157

 2789  25

Kā jau iepriekšējā rakstā no šīs sērias, arī šoreiz nāksies pieminēt ka šausmu žanrs man ir iecienītākais, it īpaši pirms gulētiešanas, vakaros paņemt čipšus vai popkornu un kādu aliņu vai kolu, tas ir fantastiski, nevajag pat iet uz kīno, bet ne jau vienmēr viss šajās filmās raisa tikai pozitīvas asociācijas, ir daudz muļķības, kuras pat grūti tā uzskaitīt.

Interesanti ka šīs stulbās iezīmes nu jau ir raksturīgas arī ne tikai šausmenēs, tagad laikam tas ir populāri filmā ielikt kādu banālu scēnu, laikam tam ir baigais pieprasījums, lai gan es to it kā neesmu ievērojis.

Lai kā tur būtu ar tām stulbībām šausmenēs, es domāju ka es varēšu viņas visas palēnām uzskaitīt UN šoreiz izmantošu maigāku leksiku, jo laikam iepriekšājā rakstā dažiem ar to bija zināmas problēmas...

Links uz iepriekšējo daļu:

http://www.spoki.lv/muzika/Lietas-kuras-besi-sausmenes/201717

Trešā daļa:

http://www.spoki.lv/kinomuzika/Lietas-kuras-besi-sausmenes-3/422950

Komentāri 157

0/2000

Ātri pārbraucu visiem taviem rakstiem no šīs sērijas vēlreiz, un, manuprāt, nav pieminēta šausmeņu varoņu tieksme "maukt iečekot" kādu leģendu, vietu, kur spokojas vai vnk vienam otru baidīt ar tām basņām... līdz kamēr tās tomēr izrādās patiesas un visiem bikses pilnas.

Un jā - zona telefoniem nu tas ir unikums!!

Tad vēl, man šķiet, ļoti bieži ir kadri, kur jauniešu bariņš brīdi pirms savas noslaktēšanas piestāj pēc skata briesmīgi nolaistā benzīntankā... tur viņus, protams, sagaida tikpat nošļurcis, visbiežāk - ļauns onka... un skatītājs jau jūt ļaunās priekšnojautas, bet šausmeņu varoņi, protams, nē. Gadās jau arī, ka šie benzīntanku onkas ir labās rokas patiesajiem slakteriem.

 4  0 atbildēt

5. Nēģeris izturēja līdz 3. sezonai "The Walking Dead", varbūt vēl ilgāk, nezinu, pagaidām tik 2 sez.redzeju. :(

 4  0 atbildēt
Vienmēr man tāds "nu NEEJ TUR, TUR IR MONSTRS!!!" bet tie aktieri ir sasodīti ziņkārīgi un pavērs tās durvis... un arī katrā šausmenē reti kāds ir bruņojies, kaut arī zombiju apokalipse ir sākusies pirms 4 gadiem... stulbums...
 3  0 atbildēt

Klisejinas, klisejinas :D tiesam, uzraksti kada butu perfekta sausmene

 3  0 atbildēt
Moo avatarsMoo
5. Šo jau ļoti sen biju ievērojis, Kaut kā nepatīk tie tumšie viņiem!😃
 3  0 atbildēt

Patiesībā esmu redzējis tikai divas šausmenes kur melnais izdzīvo (cik atceros), no kurām vienā visi aktieri bija melnie, daudz variantu tur nebija. tik labs, un vel pie katra teksta kada kruta frazite :D nu tu dod!  vel nogrusties sagribeja! LABS

 3  0 atbildēt

Un vienmēr jebkurā mašinā aizdedzē stāves atslegas :D

 2  0 atbildēt

Klau, ej mācīties par  žurnālistu vai kaut ko tādu. Tev apraksti vienkārši pa rubli!

 2  0 atbildēt

Rēcu kā negudrs! Ja varetu liktu 1000 plusinus!

 2  0 atbildēt

un vēl man besī kad viņi ieiet pamestā mājā, un kad aizcērtas durvis, viņi prasa vai te kāds ir un gaida atbildi kurš jums atbildēs.

 2  0 atbildēt

Pareizi piekrītu visam! 

 2  0 atbildēt

Tapēc jau tās ir filmas, lai būtu kautkāds akšens, spriedze utt. Nebūtu forši skatīties šausmeni kur visi aizbēg un ar to viss beidzas.

 2  0 atbildēt

Noapietni uztaisi rakstu par toa kadai jabuut iztai sausmu filmai..! 

 2  0 atbildēt

Vēl besī ,ka šausmenēs skrien pa mežu un vienmēr nokrīt ..

 2  0 atbildēt

Dzīvo miroņu filmas skatos,patīk ļoti.Kad skatos filmas kautkā to neievēroju .Bet kad tu uzrkastiji TĀ VISS IR.No manīm + :)

 2  0 atbildēt

Tieši šo nosaukt iemeslu dēļ mans draugs ar mani neskatās šausmu filmas. :D

 2  0 atbildēt

Man vispār besī šausmenes, jo esmu zaķpastal! :D

 2  0 atbildēt

Tantes māsas vīrs = viņa tēvs !!

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Pēdējais True Story! Man tas tā besij  ciest to nevaru!

 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »