21

 692  6

Čau, čau, čau! Ziemassvētki tūdaļ būs klāt, tāpēc kā jau solīju - Ziemassvētku dāvana Jums no manis: Ziemassvētku Paštaisīto Komiksu MEGA PAKA. Ļoti centos šo rakstu veidojot, bija ļoti grūti, bet centos un sanāca! 40 PAŠTAISĪTI KOMIKSI IR NODOTI JŪSU REDZAMĪBAI! Cerams novērtēsiet manu darbu, priecīgu skatīšanos, uzlabot garīgu un priecīgus tik drīzos svētkus! :htch:

« 1  2  3  4 »

Komentāri 21

0/2000
Atkal es esmu vēlvienā rakstā! 😂 Ar ko es esmu tādu uzmanību izpelnījusies!? 😂 Bet visā visumā super komiksi. Beidzot, kas interesants un oriģināls. Gaidu jaunu daļu.
 20  1 atbildēt
Es nezinu kaa citiem bet man tavi komiksi neskiet interesanti. Daudzi redzeti, bet tie kuri neredzeti neskiet smiekligi. Tas par to nabinu un pirkstinu bija THE BEST! Turpini iepriecinat citus spokus!
 9  1 atbildēt

Man likas labi, protams, ne visi ir tik smiekligi, dazi bija loti smiekligi, bet tas ir ka ar filmam, vajag ari nesmiekligas vietas, lai atkal vari pectam pasmieties, visam jabut lidzsvara)) Turpini!!

 7  1 atbildēt

es itkā visu redzu, un citiem arī nav sūdzības...

 4  0 atbildēt

Vēl  Vēl  Vēl  Vēl  Vēl  Vēl  Vēl  Vēl  Vēl  Vēl !!!

 4  1 atbildēt

33. Jā, kā tad. Gaidi ar maisu.  

 4  1 atbildēt
Es itkā tā biju domājis - ik dienu kaut kāds tirliņš, kad ieraugu simpātiju - kruts.
 3  1 atbildēt
Teksts ir tik mazs ka uz 480p ekrānien acīm ārā jāsprāgst, bet tā ir mana vaina ka lietoju nokiju tāpēc reku' trekns pluss...
 2  0 atbildēt

+ No manis   

 2  0 atbildēt

Njaaaa

 2  0 atbildēt
Pieprasu vēl un to rakstu pārbaudītāju-neuzsjatu ka tas ir godīgi.
 2  0 atbildēt

Tas 6. bija vienmēr, vienmēr     

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

+

 1  0 atbildēt

11.,28.true

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt