21

 286  0

Nereti mēdzam sociālajos tīklos ieraudzīt, varētu pat teikt uzbāzīgus un aizdomīgus kredīta piedāvājumus. Pārsvarā visi latviskie teksti ir veidoti ar tulkotaja palīdzību. Tā jau vien ir pirmā zīme, ka mūs dikti, dikti, kāds vēlas apmuļķot. Vai tiešām vēl šajos laikos šie, apbrīnojami dāsnie augļotāji vēl tiek ņemti par pilnu? Kāds ir arī reāli mēģinājis aizņemties un nosūtījis visus pieprasītos datus? Gadus 18 atpakaļ - iespējams, jo tad visas WEB mahinācijas sāka tikai uzņemt apgriezienus un bija daudz vieglāk iegūt potenciālā upura uzticību. Mans mērķis tikai viens - izklaide. Pāris teikumos 2 dienu garumā.

Komentāri 21

0/2000

Tagad tos jobanos kredītus jau var dabūt caur whatsApp? Cik tālu tie mēsli vēl ies   

 18  0 atbildēt

Trollings labs..

 9  0 atbildēt
Tie slimie kropļo tik darbojas, tātad ir daļa, kas uzķeras
 9  0 atbildēt
Trollolloooo
 8  0 atbildēt
Divi idioti satikās...
 6  0 atbildēt

Es esmu saņēmusi vēstules ar līdzīgiem piedāvājumiem. Bieži vēstules tiek izlasītas un izdzēstas, bet vienreiz uzrakstīju, ka man naudu nevajag.

 5  0 atbildēt

sex - yes.

 4  0 atbildēt

labs

 2  0 atbildēt

Jā šie ir diezgan uzbāzīgi.. ir daudzi redzēti ar šiem, es arī bīju ar vienu prikolējies. Ir daudz līdzīgu tekstu kā tev. Nēsmu redzējis kautko ļoti orģinālu. 

Es toreiz to noslēdzu ar to ka man atsūtīja jau gatavu līgumu un es pateicu, ka līgumu nodošu policījai uz pārbaudi un vēlak aizsūtīju ziņojumu itkā no policījas, ka tas ir viltots dokuments un ir uzsākts kriminālprocess par sādzības mēģinājumu grupā vai kkā tā Cerēju ka no šī kautkas sanāks, bet atbildē saņēmu '' Mēs gaidam kad jūs paraksīsiet līgumu''  

 2  0 atbildēt
Super! Labs
 2  0 atbildēt

Forša izklaide.

 2  0 atbildēt
Njaaaa
 0  0 atbildēt
Laba deva😂
 0  0 atbildēt