4

 10  0

šodien satiku draugu, un viņš padzirdēja kāda veida mūziku es klausos. Viņš man teica ka tā mūzika ir veca un jau sen no topa izgājusi.

Es nesaprotu dažas lietas, kā mūzika var būt veca, un tas ka dziesmas ir izgājušas no topa, nozīmē ka vairs nevar klausīties viņas. Protams ka daudzi teiks ka nav jāpaļaujas uz cita viedokļa bet gan uz savu gaumi, vienkārši vēlos izteikt domas par tiem kas domā ka mūzikai ir derīguma termiņš vai vecums vai kas vēl.

Neesmu no tiem cilvēkiem kas klausās tos jaunos sū**s, kura sastāvā ir trīs vārdi un melodija. Man patīk old school mūzika, un tādu arī klausos, bet dažkārt ir apnicīgi klausīties tādus cilvēkus kuri noliek 80 gadu vai senāk izdotu mūziku.

Ja nespēj paturēt savas domas pie sevis tad turi muti, bet protams nevar teikt cilvēkiem tādu frāzi, jo viņi to uztvers kā aizvainojumu.

Roks, oldschool reps, un šāda veida mūzika ir ļoti vērtīga, ja tu saskati tajā vērtību. 20 gadsimta dziesmas ir labas, un ir sliktas, kuras vērtēju pēc savas gaumes, tikai daudzās dziesmās tiek ietverti ļoti vājš sastāvs, iepriekš jau rakstīju kāds.

Komentāri 4

0/2000
Visa tava raksta doma un garais teksts ietilptu četros vienkāršos vārdos "mūzikai nav derīguma termiņa".
 1  0 atbildēt

Nu, katram sava gaume. Es arī uzskatu, ka vecā mūzika ir labāka par šo. Bet katram sava gaume ir.

https://static.stereogum.com/uploads/2018/09/unnamed-28-1536850433-640x357.png

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt