local-stats-pixel fb-conv-api

Artūrs M nāk klajā ar lipīgu deju hitu "Baltas Rozes"5

Valentīndienai par godu Artūrs M, pašmāju hiphopa izpildītājs, publicējis savu jaunāko kompozīciju "Baltas rozes", kas vēsta par iemīlēšanos un soļiem, kas tiek sperti pretī daiļās dzimuma pārstāves sirdij. Dziesma ir viegla, ritmiska un pie tās, kā atzīst hita autors, var forši pakustēties.

Artūrs M apgalvo, ka šim skaņdarbam nav nekāda sakara ar slavenā krievu mūziķa Jurija Šatunova veikumu "Белые розы", kā arī pašmāju grupas "A-Eiropa" dziesmu "Зима", kurā pieminētas baltas rozes. "Protams, mēdzu ķert iedvesmu no citiem izpildītājiem, taču ne šajā gadījumā. Šīs dziesmas pamatā galvenais uzsvars ir uz ritmu, melodiju un vēlme bija panākt lipīgu piedziedājumu, lai klausītāji varētu dziedāt līdzi, kas, manuprāt, ir izdevies.", apgalvo Artūrs M.

Dziesmas ieraksts un apstrāde ir tapusi apvienības "Kreisais Krasts" studijā, par ko parūpējies pašmāju hiphopa veterāns Punkts Uz I.

No 14.februāra singls "Baltas rozes" ir pieejams platformā "YouTube", kā arī dziesmu var atrast "Spotify", "iTunes", "Deezer" un citos straumēšanas servisos.

Klausies dziesmu vietnē YouTube - https://youtu.be/ZzQWXnGR7Fk

41 0 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Lieliski. emotion emotion

6 0 atbildēt

Ielūgums uz privātu seksa klubu - http://xxx19.site

3 0 atbildēt

👌

1 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt