local-stats-pixel fb-conv-api

Kas Kontraflovam Aiz Ādas?7

Kas Kontraflovam Aiz Ādas?

2018. gada 6.janvāris daudziem ir zināms kā satraucošs un intrigu pilns datums. Tā bija diena, kad jaunie censoņi no grupas Kontraflovs paziņoja par projektu kopā ar medijos labi zināmo talantu Neids. Ažiotāža, intrigas, minējumi, prieka gaviles un ne tikai... Kas viņiem īsti Aiz Ādas?

Pagrīdes ( underground ) hip hop censoņi Kontraflovs izmantojis grupas karjeras neticamāko iespēju sadarboties ar virtuozo multi-mākslinieku Neidu, lai radītu uzmundrinošo skaņdarbu – “ Aiz Ādas ”, arī zināmu kā “ Nekāda Bazara ”. Plašajos interneta nostūros šis garadarbs tiek dēvēts par “gadsimta sadarbību” un “labāko kas noticis Latvijas šovbiznesā”.
Lai gan dziesma “ Aiz Ādas ” ir jestra skanējuma, māslinieki tajā izpauž satraukumu par Krievijas militāro agresiju vērstu pret post-komunistiskajām valstīm, apdraudot to politsko, kā arī kulturālo suverenitāti. Mākslinieki vēsta, ka vienīgais veids, kā cilvēki spēj izbēgt no iepriekš minētajām, kā arī citām globālām Pasaules problēmām, kā tabakas radītie veselības riski, ir izklaidēties un nedomāt par to, kas notiek ar naudu, kas iztērēta apreibinošās vielās un bezatbildīgās darbībās. Videoklips filmēts spontāni, taču, paspējot nokrāsot matus uz filmēšanas dienu, censoņi Artūrs un Dāvis (Kontraflovs) vērš uzmanību uz rasismu un ksenofobiju, kas eksistē Rietumu Pasaulē. Supergrupa vēlas izteikt pateicību partijai “ Saskaņas Centrs ” par atbalstu videoklipa tapšanai.

Kontraflovs ir progresīva hip-hop producentu un izpildītāju apvienība oriģināli no Rīgas, pašlaik darbojas arī Hjūstonā (ASV, TX). Cilvēku uzmanību apvienība ieguva pēc debijas albuma “ SSB ” publicēšanas 2017. gada 14. jūlijā, kurā apvienība sadarbojās ar izteiksmīgiem vārdiem Latvijas mūzikā kā Ozols, ansis, Edavārdi un Pionieris, kā arī kino un teātra pasaulē. Kontraflovs ir publicējis vairākus videoklipus albuma “ SSB ” singliem, kas pieejami YouTube vietnē. Papildus informāciju par apvienību iespējams atrast sociālajos tīklos kā Instagram, Facebook, un mūziku iespējams atrast visos populārākajos straumēšanas servisos (Spotify, Apple Music, u.c.), kā arī iTunes un kontraflovs.bandcamp.com.

17 3 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Ļoti atgādina perfektu dienu emotion Aprakstā visvairāk iekrita acīs - Artūrs un Dāvis (Kontraflovs) vērš uzmanību uz rasismu un ksenofobiju, kas eksistē Rietumu Pasaulē. Supergrupa vēlas izteikt pateicību partijai “ Saskaņas Centrs ” par atbalstu videoklipa tapšanai.

2 0 atbildēt

  emotion 

1 0 atbildēt

pilnīgi garām,sen nekas labs nav dzirdēts LV HH

1 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

Informācija par to, kāpēc projekts ir šāds, atrodama šeit.

0 0 atbildēt