local-stats-pixel

Reti kāds šo saprot...25

606 9

Skola nāk uz beigām, atradu šo mazo, bet tiešām noderīgo komiksu. Tiem kuriem izdodas saprast komiksā norādīto jēgu dzīvē arī daudz sasniedz.

Kamēr esam aizņemti sūdzoties par to cik daudz mājasdarbu mums katru dienu uzdod, mēs neieskatamies dziļāk un nesaskatam tam visam jēgu.

Lai gan pats neesmu nekāds lielais skolas fans, tomēr esmu sapratis pēdējo, ka pēc skolas mums vairs nebūs neviena, kas mūsu vietā izvirzīs mērķus....

606 9 25
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 25

0/2000

Cilvēks bez mērķiem ir peļķe vertikāla, tādēļ sev noteikti mērķi jānostāda, lai vienmuļās dienas spokos,netā netiktu vadītas, un pie atkailinātu meiteņu bildēm, lieki olas netiktu kratītas.. /WhiteKoshk'

44 0 atbildēt

Ir ir taisnīna ;)

35 2 atbildēt

īstenībā, ja nebūtu skolas, mēs nekur vispār netiktu. daudzi saka, ka mums kvadrātvienādojumi, kurus māca matemātikā,  nebūs vajadzīgi. varbūt arī mēs viņus neizmantosim, bet tos mums māca, lai attīstītu mūsu smadzenes, un lai mēs spētu loģiski domāt. 

kā arī.. bāc. es aizmirsu, ko gribēju rakstīt. ;D

ā. izbaudiet skolas gadus, jo pēc tam mums pašiem būs par sevi jāparūpējas, jāveido sava dzīve. līdz šim to darīja mūsu vecāki, lika mums pamatus, bet vēlāk nebūs vienkārši jāmācās, bet gan smagi jāstrādā, lai pelnītu sev iztiku un mēs varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, jo bez naudas mūsdienās nevar iztikt. 

:)

19 1 atbildēt

Šo lietu jau sen izpratu un tieši tapec nostadu ikdienas mērķus sev pats ! 

10 0 atbildēt

Pilnībā piekrītu :)

3 0 atbildēt

Man pat brīžiem pietrūkst skola, skolas vide, bet tagad ir jāstrāda =[ Gribētos atpakaļ.  

3 0 atbildēt

Man beigsies eksāmeni, un arī es būšu šī komiksa daļa :(

3 0 atbildēt

Tev ir izdevies sis raksts paldies.

2 0 atbildēt

godpilns +

1 0 atbildēt

Tā kā šobrīd kā daudzi citi mācos un strādāju, tad atceroties labos laikus, kad mācījos pamatskolā, vidusskolas sākums...wouw, tas bija fantastiski. :) Pašlaik atrodod ārzemēs, un ziniet, ļoti pietrūkst Latvijas, pietrūkst tieši šī vārda būtība-Latvija. Savējie apkārt, Gauja, Jāņi..tas viss tik ļoti pietrūkst. Nav viegli būt  prom, apvienot skolu ar darbu, ja vēl skola ir Latvijā...Tādēļ tiešām-izbaudiet skolas laiku, tas ir fantastisks. Uz skolu ja aizgulēsies neviens tevi no tās uzreiz neizmetīs. Darbs? Pamēģini priekšniekam pateikt-atvaino, aizgulējos. :)

2 1 atbildēt

Pilnīga tasinība,ja neizvirzīsi pats sev mērķus,tad to tavā vietā neizdarīs neviens un tu sevi nevarēsi pierādīt un ieslīgsi slinkumā,garlaicībā un rutīnā,jo mērķu nostādīšana un sasniegšana parāda ka tev ir vēlēšanās un gribasspēks sasniegt iecerēto.

0 0 atbildēt

Es esmu pilniibaa apmierinaats ar savu vidusskolu, ko pabeidzu, Bija tik daudz iespeeju, ko dariit un maaciities, piemeeram, vareeja maaciities 5 valodas, bija daudz arpuuskolas nodarbiibas un galvenais vis par VELTI! Iesaku visiem shiis iespeejas izmantot, jo piemeeram, lai maciitos Fracnchu, Spaanju vai Latiinju valodu peec videnes, par visu ir jaamaksaa un diezgan daargi shie kursi izmaksaa. Tadeelj noveelu izmantot visas iespeejas, ko piedaavaa Juusu skola. :)

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

pašol naaaahuj

1 5 atbildēt