11

 108  1

Labdien, dārgie draugi! Šeit atkal es - Rainītis. Šodien es vēlos padalīties ar idejām, kā forši un kvalitatīvi pavadīt vasaru, ja nav naudas, ideju un vairāk kā 3 draugu.

Visas šīs metodes ir pārbaudītas un 100% strādā, zvēru pie savas babiņas, lai vieglas smiltis viņai. Ļoti laba sieviete bija.

Trešā ideja - uztaisi «Toktok» profilu un kļūsti par slavenību
Nē, nopietni. Mēs ar Garo un Egīlu uztaisījām, un mums ir miljons fani. Tāpat kā to meiteni Priekuļos klausījās vesels miljons! Ja tu vēl neseko mums - tad ir pēdējais laiks to izdarīt, jo mēs tur reāli spridzinām!

Ceturtā ideja - iemācies jaunu deju
Lūk, piemēram, mēs ar draugiem mācamies dejot ar «Toktoka» palīdzību, lai zinātu visas modernās dejas, kuras tagad visi dejo. Nav nemaz tik grūti, ja godīgi. Es gan, protams, gribētu tur likt tikai ēdiena gatavošanas video, bet Egīls man neļauj. Viņš pat nedod man paroli.

Piektā ideja - sakārto savu māju un noslauki traukus!
Es nesaku, ka tava māja ir netīra, bet, ja man būtu jāizvēlas - doties ciemos pie tevis vai doties uz Mazajiem muļķiem, es ar nožēlu atzītu, ka labāk ietu pie tiem lūzeriem nekā pie tevis.

Ja tu nezini, kā to darīt, es tev parādīšu!

Ja tu zini vēl kādu labu veidu, kā bez naudas atpūsties vasarā, tad ieraksti to komentārā, jo es nezinu, ko vairs darīt!

Raksts tapis sadarbībā ar TET.

Komentāri 11

0/2000

Peldēšanas

 4  0 atbildēt

A kur presītes kačāšana? Tai arī naudu nevajag!

https://media.tenor.com/images/00479a155ef2923d1b6d757624e720ae/tenor.gif

 4  0 atbildēt

Gulēt pļavā un neko nedarīt, vot tā ir vislabākā nodarbe vasarā. Galvenais jāskatās, lai kāda ērce zem apenēm nepalien.

 2  0 atbildēt

Es jūtos tik slikti par to meiteni no Priekuļiem, vēl aizvien neliek mierā😂

 2  0 atbildēt

🦄🤪😏😱🦋👉🏽👉🏽👉🏽🤤

 0  0 atbildēt