18

 120  5

Sveiki mani dārgie spocēni! Man ir jāatzīstas, ka biju viens no gandrīz 5000 cilvēkiem, kuri vakar vakarā vēroja grandiozo sabiedrības kunga Andra Kiviča un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes 18+ preformanci tiešraidē, kura norisinājās no vannas Tukuma viesnīcā. Ceru, ka šobrīd viesnīcas atbildīgais personāls vannu ir izmagājis un dezinficējis.

Līdz ar to, lai kompensētu kaitējumu, ko esmu nodarījis savam IQ, uzražoju dažas memes saistībā ar aizvadītās nedēļas skaļāko notikumu bohēmas pasaulē, lūdzu - paldies!

Komentāri 18

0/2000

Vai mārketinga vārdā ir vērts savus radiniekus tik nenormāli pazemot? Antireklāma bieži ir spēcīgākā reklāma, bet šis jau ir par traku- pārāk daudz, ir pārsatinājums interneta vidē no šitām glupībām. Cilvēka dabā ir tā neveselīgā interese parakāties citu dzīvēs un mēslos, bet spoku autori izdarītu labu darbu, ja butu vismaz viens izklaides portāls bez šiem diviem nenobriedušajiem multimāksliniekiem- bezdarbniekiem.

 15  0 atbildēt

Tā kā tādus sūdus neskatos,virsraksts bija kārdinoš..Izrādās pupa nav bijis.Paldies par informāciju.ps. mana vecāmamma teica-ja Dievs kādu grib sodīt,viņš viņam atņem prātu.ps.2.neesmu dievticīgs.

 12  0 atbildēt

Un biznesa ideja gatava Svētku atklātņu ražošana ar KiviLieni  

 10  0 atbildēt

Arī slikta slava ir slava... Diez uz ko tas viss velk... OK, pirmdienai humora deva, par to paldies šim prāta apdalīto pārim.

 9  0 atbildēt

Kur ir Lienes PUPS??  

 8  0 atbildēt

viņi visās kopbildēs izskatās apkodušies, laikam viens otram nenāk par labu   

 8  0 atbildēt

 Neko izcilu nesaskatu.divi pajoliņi ākstās ,un nu tādiem pašiem mutes vaļā.tfu.  

 7  0 atbildēt

Teikšu godīgi - ja sākumā klajā stulbuma demonstrēšana bija vēl kaut cik uzjautrinoša, tad tagad jau man pavisam reāli velk uz vēmienu no viņiem abiem. 

 5  0 atbildēt

vai ta nepietiks jau

 5  0 atbildēt

Nu nah... Cik saprotu tur pat pupu nebija?!?

Par ko vispār ir cepšanās?!?   

 5  0 atbildēt

  Visu dienu tās āksts...  kivičš.

 4  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Ko nez tie abi salietojušies??? Andrim skatos labi "ŠTIRĪ"

 2  0 atbildēt
Liene vannā nav kaila? Tad kāpēc bija jātaisa tās maucīgās bildes?
 2  0 atbildēt