local-stats-pixel

smieklīgi11

Kādam vectētiņam bija sieva — vecmāmiņa, kura saslima un jau grasījās mirt. Vectētiņš devās meklēt kādu ārstu, kas varētu glābt viņa sievu.
Beigu beigās viņš nokļuva pie alternatīvās medicīnas speciālista. Ārsts uzklausīja vectētiņa bēdas un teica:
— Ir tikai viena iespēja, kā jūs varētu izglābt savu sievu — jums ar viņu jāpārguļ!
Vectētiņš bija izmisis:
— Bet ārsta kungs, esmu jau tik vecs, man uz rokām savā laikā pats Ļeņins nomira. Es taču to nespēšu!
Bet ārsts atkārtoja:
— Tā ir jūsu vienīgā iespēja.
Nu, vectētiņš aizgāja mājās, savāca visus savus spēkus un galu galā tomēr izpildīja savu laulātā drauga pienākumu.
Pamostas vectētiņš no rīta — vecmāmiņas vairs nav viņam blakus. Skatās, viņa jau rosās pa māju — pankūciņas cep, dziesmiņas dzied. Vectētiņš nožēlā sit sev pa pieri:
— Esmu gan es gatavais muļķis, es taču varēju arī Ļeņinu izglābt!


Anniņa jautā mammai:
-Mammu, vai mauka ir slikts vārds?
-Jā, meitiņ!
-Vai sliktāks par raganu, burvi un velnu?!
-Jā, meitiņ!
Anniņa vakarā nodomā nobiedēt tēti, kurš skatās televizoru, un saka tētim:
-Bīsties, tēti, esmu mauka!!!

Brauc vīrietis mikroautobusā. Vajadzētu samaksāt šoferim. ” Kā lai uzrunāju priekšā sēdošo vīrieti, lai padotu manu naudu uz priekšu? Ja viņš nekāps laukā šajā pieturā, tad brauks uz manu mikrorajonu. Viņam rokās puķes. Tātad brauc pie sievietes. Skaistas puķes - skaista sieviete. Manā rajonā dzīvo tikai divas skaistas sievietes. Mana kaimiņiene un sieva. Kaimiņiene ir ārzemēs.. tātad - viņš brauc pie manas sievas. Manai sievai ir divi mīļākie. Kārlis un Juris. Kārlis ir atvaļinājumā… “Juri, padod lūdzu naudu šoferim!” .. ” Kā Jūs zinājāt manu vārdu??!!?”


Onkulis aiziet pie urologa, novelk bikses un rāda savu krāniņu, kurš ir apmēram tikpat liels kā zīdaiņa pirksts.. Dakteris caur brillēm stulbi smaidot prasa: “Sūdzaties?” Onkulis dusmīgs atcērt: “Nē, zini bļaģ lielos!”

Dēls prasa mātei:
- Mamm, kāpēc tu vienmēr stāvi pie loga, kad es dziedu?
- Es negribu, lai cilvēki domā, ka es tevi situ.

Vīrs atnāk pa nakti mājās galīgi piedzēries, sieva rāda uz pulksteni, vīrs saka “ko rādi! kad mans tēvs nāca mājās māte rādīja uz kalendāru!

Mazs puisēns zvana glābšanas dienestam:
- Hallo, vai glābšanas dienests? Mums te tante un
onkulis iestrēguši liftā. Spriežot pēc stenēšanas, tante
noteikti ir ievainota!

Klasē trokšņo. Skolotāja ienāk klasē:
-Kurš ir stulbs pieceļās!
Jānītis pieceļās.
-Tu esi stulbs?
-Nē skolotāj, man vienkārši žēl, ka jūs viena pati stāvat!!

Vīrietis un sieviete gultā.
Sieviete saka:
- Ja gribi mīlēties, parausti man aiz krūts galiņa vienu reizi, ja negribi, tad divas.
Vīrietis padomā un saka:
- Labi, ja tu gribi mīlēties, tad parausti man aiz “draudziņa” vienu reizi, bet ja negribi, tad astoņdesmit reizes.
Blondīne sauc savu draugu: - Palīdzi man salikt puzli, es nezinu, ar ko sākt! - Kam tur jābūt attēlotam? - Uz kastes bija uzzīmēts tīģeris. Blondīne rāda savam draugam pa galdu izkaisīto puzli. Tas kādu laiku skatās uz galdu un uz kasti, tad saka: - Pirmkārt, mums nekad neizdosies salikt tādu tīģeri. Otrkārt, es domāju, ka visas šīs kukurūzas pārslas vajadzētu sabērt atpakaļ kastē.


-Izstāstīju mātei, ka gribu precēties. Ši uzreiz cūku nokāva!!! Jau gatavojās kāzām??? -Nē. Šausmīgi satrakojāsKO CILVEKI RAKSTA ĪSZIŅĀS
Imant, mums piedzimusi meitiņa! Liels tev paldies. Visu labu! Juris. Tēti, piezvani uz mājām. Es nevaru atrast kāmja skaidas. Esmu kapos pie vecmāmiņas, šodien viņas miršanas piektā gadadiena. Drīz būšu mājās. Atvedīšu daudz kā garšīga. Skūpstu, mamma. Uldi, paldies tev un tētim, ka bijāt kapos pie vecmāmiņas. Skūpstu, vecmāmiņa. Andrej, mēs nopirkām smalku uzpurni, atbrauc. Nopērc tualetes papīru un kaut ko dzeramu. Dārgais, uz vasarnīcu es neaizbraucu, tāpēc, ka nevarēju sagriezt stūri. Pēteri, vai tu esi dzīvs? Mani māc nemierpilnas bažas. Oskar, tā ir mamma. Man tev ir liels lūgums - atņem Jānim gāzmasku, viņš var iet tajā peldēties un noslīkt. To man pateica Jāzeps. Piezvani man un izmet to pa ceļam. Tu, ko, atkal esi novilcis bikses un nedzirdi tālruņa zvanu? Es pat apsēsties nevaru. Paldies par jaukajiem svētkiem. Sandra. Induli, gaidu tevi pie aizmugures izejas. Nāciet ar kājām. Brauksim ar mani. Kases aparāts ir salauzts. Čeks pīkst un nelien. Laura. Mīļais, steidzami izņem Anitiņu no bērnudārza. Brauc mājās, vārīsim auksto gaļu! Mīļā, es eju ārā, mani neskūpsti, būšu ar sievu. Inga, paņem no vecmāmiņas sarkanās somas BENZĪNZĀĢA ATSLĒGAS… Nopērc TUALETES PAPĪRU un brauc ĀTRI mājās! Atved desu, olas, tualetes papīru, šampūnu un kaut ko desertam. Normund, uzsit man kaut ko. Dace. Dārgais, pa ceļam uz mājām nopērc vienu cīsiņu, mums šodien ciemiņi. Dārgā. Ar lamām tevi lūdzu, brauc ātrāk!


Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000
vareja pa dazam pasmieties
1 0 atbildēt
ha ha :D
1 0 atbildēt
Super anekdotes. emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion emotion
1 0 atbildēt
1 0 atbildēt
1 0 atbildēt
Labas, labas.
1 0 atbildēt
bāc man vēders sāp :D tik labas :P cepums ar putukrējumu un zemeni. :D:D:D
1 0 atbildēt
labs :)
1 0 atbildēt
Parasti tavas galerijas nepatīk, bet par jokiem vienmēr var jau pasmieties emotion
0 0 atbildēt