Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
56

Post-apokaliptiskā pasaulē 500 gadus pēc kara, kas teju vai iznīcinājis visu cilvēci, varu savās rokās sagrābuši baroni, kas valda katrs pār savu feodālo teritoriju. Katrs no baroniem pārvalda kādu resursu, ar ko tālāk tirgojas ar pārējiem (piemēram, degvielu, ieročus, opiju) – savā ziņā līdzīgi kā leģendārajā “Mad Max” sērijā, kur bija degvielas pilsēta. Kontrolēt varu baroniem palīdz uzticami un ellīgi labi trenēti rīkļurāvēji, kurus seriālā sauc par “clippers” (griezēji?).

Tad nu, lūk, viens no šiem “griezējiem”, kurš ir barona labā roka un pats talantīgākais un bīstamākais slepkava – Sanijs – no klejotāju bandas izglābj noslēpumainu jaunu čali, kuram, kā vēlāk izrādas, ir spējas – kolīdz viņam sāk tecēt asinis, jaunieša acis paliek melnas un viņš pārvēršas par teju vai neievainojamu superkareivi. Nu, un tālāk jau tad baronu varas cīņas, arvien jauni interesanti tēli un stāsts var iet vaļā uz pilnu klapi trīs sezonu garumā.

nbspScaronķiet ka Into the... Autors: Dzerbudists Seriāli: Into the Badlands
Attēls no: i.pinimg.com
1.

 

Šķiet, ka Into the Badlands pirmām kārtām ievilka sevī nevis ar stāstu, kuram nav nekādas vainas, bet kā jau ierasts – līdzīgi stāsti ir skatīti gana daudz –, bet gan ar vienkārši neticami skaistu un pārdomātu cīņas ainu horeogrāfiju. Bez diršanas varu teikt, ka tā ir pati izcilākā kaujas ainu horeogrāfija, ko esmu redzējis, un esmu redzējis diezgan daudz. Piedevām – ar katru nākamo sezonu cīņas skatu kvalitāte paliek arvien labāka un tas ir absolūts kosmoss. Šis seriāls ir pilnīgi nepamatoti nenovērtēts, ļoti silti iesaku.
 

 Autors: Dzerbudists Seriāli: Into the Badlands
Attēls no: fsmedia.imgix.net
2.

Pievienotie video

0
56
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes