Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
12
1393

Klāt atkal Valentīndiena un atkal visus moka stresiņš ko dāvināt otrajai pusītei. Ieziest sevi ar putukrējumu un ielīst gultā uz pieres sev pieliekot zīmēti ar tekstu: “Tavs mīļākais saldais ēdiens” nebūtu laba doma, tāpēc man nācās izdomāt ko orģinālu un paliekošu.

Sākumā bija doma nopirkt rožu klēpi, bet sapratu, ka tas būs pārāk dārgs prieks un rozes nav paliekošas, tāpēc tas atkrita. Grāmatu ar negribējās pirkt tikai dēļ teiciena: “Ir dāvanas un ir grāmatas”. Bet pēkšņi es pagāju garām intīmpreču veikalam. Es sastingu, pār manu ķermeni nogāja trīsas un es sapratu, ka tā būs īstā vieta, kur sarūpēt labāko Valentīndienas dāvanu.

Atzīšos, ka nekad nebiju tādā bodē viesojies, tāpēc pašam arī bija maziņš saviļņojoš uztraukums, kas uzreiz pārgāja un pārauga eiforijā, ieraugot veikalā kabatas vagīnas. Man likās, ka esmu nokļuvis Disnejlendā, kas domāta pieaugušajiem, vēl pietrūka tikai kaila mikijpele, kas apkalpo.

“Vai varu kā Jums palīdzēt?”, rupja balss no kases mani uzrunāja. Es pavēru skatienu uz pusi no kurienes nāca balss. Redzēju sievieti, kas stāvēja ēnas aizsegā. Iznākusi gaismā varēja skaidri viņu redzēt. Tā bija sieviete ap piecdesmit gadiem ar nošļukušu augumu, galvu rotāja riži mati, maisiņi zem acīm bija tik lieli, ka varēja likt krūzē un taisīt tēju, lūpas nokrāsotas pāri malai un visu skatu vēl izrotāja viņas smaids, kuram trūka viens priekšējais zobs.

“Kā, lūdzu?”, Es pārprasīju, kaut labi dzirdēju jautājumu. “Vai varu Jums kā palīdzēt? Jūs vienkārši izskataties ļoti apmulsis”. “Jā, man vajēdzētu valentīndienas dāvanu priekš meitenes”. Viņa piegāja pie manis klāt, satvēra mani aiz rokas un teica: “Nāciet man līdz, es parādīšu tieši to, kas nepieciešams”. Viņa mani pieveda pie vibratoru stenda. “Šajā pusē ir visi, kas vibrē un šajā vienkārši bez baterejām.” Es skatījos uz to visu un man priekšā pavērās jauna pasaule, es biju nonācis “Jurasic park”. Lieli mazi vidēji, bifeļa..... kas tik tur nebija. Rižā atkal satvēra manu roku un ielika man rokās resnu, cīpslainu bifeļa ļumekli, kas kratījās manās rokās. Es aiz pirmā izbrīna to atlaidu un tas nokrita uz grīdas un turpinaja ļumēt. Vecā to pacēla, iespļāva sev rokās un ar uz augšu un uz leju kustībām to notīrīja no netīrumiem. “Esiet uzmanīgs kungs, tos nevar mētāt, svēta lieta.”

Es sāku prātot ka varētu arī iegādāties, bet, protams, neko gigantisku, jo tad es paliktu novārtā. Ilgi domāju, kad rižā mani atkal uzrunāja: “Varbūt Jūs pasauciet draudzeni un tad viņa varēs piemērīt un izvēlēties, kurš vislabāk patīk, mums ir vairākas ar mīkstu dīvānu ierīkotas pielaikošanas kabīnītes”. Es paskatījos un pa tiešām, stendam blakus stāvēja no pakām izņemti vibratori piemērīšanai, viens pat bija vēl slapjš, laikam bija tikko vēl lietots, iztaroja siltumu. “Nē, nē, es gribu, lai tas būtu pārsteigums”. “Es tad varbūt varu jums asistēt”, viņa smaidot ieminējās, izbāžot mēles galiņu caur trūkstošā zoba šķirbu.

Pēkšņi man acīs iekrita kāds vidēja lieluma, metāla vibratots, kas būtu piemērots. “Es esmu izvēlējies, es ņemšu to tur spīdīgo”. “Lieliska izvēle kungs, Jūsu draudzene būs ekstāzē un tas tieši pārdodas par puss cenu”. Es izgāju apmierināts no veikala, beidzot es biju nopircis ko orģinālu un paliekošu. Kas ļaus draudzenei vientuļos vakaros biežāk domāt par mani.

Skatoties filmu Valentīndienas priekšvakarā aizsākās saruna par dāvanām. “Zini ko Toms Zanei nopircis uz Valentīndienu?” “Nu, nu!?”, es ieinteresēts atbildēju, kaut zināju, ka manu dāvanu jau viņš nepārspēs. “Vibratoru!!! Kaut kādu sasodītu vibratoru un vēl pa puss cenu, itkā atlaide bijusi, bet izskatās lietots!!!” Es sastingu un man uzreiz prātā ienāca rižā, kas arī man pārdeva par puss cenu. “Kaut kāda rižā vecene viņam iesmērējusi. Ja tu man uzdāvinātu ko tādu, tad zini, tā būtu pēdējā Valentīndiena kopā.” Es apmulsu un vairs nevarēju izdvest ne skaņu. “Nu, un ko tad tu man nopirki?” “Es?...nu...nu.. tādu metāla krāsā”, es stostījos. “Tik nesaki, ka tas vēl vibrē?!!!” Nu viss, viņa bija mani atkodusi. “Jā, tas vibrē”, es ar nožēlu atbildēju. Viņa mani apķēra un sāka bučot. “Paldies, es zināju, ka nopirksi man iphone 6s ar metāla krāsā vāciņu. paldies”. “Nav par ko, mīļā”, es truli smaidīju

Nākamajā dienā ieejot veikalā es sapratu, ka iphonu viņai gan nepirkšu. Nopirku brīnišķīgu pavāra grāmatu “100 austuru ēdienu receptes”. Manuprāt, tā ir lieliska dāvana vai ne? Bet ja gadījumā viņai nepatiks, tad iedošu rižās vibratoru un teikšu, lai iet izdrāzt sevi.

12
1393
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [41]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
tokyowolf avatars
Medaļa SensācijaMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  tokyowolf 13.02.16 00:28
58
0

Negribēju vērt vaļā,bet tad pamanīju autoru un viss notika pats no sevis. Nepazūdi,raksti biežāk.

holts avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas domaMedaļa Maģistrs
  holts 13.02.16 02:05
28
0

metāla krāsā un vibrē... jā, sestais ābols. šos rakstus ir patīkami lasīt.

marekitto86 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  marekitto86 13.02.16 12:43
16
2

Vecīt tev jāizdod grāmata

Green Arrow avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Recidīvists
  Green Arrow 14.02.16 03:18
14
1

atbildot uz TheFirst komentāru " visi noliek FunFaceTV bērnišķību, ka sī... " Ak šausmas, vibrators. Viss, pasaules gals. No šī raksta sīkie sāks darīt neiedomājamas trakas lietas. It kā mūsdienu sīkie nezinātu, kas tas tāds ir. Nu gan salīdzināji lasāmo raksto ar FFTV,

FunKx avatars
Medaļa DeputātsMedaļa RainisMedaļa Žurnālists
  FunKx 13.02.16 08:29  
13
0
Izcili. Kārtīgi izsmējos
Bruzis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa StudentsMedaļa Jubilārs
  Bruzis 29.02.16 11:14
12
0

atbildot uz TheFirst komentāru "Nu es pat negribēju to rakstu līdz galam lasīt,... " No ko jūs bērni cepjās. Mobijs Diks taču ir spoku perversijas klasiķis. Kā zināms klasiķus neviens nekritizē. Nu kurš vēl bez Mobija Dika var tik skaisti kautko uzrakstīt pa sūdiem un pa vibratoriem.

FunKx avatars
Medaļa DeputātsMedaļa RainisMedaļa Žurnālists
  FunKx 13.02.16 22:29
13
1

atbildot uz TheFirst komentāru "Izlasi citus komentārus. Es pirmo reizi tā aizs... " Tapēc, ka šis tiešām ir smieklīgs raksts, kas ir profesionāli pasniegts. Ne visiem ir divpadsmitgadnieka humora izjūta. Pats vari salīdzināt komentārus pie šī raksta, ar tiem, kas ir sarakstīti pie FFTV rakstiem. COME ON, VECĪT MOSTIES! Tev ir tiesības uz savu viedokli, bet šajā gadījumā, tavs viedoklis nav populārs.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.02.16 12:10
12
0

Es pat zinu kam ir labākie raksti spokos

M1FrE avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa JubilārsMedaļa Bergmanis
  M1FrE 13.02.16 10:26  
12
0
Tavi raksti liek smaidīt pat drūmā dienā :d
FunKx avatars
Medaļa DeputātsMedaļa RainisMedaļa Žurnālists
  FunKx 13.02.16 21:51
12
1

atbildot uz TheFirst komentāru "Šajā situācijā šis raksts ir sāls. Tevi spokos,... " Tieši otrādi. FFTV muļķības ir sāls. Un es neesmu tikai heiteris, mans viedoklis ir samērā populārs starp spokiem. Bet tu gan esi ļoti neadekvāts priekš moderatora statusa. Tagad tu būsi pazīstams, kā neadekvāts, kvēls FFTV fans, kurš mistiskā kārtā ir iecelts par moderatoru.

Kawaii21 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoks
  Kawaii21 13.02.16 14:13  
10
0
Sasmidinaji ne pa jokam! Ta tik turpini x]
FunKx avatars
Medaļa DeputātsMedaļa RainisMedaļa Žurnālists
  FunKx 13.02.16 22:44
10
1

atbildot uz TheFirst komentāru "Nu es pat negribēju to rakstu līdz galam lasīt,... " Es vairāk negribu tev atbildēd. Tu esi akls FFTV fans.

Svīst

Copmen avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa Spoki flameMedaļa Teamwork
  Copmen 13.02.16 01:37
9
0

Pa pirmo   

FunKx avatars
Medaļa DeputātsMedaļa RainisMedaļa Žurnālists
  FunKx 13.02.16 23:02
9
1

atbildot uz TheFirst komentāru "Es jau sen tev nevēlos atbildēt, jo ar muļķiem ... " Muļķis esi tu! Pārāk liels muļķis, lai saprastu, ka esi muļķis. Zinu dažus tādus, cenšos ieturēt distanci. Piedod, ka nokļūdījos, rakstu tempā. Ja tu domā, ka es nezinu kā raksta vārdu "atbildēt" tad tu tiešām esi norakstāms muļķis. Atradi kur piesieties, jo neko citu jau vairāk izdomāt nevarēji.

ELEP avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Komiķis
  ELEP 13.02.16 11:21  
8
0
atbildot uz M1FrE komentāru " Tavi raksti liek smaidīt pat drūmā dien... "Sestdienas rīts, paģiras, kā gan es tevi saprotu!
PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 13.02.16 04:56
8
0

Cepuri nost !Labs. Tikai kas tie,, austuri,, tadi ? It ka jabut kadai sektai....varbut pavaru,ja jau receptes....

Chinook avatars
Medaļa MarioMedaļa Troll killerMedaļa Mario
  Chinook 13.02.16 12:33
7
0

   

FunKx avatars
Medaļa DeputātsMedaļa RainisMedaļa Žurnālists
  FunKx 13.02.16 21:22
8
2

atbildot uz TheFirst komentāru " visi noliek FunFaceTV bērnišķību, ka sī... " Tu salīdzini sāli ar cukuru. Itkā jau abi paredzēti vienam mērķim, bet tikai viens ir salds un patīkams, bet otrs liek saviebties.

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 13.02.16 17:41
5
0

Man tagad sagribējās aiziet uz tādu veikalu..    

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 14.02.18 00:44
3
0

    

« 1  2  3 »