Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
78

Kaut kad nesen TV ekrānā nejauši uz brīdi uzslēdzu seriālu “Friends” un kārtējo reizi pārliecinājos par to, cik ļoti man derdz tie samākslotie komēdijseriālu fona smiekli, kuri tev pasaka priekšā, kuras ir tipa riktīgi ņirdzīgās vietas. Kaut kā spēju to paciest tikai “Black Books”, bet tas neskaitās, jo tur jāsmejas nepārtraukti. Lai nu kā – “It’s Always Sunny in Philadelphia” jūs nedzirdēsiet šos pretīgos fona smieklus un varēsiet paši brīvi izvēlēties, kuras seriāla vietas jums šķiet smieklīgas.

Seriāls principā ir par četriem neveiksminiekiem un viņu ikdienas likstām. Sākot ar otro sezonu – pieciem neveiksminiekiem, jo bandai pievienojas arī !!! Denijs Devito, un tieši šajā brīdī saulainā Filadelfija iegūst savus pilnos apmērus un sākas arvien negantāks un tumšāks humors. Ņemiet vērā, ka seriāls iznāca tālajā 2005. gadā, kad zāle vēl bija zaļāka, pasaule pāriejūtīgā liberālisma neskarta un nesabojāta, tāpēc arī jokots tiek par tādām tēmām, par ko mūsdienās neviens vairs neuzdošinās. Turklāt, paralēli šizofrēniskiem jokiem par šodienas tabu tēmām, atsevišķas sērijas veltītas, lai gaumīgi parodētu citus seriālus vai dažādas filmas. Piemēram, leģendāro “Die Hard” pirmo daļu.

nbspScaronis noteikti nebūs... Autors: Dzerbudists Seriāli: It’s Always Sunny in Philadelphia
1.

 

Šis noteikti nebūs tas seriāls, kas uzjautrinās klasisku “sitcom” cienītājus. Šeit seriāla varoņi viens otru pazemo, uz kādu sēriju kļūst atkarīgi no kreka vai kanibālisma, izliekas par garīgi atpalikušiem, lai gūtu no tā kādu labumu, pavedina mācītāju, apzog kapus, sapņo viens par otra nogalināšanu, iebaro kādam viņa mirušo mājdzīvnieku un šie visi vēl ir tikai ziediņi. Tomēr, ja tev vismaz šķiet, ka tev patīk melnais humors un “It’s Always Sunny in Philadelphia” vēl neesi redzējis, tad obligāti paskaties. Ja pirmās sērijas tomēr “neaiziet”, pārslēdzies uz otro sezonu, jo tas, principā, ir īstais seriāla sākums. Ak, jā – šī gada septembrī gaidāma nu jau 14 sezona. 

Pievienotie video

0
78
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes