local-stats-pixel fb-conv-api

Komikss: ''The Ghost of Gulag'' [3]4

15 0

Šī lieliskā komiksa autors ir Deivids Dereks juniors. Viņš ir tādu populāru animācijas studiju kā ''Disney'', ''Pixar'' un ''DreamWorks'' mākslinieks, kas strādājis pie minēto firmu izdotajām animcijās filmām, piemēram ''Moana'' un ''Tangled''. Tagad Dereks ir nācis klajā ar personīgo projektu - komiksu ''Gulaga Rēgs'', kas stāsta par tīģera Rēga un vilka Cara Dēla piedzīvojumiem tālajā Sibīrijas taigā, abiem zvēriem iesaistoties neprātīgā cīņā pret komunistiski noskaņotu mežakuiļu koloniju. Darbība risinās neilgi pēc Otrā Pasaules kara un stāsts velk interesantas paralēles starp divkājaino un četrkājaino cara ģimenes un proletāriešu pasaules atšķirībām. Īpaši saistošs šis stāsts būs latviešu lasītājiem, jo mums šī tēma nebūt nav sveša.

Lūgums komentēt arī avotā norādītajā komiksa mājaslapā, jo, lai autors komiksu turpinātu, ir nepieciešams liels lasītāju morālais atbalsts (respektīvi - KO-MEN-TĀ-RI)!

« 1  2  3 »
15 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

Hansij- tu kad uztaisi nākamo daļu, iemet iepriekšējā linku- lai nav pa visiem spokiem jākārpās, nākamo daļu meklējot...

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt