local-stats-pixel

''Perfektā'' meitiņa, atnes ābolus | AKD :30

 35  0

Es esmu laba meitiņa, vienmēr klausu un jauki izturos. Esmu perfekta. Tad nu tā, es tagat pastāstīšu vienu piemēru, kad es ļoti klausīju māmiņu.

Šodien skolā bija fotogrāfēšanās un man bija mugurā smuka kleitiņa, kurpītes un zeķubikses, protams, man bija arī skaista frizūra. Tad nu tā - bija rīts un es jau gāju uz mašīnu. Apstājusies pie mašīnas durvīm, es nevainīgi pajautāju mammai: ''Mammu, gribi lai atnesu ābolu?''. Mamma nobāl un izmoka smaidu ''Nē, nē meitiņ, nevajag!'', bet es jau steidzos pakaļ tiem āboliem.

Mājas pagalmā no ābelēm bija nolasīti visi āboli, tāpēc vienīgā vieta kur bija āboli, bija vieta aiz sētas, kur viena ābele bija sadalīta uz pusēm. Lai tiktu pie āboliem, kas bija sakrituši aiz sētas, bija jātiek garām milzīgai dubļu bedrei, ko bija izveidojuši ceļastrādnieki, tad bija milzīga grants čupa un tad pāri ābolīšiem, kā cieti aizkari, karājās ābeles zari.

Tad nu tā: es drosmīgi soļoju gar bedres malu un bišķiņ pakritu, nosmulējot kurpes, zeķubikses un kleitiņu. ''Ak mans Dievs, nesasmērē drēbes!!!'' iekliedzās māmiņa. Es drosmīgi paklausīju un novilku kurpes, lai tās nesasmērētu un noliku malā (kurpes aizlidoja pēc metiena ūdenī, kas sakrājās bedrē). Tad es ar plikām kājām stalti soļoju augšā pa grants čupu un liekot kļūmīgu soli pakritu (noripoju pa grants čupu), es drosmīgi noriju asaras un ignorēju tos trīs caurumus, ko izplēsu kleitā un mammas šausmu sēcienus.

Tad es pasoļoju zem ābeles zariem, bet mati aizķērās aiz zariem un es tos tāstiprāk parāvu, bet tad izkrita visas skaistās brošas un gumijas. Es pati gandrīz aiz šausmām iekliedzos (mana skaistā frizūra!), bet tad es iedomājos savas māmiņas prieku, kad atnesīšu viņai ābolu, tāpēc paņēmu kādus divus ābolus.

Atpakaļ ejot, viss notika tāpat kā šurp ejot, bet kad nonācu pie mammas, viņā nesmaidīja, bet bija bāla un laikam gatava ģībt. Nu nekas, viņa laikam vēl ir šokā, ka es tik veiksmīgii dabūju ābolus. Tad es priecīgi teicu: '' Es atnesu ābolus, vai tagat varam braukt?''

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 0

0/2000