7

 27  0

Dzimusi 2002. gada 17. septembrī Minskā . Vecāki: Tēvs - Kupriyanovich Aleksandrs Igorevich, ražošanas centra "Super Duper" direktors, māte - ģimenes psihologs Kupriyanovich Nelly Nikolaevna. 2008. gadā 6 gadu vecumā Zinaida tika izslēgta no konkursa Nacionālā mūzikas mākslas centra Zaranak ansamblī. V. G. Mulyavina valsts institūcijā "Baltkrievijas valsts ansamblis" Pesnyary "(mākslinieciskais vadītājs Statsenko S. A. ). 2010. gadā viņa atstāja ansambli "Zaranak" un ieradās bērnu mūzikas skolā № 8. G. Shirmy no Minskas līdz kora nodaļai. 2011. – 2012. Gadā viņa piedalījās daudzos koncertos un konkursos (vokālais skolotājs E. Popova).

Kopš 2013. gada viņš ir bijis Super Duper ražošanas centra mākslinieks. 2013. gadā viņa devās uz konkursa „ Bērnu jaunais vilnis ” finālu . Pēc veiksmīgas izrādes Krievijas ražotājs Igors Krutojs sāka uzaicināt Zinu savos projektos, piemēram, „Gada Ziemassvētku dziesma”, „ Jaunais vilnis ”, „ Jaunais jaunais vilnis ”, „Gada bērnu dziesma”. Jau 2013. gada decembrī Zina ar grupas 5sta ģimeni kopā ar dziesmu “Es būšu kopā ar jums” “Gada Ziemassvētku dziesmā” Olimpiskajā stadionā . Zina ir kora "Jaunais vilnis" loceklis Igora Krutoja vadībā.

2014. gadā viņa ieņēma pirmo vietu bērnu sacensībās “ Slāvu bazārs ” ar dziesmām „Smile” un “Novi zen” . Arī 2014. gadā ar IOWA uzstājās dziesma “Simple Song” , kuru Zina piedalījās pagājušajā gadā Artekā „Jaunais jaunais vilnis” un ar 5sta ģimeni ar dziesmu “My Melody” .

Pirmais video dziesmai "Ceļā uz vēju" tika izlaists 2014. gadā.

2015. gadā viņa kļuva par finālisti nacionālās atlases konkursā " Junior Eirovīzijas " ar dziesmu "Pasaules", kas 2015. gada septembrī sauc himnu "Racing Legends" ar Darja Domračeva . Dziesmas “MIR” video tika izlaists tā paša gada septembrī . Tajā pašā gadā viņa izpildīja dziesmu „Es būšu atpakaļ” duetā ar Denisu Klaveru .

2016. gadā Alyona Lanskaja un Anastasija Tikhanovičs uzaicināja Zinu uz savu „Par svarīgāko” ceļojumu. Koncerti jau notika 19. februārī Logoisk un 27. februārī Kletskā .

2016. gadā notika četru autora dziesmu pirmizrādes : „Cosmos”, „Viss izrādīsies”, “PASAULES - remikss”, „Mēs esam jauna paaudze”. Tika nošauti klipi dziesmām „Dienas mūzika”un “MIR-remix” .

2016. gada augustā kā daļa no “ Bērnu jaunā viļņa - 2016 ” viņa uzstājās duetā ar Dominic Joker ar dziesmu “Bit Bombit” un Aleksandrs Rozenbums kā daļa no „Jaunā viļņa” kora. Viņa kļuva arī par laureātu (3. vieta) Junioru Eirovīzijas dziesmu konkursa 2016. gada finālā ar dziesmu Cosmos .

In 2016, pauda galveno varoni animācijas filmas par uzņēmumu Par uzņēmuma | Walt Disney " Moana " , kā arī veikta muzikālajā šovā "Burvju pasaule Disney", kas notika koncertzālē ar "Maskavas" .

2016. gada decembrī viņa ieguva Grand Prix nominācijā „Pop vokāls” republikāņu radio konkursā „Jaunie baltkrievieši” .

2017. gada janvārī tika prezentēts pirmais albums "Cosmos" , vēlāk singls "World" kļuva pieejams iTunes platformā . 2017. gada jūlijā tika prezentēts video „Mint” un augustā - „Viss izrādīsies” .

2017. gada septembrī viņa kļuva par mūzikas realitātes šovu “ New Star Factory ” MUZ televīzijas kanālā , projekta Viktor Drobysh mūzikas producents . Šeit no Viktora Drobiša Zina Kuprijanoviča saņēma skatuves nosaukumu ZENA. Kopā ar kolēģiem Danielu Ruvinsku un Jevgeņiju Trofimovu viņa kļuva par Sever.17 grupas locekli. Mūzikas realitātes izrādes finālā grupa “Sever.17” ieņēma 3. vietu ar dziesmu “Thrown off”.

2017. gada decembrī nominācijā „Gada atklājums” viņa ieguva pirmo mūzikas balvu “BelMuzTV” un “Komsomolskaja Pravda” - „Mūsu LIGA-2017”.

2018. gada martā viņa izlaida videoklipu dziesmai “SHINE”.

2018. gada 19. septembrī Maskavā, jaunās trases Zina Kupriyanovich prezentācija , un tika paziņots par solo karjeras sākumu.

2018. gada 2. novembrī tika izlaista pilna garuma datorizēta filma “Ralph vs internets”, kurā Zina Kuprijanoviča pauda Moana .

24-25 novembris 2018 Zina Kupriyanovich ir vadošā starptautisko dziesmu konkursu " Junior Eirovīzijā - 2018. gadam "

2019. gada 7. marts ieguva starptautiskās dziesmu konkursa " Eurovision-2019 " nacionālo atlasi un pārstāvēs Baltkrieviju pirmajā Izraēlas konkursa pusfinālā.

Pievienotie video

Komentāri 7

0/2000

  nu bet smuka bebe    

 3  0 atbildēt

Jēga ielikt video, kuru var atrast youtube???  

 0  0 atbildēt
Zinaida protams neviena vārda nesaprot baltkrievu valodā!
 0  0 atbildēt