildēt
epg avatarsepg

nu jābūt izcili stulbam, lai nesaprastu akciju un domātu, ka, lai iegūtu atlaidi piem. 1000 četrpakām, pietiek nopirkt divus šašlika iepakojumus.

 62  11 atbildēt

Deizgan loģiski aptiesībā. No kurienes jums radās ideja, ka varēsies nopirkt divas sašļiku pakas un, tad visu veikala alu pa lēto dabūt.

 37  4 atbildēt
H avatarsH

pwned by Super Netto

 29  1 atbildēt

nu jā, vajag uzmanīgi;P

 17  1 atbildēt

 

PALDIES, TEV TĀ PAT KĀRTĪGI NOLĪGOT! 

 7  0 atbildēt

Šī raksta jēga? Dabūt daudz plusiņus    

Bet lika pasmaidīt 

 6  0 atbildēt

drošvien šašliks maksāja kādus piecus latus

 7  1 atbildēt

Einost, katrai četrpakai, divi šašliki jāpērk klāt? ta taču nav normāli :D

btw- Līvu alus ir pē ;d

 5  0 atbildēt

Atlaides bīstama lieta - vienu dienu mēģināju "iekāpt" taupīgajā un sanāca FTL četras preces uz atlaidi - 3 no tām es pārskatījos , vai sajaucu un atlaide nebija :/ 

 4  0 atbildēt

Njā, pamatīgi ieberzāties...

 3  0 atbildēt

Man ienāca tāda doma prātā redzot šos rakstus kur kāds aprakstījis par kādu stapgadījumu iz savas dzīves un tā admins vai kas tur taisa tās sadaļas varētu uztaisīt sadaļu: Dzīvesstāsti vai kā citādāk!

 3  0 atbildēt

Manai ģimenei bija līdzīgi - Maximā skatās - četrpakas un virsū zīme, ka pa latu un kapeikām - karoč paņem 2, a kasē tā maksā 1 pudele. Neko - liek atpakaļ:D pēc 2 dienām skatamies, pie cenu zīmes pielikts "gab ." Laikam jau nebijām vienīgie, kas tā saprata:D

 2  0 atbildēt

Tu taču zini ka FTW galīgi nav tas pats kas WTF ?

 1  0 atbildēt

He he......Jums tā pat prieciigus sveetkus!

 1  0 atbildēt

Mazāk (vairāk) dzert vajag. :D

 1  0 atbildēt

Haha, gribējāt jau arī... alu pa 18 saņiem.

 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4 »