Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
475

Laikā, kad Latvijai pāri nāk kultūras ministra kandidāta izrādītie plikumi un gaidāmais "boksa mačs", izskatās ar pārestībām no Dieva puses ir par maz, un ceturtdien mums tuvojas pat kas ļaunāks. Par to sīkāk arī šajā rakstā!

Papildinājums: Šodien, kad RottenTomatoes ir iespēja skartītajiem novērtēt filmu, vairāk kā 50'000 lietotāju vērtējumi ir izdzēsti.

Pirms dzēšanas: http://web.archive.org/web/20190308111109/https://www.rottentomatoes.com/m/captain_marvel (58,931)

Tagad: https://www.rottentomatoes.com/m/captain_marvel (5,216)

Amizanti ir arī tas ka filma... Autors: Mūsdienu domātājs Kapteines Mārvelas propaganda: Izdzēstas vairāk kā 50'000 lietotāju balsis
Attēls no: wallpoper.com
11.

Amizanti ir arī tas, ka filma pirms iznākšanas ASV medijos jau laikus tika propanēta kā filmu industrijas veiksmes stāsts, un, ka tai prognozēja pirmajā nedēļā jau pat 180 miljonus kases ieņēmumu. Bet, jo vairāk Brī Lārsone nespēj paturēt savas domas pie sevis, jo vairāk cilvēkiem tas pieriebjas un nu jau prognozes pirmajai nedēļai ir gandrīz uz pusi mazākas - 100 miljoni. Tāpat daudzi cilvēki vēlas iemainīt biļetes atpakaļ pret naudu, bet dīvainā kārtā šai filmai tas nav izdarāms!

Bet nu propagandas virzītāji... Autors: Mūsdienu domātājs Kapteines Mārvelas propaganda: Izdzēstas vairāk kā 50'000 lietotāju balsis
Attēls no: static01.nyt.com
12.

Bet nu propagandas virzītāji neapstājas. Pavisam nesen populārākajā filmu kritikas portālā RottenTomatoes tika ievietota aptauja, kurā cilvēkiem tika jautāts viedoklis, vai viņi velas redzēt šo filmu vai nē. Līdzko aptaujas rezultāts nokritās līdz 27%, kas vēlas skatīties šo filmu, tā šo aptauju izņema (cenzorēja cilvēku viedokli). RottenTomatoes, protams, taisnojas, ka tas ir sakarā ar saita uzlabošanas darbiem, un attiecīgas fīčas vienkārši no saita tiek izņemtas, bet nu cilvēki nav stulbi. Mediji, protams, šīs aptaujas rezultātus attēloja citādā gaismā - interneta troļļi veic uzbrukumu šai filmai un apzināti tai liek zemu vērtējumu (reviews). Amizantākais ir tas, ka filmu drīkst vērtēt tikai pēc tās iznākšanas. Tā bija tikai aptauja ne vērtēšana. Cilveki, protams, komentāros drīkstēja rakstīt, kāpēc nospieda par labu vai sliktu iešanai, bet tā tik un tā bija aptauja. Tāpat medijos tika vēl minēts, ka šie komentāri bija seksistiski, principā izsakoties, ka cilvēki kuri vienkārši aptaujā izteica savu viedokli ir seksistiski troļļi. Uz ko cilvēki, protams, ir ļoti noskaitušies!

Bonusam attēlā atbilde uz to... Autors: Mūsdienu domātājs Kapteines Mārvelas propaganda: Izdzēstas vairāk kā 50'000 lietotāju balsis
Attēls no: en.wikipedia.org
13.

Bonusam attēlā atbilde uz to, kad minēju lai angliskās Wikipedia versijas Brī Lārsones rakstam nomaina "reviews" uz "poll" un atsaucēm, ka cilvēki bija nevis troļļi, bet vnk pildīja aptauju. Cik tālu tas viss ir aizgājis, ka feministu kustības dēļ bez sirdsapziņas pārmetumiem gatavi publiski izplatīt melus...

Galu galā vēlējos pateikt ka... Autors: Mūsdienu domātājs Kapteines Mārvelas propaganda: Izdzēstas vairāk kā 50'000 lietotāju balsis
Attēls no: images6.fanpop.com
14.

Galu galā vēlējos pateikt, ka es pats pievienošos tūkstošiem vīriešu pasaulē un neplānoju skatīties KINO šo filmu, jo tā no izklaides līdzekļa ir pārvērsta par informatīvā kara ieroci. Tāpat man nav pieņemami, ka šīs filmas atveidotāja propagandē nevienlīdzības veicinašanu, bet tas redz ir pieņemami, jo tas jau ir tikai pret baltajiem vīriešiem galvenokārt...

Uzskatu, ka ir svarīgi informēt sabiedrību ar plānoto smadzeņu skalošanas filmu īpaši tāpēc, ka Eiropas valstīm tendenciozi ir vēlme pieņemt ASV notiekošos trendus, neskatoties cik tie labi vai slikti ir, kā arī mūsu plašsaziņas līdzekļi mēdz publicēt feministu propagandas rakstus, nepielāgojot to saturu attiecīgi situācijai Latvijā un nepārbaudot to patiesumu! Tāpat mans mērķis nav panākt, lai jūs šo filmu neskatītos, bet gan informēt to, kas jūs sagaida, kā arī par nepatīkamajām aizkulisēm tās tapšanā. Izvēle, lai paliek jūsu pašu ziņā!!!

 

 

Paldies, ka izlasījāt manu rakstu!!!
Citus interesantus rakstus no manis variet apskatīt šeit!

 

 

 

Atsauces:
1. https://variety.com/video/brie-larson-crystal-lucy-awards-critics/
2. https://www.indiewire.com/2018/06/brie-larsons-i-do-not-hate-white-dudes-lack-of-inclusion-film-critics-1201974617/
3. https://www.dailywire.com/news/43396/brie-larson-wont-allow-captain-marvel-media-tour-emily-zanotti
4. https://www.forbes.com/sites/rpaige/2019/01/08/captain-marvel-might-be-marvels-first-female-led-film-but-its-so-much-more-than-just-that
5. https://www.quora.com/Why-is-Captain-Marvel-a-boy-in-the-comics-but-is-a-girl-in-the-movies
6. https://variety.com/2019/film/news/captain-marvel-box-office-opening-weekend-tracking-1203139732/
7. https://www.theguardian.com/film/2019/feb/27/rotten-tomatoes-captain-marvel-brie-larson-review-trolls
8. https://www.cbr.com/rotten-tomatoes-captain-marvel-trolls-delay/
9. https://youtu.be/cnliY6dgqIg
10. https://www.youtube.com/watch?v=8JPZYL1vGUA

7
475
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [54]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Latišs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa SensācijaMedaļa Admins iesaka
  Latišs 04.03.19 00:15  
27
0
Lūk kas notiek, kad cilvēkiem ir pārāk daudz brīvā laika
Anonīms
motorhead 04.03.19 08:39  
13
0

Es par dzimumu līdztiesību. Mani sāpina fakts, ka tikpat kā nemana sievietes tādos darbos kā atkritumu vākšana, ceļu būve, betonēšana u.tml. Pat kapus rakt viņām neļauj. Tas ir briesmīgi.

vemejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  vemejs 04.03.19 06:14  
12
0
Pēdējo laiku stulbi cilvēki sabojā filmu industriju, es nesaprotu ar kuru galu domā, ka izdomā tādus sūdus. Man nav pretenziju, ka sieviete ir galvenajā lomā, bet izdari kā vajaga, nevis hu*ņu muldi un filmu sabojā. Es esmu par pasaules attīstību un vienlīdzību, bet pēdējo laiku labējie brauc stipri auzās un cilvēkus padara stulbus un daudzas lietas sabojā. Un nu jau apnicis, ka tādas stulbas un uz nebēdu krītošas uz nerviem sievietes kuras dara visu lai sabojātu visu, kāds viņus ņem pie pilna prāta. Es esmu par vienlīdzību, bet tā vairs vienlīdzība, bet stulbuma un bezatbildības pakāpe. Man kino ir tuva lieta, bet šitie sūdi to mēğina iznīcināt. p.s. ceru, ka uz Latviju tas neatnāks, jo beidzot mums attīstas filmu industrija un normālas filmas laižam ārā. Un protams tas nav "Nameja gredzens" un daži citi, kur izķērdēja lielu finansējumu un uztaisīja apsmieklu. Bet tá jau cita tēma.
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 04.03.19 08:58
12
0

ehh.. raksts par filmām.. a es domāju ka būs feministu tusiņš, kur varēs iet pupus apskatīt.. 

MaxPro avatars
Medaļa DoktorsMedaļa ZebraMedaļa Darts Veiders
  MaxPro 04.03.19 07:48
10
0

Notikumi ap šo filmu ir daudz interesantāki kā pati filma. Lai saprastu notiekošo murgu ASV šovbiznesā (Disney, Marvel u.t.t) jāzin, ka tur tiek praktizēta intersekcionālā feminisma teorija. Īsāk sakot, teorija, kas diskriminē cilvēku pēc viņa rases, dzimuma un seksuālās orientācijas. Jebkurš baltais heteroseksuālais vīrietis viņu izpratnē ir pats priviliģētākais no visām grupām, tāpēc viņam tiek iedalīta pati pēdējā vieta tā saucamajā ''diversity'' tabulā. Vīrietis<Sieviete<Balts<Krāsains<Heteroseksuāls<LGBTQ u.t.t. Tēma plaša un interesnta, prieks redzēt, ka latvieši arī interisējas, jo agri vai vēlu, tas, atvainojiet, marasms no rietumiem atnāks arī pie mums.

Krīze avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Doktorants
  Krīze 04.03.19 02:13  
10
0
Baigā jau feministe, ar skūtām padusēm
IgnisDei avatars
Medaļa nolaifersMedaļa AutoklikerisMedaļa Bučiņa
  IgnisDei 06.03.19 10:53
8
0

Kā man apnikusi frāze, ka sievietei jāvar darīt to pašu kas vīriešiem. Tā galu galā ir normālu sieviešu apspiešana, kuras nevēlas būt veči brunčos, bet darīt to, kas sievietēm labāk sanākt un ļaut vīriešiem savas lietas veikt, kuras viņiem labāk padodas. Es negribu sacensties ar vīriešiem. Nesen noskatījos video par to, ka tēva lomu mēģina iznīdēt, laikam tām feministēm tiešām nospļauties par savu un citu bērnu psihisko veselību un māte nevar būt 2 vienā. Viņa agri vai vēlu nogurst no tās slodzes un paliek par kašķīgu īgņu, kas zāģē savus bērnus un apkārtējos.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 04.03.19 10:48
6
0

Vecīt, mēs bez tevis garlaikojamies Spokos

motorwalwes avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Dienas doma
  motorwalwes 04.03.19 11:36
6
0

Piemēram " Wonderwomen" bija  tīri ok.  pēc laika redzēšu kas šitā ir par filmu...++

Anonīms
Pans 06.03.19 09:03  
4
0
Paskatieties tik nevainīgas multenes ka Vāģi attīstību, no 1. uz 3.daļu! Holivuda sen jau sāk iebarot "pareizo" viedokli. Cerams, ka tās "kareivīgās" feministes ņems ieročus rokas un aizstāvēs valstī ari, kad vajadzēs!
Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 04.03.19 07:55
3
0

atbildot uz coldasice komentāru " ''Uz ko cilvēki, protams, ir ļoti noska... "

Paldies par labojumu. Kļūdas novērsu!

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 04.03.19 15:12  
4
1
Captain "no ass' Es to sūdu neskatītos pat ja viņa nebūtu slima galvā. 🤔🤔🤔✍️
neredzams avatars
Medaļa Neglītais džemperisMedaļa NostradamsMedaļa Zebra
  neredzams 05.03.19 13:50
3
0

debīliķe kārtējā, bet varbūt tikai triks .. 

Janisitis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ZubrilaMedaļa Vidusskolnieks
  Janisitis 04.03.19 14:44  
3
0
Nah to ultrafeministu propagandu! Ja gribat redzēt labu filmu,kur galvenais varonis ir spēcīga sieviete,skatieties "Wonderwoman",vai "Adīta.Balle Angel"
Anonīms
andulis 24.03.19 08:14
2
0

Ja kas, vasarā pie ceļu būvēšanas darbiem ir manītas daudzas sievietes, pat atkritumu biznesā tās ir, piemēram, atkritumu šķirošanas rūpnīcā...

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa RIPMedaļa Sudraba ninja
  Crop 05.03.19 19:00
2
0

Eju uz pirmizrādi totāli piekāst

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 04.03.19 08:00
2
0

atbildot uz Latvian Revenger komentāru " Forbes rakstā pietiktu veikt vienu labo... "

"Jo jau no sešdesmitajiem gadiem šis tēls ir sieviete" - Šim atļaušos nepiekrist. No 60.tajiem eskiste arī šis supervaronis kā sieviete, bet arī vīrieša veresija nav nekur pazudusi. Karola Denvera pietam ir ntās reizes rebūtota dēļ saviem nepārak veiksmīgajiem panākumiem!

Vēl jāpiemin ka fani Mārvelas vietā kā pirmo Mārvel supervarones filmu gaidīja Black Widow.

"Nepiekrītu arī SJW raksturojumam" - Rakstā ir arī links uz Urban directory, kur principā ir norāde kā šīs sievietes raksturotu vairums cilvēku.

Anonīms
Diga 04.03.19 11:50
3
1

Tur pat iemesli nav īpaši jāmeklē--kā jau jeņķiem ,kuru dieviņš ir pokemons un minjons..paraktiski jebkurš komiksveida paveida kino ir tukš un amorāls...vienmēr noteik kaut ka'das kaujas un iznīcināšana s--kā jau jeņķu ikdiena --slepkavošanas un iznīcināšnas ,kuru rezultātā tas nodrošina šiem parazītisku dzīves veidu

Anonīms
NeAnonīms 05.03.19 18:15
4
2

Pietiek izlasīt vārdus Marvel ražojums, lai filmu pat neskatītos  

« 1  2  3 »