54

Komentāri 54

0/2000
Lūk kas notiek, kad cilvēkiem ir pārāk daudz brīvā laika
 27  0 atbildēt

Es par dzimumu līdztiesību. Mani sāpina fakts, ka tikpat kā nemana sievietes tādos darbos kā atkritumu vākšana, ceļu būve, betonēšana u.tml. Pat kapus rakt viņām neļauj. Tas ir briesmīgi.

 13  0 atbildēt

ehh.. raksts par filmām.. a es domāju ka būs feministu tusiņš, kur varēs iet pupus apskatīt.. 

 12  0 atbildēt
Pēdējo laiku stulbi cilvēki sabojā filmu industriju, es nesaprotu ar kuru galu domā, ka izdomā tādus sūdus. Man nav pretenziju, ka sieviete ir galvenajā lomā, bet izdari kā vajaga, nevis hu*ņu muldi un filmu sabojā. Es esmu par pasaules attīstību un vienlīdzību, bet pēdējo laiku labējie brauc stipri auzās un cilvēkus padara stulbus un daudzas lietas sabojā. Un nu jau apnicis, ka tādas stulbas un uz nebēdu krītošas uz nerviem sievietes kuras dara visu lai sabojātu visu, kāds viņus ņem pie pilna prāta. Es esmu par vienlīdzību, bet tā vairs vienlīdzība, bet stulbuma un bezatbildības pakāpe. Man kino ir tuva lieta, bet šitie sūdi to mēğina iznīcināt. p.s. ceru, ka uz Latviju tas neatnāks, jo beidzot mums attīstas filmu industrija un normālas filmas laižam ārā. Un protams tas nav "Nameja gredzens" un daži citi, kur izķērdēja lielu finansējumu un uztaisīja apsmieklu. Bet tá jau cita tēma.
 12  0 atbildēt
Baigā jau feministe, ar skūtām padusēm
 10  0 atbildēt

Notikumi ap šo filmu ir daudz interesantāki kā pati filma. Lai saprastu notiekošo murgu ASV šovbiznesā (Disney, Marvel u.t.t) jāzin, ka tur tiek praktizēta intersekcionālā feminisma teorija. Īsāk sakot, teorija, kas diskriminē cilvēku pēc viņa rases, dzimuma un seksuālās orientācijas. Jebkurš baltais heteroseksuālais vīrietis viņu izpratnē ir pats priviliģētākais no visām grupām, tāpēc viņam tiek iedalīta pati pēdējā vieta tā saucamajā ''diversity'' tabulā. Vīrietis<Sieviete<Balts<Krāsains<Heteroseksuāls<LGBTQ u.t.t. Tēma plaša un interesnta, prieks redzēt, ka latvieši arī interisējas, jo agri vai vēlu, tas, atvainojiet, marasms no rietumiem atnāks arī pie mums.

 10  0 atbildēt

Kā man apnikusi frāze, ka sievietei jāvar darīt to pašu kas vīriešiem. Tā galu galā ir normālu sieviešu apspiešana, kuras nevēlas būt veči brunčos, bet darīt to, kas sievietēm labāk sanākt un ļaut vīriešiem savas lietas veikt, kuras viņiem labāk padodas. Es negribu sacensties ar vīriešiem. Nesen noskatījos video par to, ka tēva lomu mēģina iznīdēt, laikam tām feministēm tiešām nospļauties par savu un citu bērnu psihisko veselību un māte nevar būt 2 vienā. Viņa agri vai vēlu nogurst no tās slodzes un paliek par kašķīgu īgņu, kas zāģē savus bērnus un apkārtējos.

 8  0 atbildēt

Piemēram " Wonderwomen" bija  tīri ok.  pēc laika redzēšu kas šitā ir par filmu...++

 6  0 atbildēt

Vecīt, mēs bez tevis garlaikojamies Spokos

 6  0 atbildēt
Paskatieties tik nevainīgas multenes ka Vāģi attīstību, no 1. uz 3.daļu! Holivuda sen jau sāk iebarot "pareizo" viedokli. Cerams, ka tās "kareivīgās" feministes ņems ieročus rokas un aizstāvēs valstī ari, kad vajadzēs!
 4  0 atbildēt
Captain "no ass' Es to sūdu neskatītos pat ja viņa nebūtu slima galvā. 🤔🤔🤔✍️
 4  1 atbildēt
Nah to ultrafeministu propagandu! Ja gribat redzēt labu filmu,kur galvenais varonis ir spēcīga sieviete,skatieties "Wonderwoman",vai "Adīta.Balle Angel"
 3  0 atbildēt

debīliķe kārtējā, bet varbūt tikai triks .. 

 3  0 atbildēt

Eju uz pirmizrādi totāli piekāst

 2  0 atbildēt

Pietiek izlasīt vārdus Marvel ražojums, lai filmu pat neskatītos  

 4  2 atbildēt

Tur pat iemesli nav īpaši jāmeklē--kā jau jeņķiem ,kuru dieviņš ir pokemons un minjons..paraktiski jebkurš komiksveida paveida kino ir tukš un amorāls...vienmēr noteik kaut ka'das kaujas un iznīcināšana s--kā jau jeņķu ikdiena --slepkavošanas un iznīcināšnas ,kuru rezultātā tas nodrošina šiem parazītisku dzīves veidu

 3  1 atbildēt

Ja kas, vasarā pie ceļu būvēšanas darbiem ir manītas daudzas sievietes, pat atkritumu biznesā tās ir, piemēram, atkritumu šķirošanas rūpnīcā...

 2  0 atbildēt

Tas ir vnk rasisms un genocīds, šitie ekstrēmisti pārņemti ar savu naidu, nesaprot, ka jamie ir tikai mazie upurējamie bandinieki. Nja, kāds ir izdomājis, ka balajai rasei ir jāiznīkst. ar šo pasauli ir cauri.

 1  0 atbildēt

Kāda tur politika... Tāds pats stūlbuma un idiotisma kalngals kā ar Kiviča sāgu... Tikai mērāms ASV kinoindustrijas miljonu apmēros...

Ja bija plānots ieņemt 180ļamus, tad prece jāizreklamē un ieņēmumi jāiegūst par katru cenu... Tikai reizēm atbildīgās lomās un posteņos trāpas absolūti idioti...

 1  0 atbildēt