13

 58  0

Hei, hei, hei, foršiņie! Pirmkārt, gribu visiem novēlēt priecīgus svētkus - arī tiem, kuri tos nesvin, Egīls nosvinēja jūsu vietā. Redzēju, ka Garais un Egīls uztaisīja šeit konkursus ar balvām, bet man par to neko nepateica uzreiz, tāpēc es tik vēlu. Es arī gribu, man arī ir smieklīgas bildes!

Kas tev ir jādara?
1. Atver šo te linku - https://failiem.lv/u/d5vjmhzm - un saglabā attēlus. Pēc tam atver tos paintā vai kādā citā programmā, kurā var pievienot tekstu.
2. Izdomā rēcīgu aprakstu attēlam (izveido memīti).
3. Pievieno to šim rakstam (spied pievienot bildi). Max attēlu skaits, ko var pievienot 1 lietotājs, ir 5.

Ko darīšu es?
Skatīšos uz tevis radītajām memēm par mani un smiešos. Tas, kura meme būs saņēmusi visvairāk balsis līdz 30. decembrim (ieskaitot), tad saņems no manis 3 mēnešu Shortcut abonementu, lai varētu noskatīties manu jauno seriālu bez maksas.

Un vēlreiz par balvu:
Uzvarētājs saņems Shortcut abonementu uz 3 mēnešiem. Shortcut lietotnē atradīsi tūkstošiem aizraujošu seriālu un filmu no Latvijas un pasaules, ko baudīt bez reklāmas pauzēm. Skaties arī populārus TV kanālus tiešraidē vai sev ērtā laikā – arhīvā.

Lai veicas, gaidu jūsu memītes!

+ Pievieno savu bildi

Komentāri 13

0/2000

@Artemiis apsveicu ar uzvaru!

 7  0 atbildēt

Duuuude, nu mēs taču jau atvainojāmies tev!!! 

 1  0 atbildēt

Eu, cik jūs tur esat? Cik vēl konkursi priekšā?   

 1  0 atbildēt

Eu, vai ja Artemiis ar savām lieliskajām memem uzvar vairākos konkursos, vai viņa iegūst balvas visos konkursos, vai tikai no 1?

 1  0 atbildēt

Virsrakstā par memīti. Kad to vārdu latviskoji,sanāca memītis jeb memmes dēliņš.

 1  0 atbildēt