5

 68  0

Pēc iznākšanas no cietuma, kurā atsēdēti 15 gadi par 15 miljonus vērtu briljantu zādzību, kāds vīrietis mazpilsētas krogā nejauši kļūst par liecinieku slepkavībai. Nogalināts tiek Lūkass Hūds, kuram bija jākļūst par šīs pilsētiņas šerifu, tāpēc bijušais ieslodzītais nolemj aizņemties mirušā identitāti un šerifa žetonu, jo, protams, miruša policista tēlošana ir pati drošākā lieta, ko darīt, kolīdz iznāc no cietuma.

Izrādās, ka tieši šajā ciematā paslēpusies jaunā Lūkasa Hūda bijusī draudzene, kura pēc zādzības pievāca briljantus, un kuras ietekmīgais tēvs abus joprojām neatlaidīgi medī. Protams, pilsētiņā ir arī savs mafijas boss ar narkotiku izplatīšanas tīklu, neonacistu pakalpiņiem un absolūti psihopātisku “labo roku”. Protams, ik pa laikam pilsētā uzrodas arī kādi Lūkasa pagātnes rēgi. Vārdsakot – shit's about to hit the fan.

Pievienotie video

Komentāri 5

0/2000

visas sezonas ir labas bez ievērojamiem kritumiem tas priecē

 3  0 atbildēt

Izlasot anotāciju, liekas kaut kā nereāli, kā var notēlot mirušu šerifu un liekas pārāk liela sakritība, kā var būt tieši tā viņa draudzene tajā pilsētā tajā brīdī.    Par brutalitāti - hmm, saki, ka ļoti brutāls ? Nu game of thrones arī bija diezgan brutāls brīžiem.  Itkā tā pat nav ko skatīties, būs jāpalūr.  

 2  0 atbildēt
Pirms gadi divi noskatijos, vnk super serials, aizrauj jau no pirmas serijas
 2  0 atbildēt