local-stats-pixel

Pārbaudijums!8

16 0
Es biju laimīgs. Satikos ar savu draudzeni vairāk nekā gadu, un tā mēs nolēmām apprecēties. Mani vecāki mani atbalstīja, mani draugi iedrošināja, un mana draudzene? Viņa bija sapnis!

Bija tikai viena lieta, kas mani uztrauca diezgan stipri, un tā bija mana topošā sievasmāte. Viņa bija biznesa sieviete, gudra, bet vairāk par visu - skaista un seksīga, kas dažreiz ar mani flirtēja pārāk uzkrītoši un lika man justies neērti. Kādu dienu viņa mani uzaicināja pie sevis, lai mēs kopā varētu pārbaudīt kāzu ielūgumus.

Un tā es aizgāju. Viņa bija viena, un kad es ierados, čukstēja man, ka drīz es būšu precēts, ka viņai ir kaislīgas jūtas pret mani un viņa mani vēlas.Tāpēc, pirms es apprecos un saistu savu dzīvi ar viņas meitu, viņa vēlētos ar mani tikai vienu reizi pamīlēties.

Ko es varēju teikt? Es biju totālā šokā un nespēju bilst ne vārda. "Tā", viņa teica, "es eju uz guļamistabu, un kad tu esi gatavs, vienkārši nāc un paņem mani." Es vēroju viņas skaisto pēcpusi, kad viņa kāpa augšup pa kāpnēm. Es stāvēju kādu mirkli, tad pagriezos un devos uz izejas durvīm.... Es tās atvēru, un izgāju laukā no mājas.

Ārā stāvēja viņas vīrs ar asarām acīs , apskāva mani un teica: "Mēs esam patiešām laimīgi un apmierināti, Tu esi sekmīgi nokārtojis mūsu mazo testu. Mēs nevarētu vēlēties labāku vīru savai meitai. Laipni lūdzam ģimenē!"

Morāle: VIENMĒR glabā prezervatīvus savā automašīnā!!!!

16 0 8 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000
oldschool "Kāds sakars morālei? :D" nu jebal,dazhiem cilveekiem ir vienkaarshi atrafeejushaas smadzenes... es nezinu cik lielam dalbajobam ir jaabuut lai shito staastu nesaprastu...
5 1 atbildēt
Viņš gaja pakaļ uz mašinu pec prezervativiem viņš nemaz negribēja atraidit māti!
3 1 atbildēt
SBR avatarsSBR
Šitas baigi vecs, un pietam angļu valodā gāja runa par seksīgo māsu, nevis sievasmāti, un ārā gaidīja visa ģimene nevis tikai sievastēvs
3 1 atbildēt
haha, super emotion
3 1 atbildēt
blja labs :D :D
1 1 atbildēt
:D
0 0 atbildēt
aaaa..ha ha ha ah..! Vecais drāzējs.. :DDDDD nu nospīdēja čalim.... :)
0 0 atbildēt
Labs :D
0 1 atbildēt