1

 70  0

Jelgava '94 pašlaik ir viskaļākā un apspriestākā tēma pašmāju smagās mūzikas skatuvē. Filma, kas balstīta uz Jāņa Joņeva sarakstītās grāmatas motīviem ir izraisījusi diezgan pretrunīgas atsaukses skatītāju vidū. Šajā epizodē kopā ar Renārs Reinis Vilers dalamies ar savām pārdomām un iespaidiem par filmu, mēģinot neveikt klasisko ''Grāmata VS Filma'' salīdzināšanu, bet izmantojot grāmatu, lai labāk izprastu filmā notiekošo. Paldies par klausīšanos!
Klausies ar;i SPOTIFY!
https://open.spotify.com/episode/3jLSxLOWfpK7TniIgnvRON…

Nāc sasveicināties arī FB

https://www.facebook.com/3mpodkasts/

KAS IR PODKĀSTS?

Podkāsts ir audio formāta raidījums, kas neprasa ne jūsu acu, ne roku aizņemtību. Brauc uz darbu vai skolu/pastaigājies/brauc ar riteni/gatavo ēst uzslēdz to fonā un uzzini ko jaunu! To var salīdzināt ar radio raidījumu tikai priekšrocība ir tā, ka nav jāklausās noteiktā vietā, noteiktā laikā kā arī netiek vilkts laiks ar nejēdzīgām reklāmām un iestarpinājumiem. Tev nav laika lasīt garus rakstus un meklēt informāciju interneta dziļumos, uzslēdz šo un es Tev visu pastāstīšu!

Pievienotie video

Komentāri 1

0/2000

Grāmata man tomēr patika labāk, bet filmai arī nebija ne vainas, bija forši redzēt pāris lietas no savas bērnības, ko mūsdienu bērni diez vai saprastu. Filmā mazliet pietrūka vēl vairāk attēlojuma par mūziku. Stay brutal! m/

 7  0 atbildēt