local-stats-pixel

Latviešu specvienības dienasgrāmata 1.daļa8

16 2
1.diena
Ienāca pulkvedis un pateica, ka mēs mācīsimies diversijas lietas. Līdz mācību beigām dzīvs neviens neaiziešot. Ja kāds nav ar mieru, lai rakstot atlūgumu. Viņu nošaus bez rindas. Interesanti.

2.diena.
Atnāca apakšpulkvedis un teicam ka viņš mūs apmācīšot. Slepena nindzju tehnika, ko pat paši nindzjas nezinot. Pierādījumam apakšpulkvedis pārsita ar galvu vilciena sliedi un apēda ķiveri. Visi bijām šokā. Tik žēl tos vilciena pasažierus. Jā.

3.diena.
Izrādījās, ka pulkvedis jokoja par nošaušanu. Nekas, mēs arī pajokosim, kad satiksim. Viņš mums pleznās uz augstsprieguma staba kāps.

4.diena.
Rakām bedres bebru stilā un lēcām tām pāri. Attapīgākie pret vakaru iemācījās pārlēkt 9metrīgas bedres. Ek veiklie. Es atkal uzlēcu vienam bebram. Un es domāju, ka viņiem zobu nav.

5.diena.
Lēkšanas veselīgai stimulēšanai apakšpulkvedis novilka ap bedrēm dzeloņstiepli. Iemācījāmies pārlēkt 14 metrus. Bebru šodien nav.

6.diena.
Mācījāmies pārlēkt žogus. Divmetrīgie labi padevās. Pateicoties gudrajam apakšpulkvedim un dzeloņstieplei, iemācījāmies pārlēkt 4metrīgus žogus. Naktī puse no karavīriem aizbēga dezertēt, pārlecot pār žogu. Es nogulēju.

7.diena.
Atbrauca celtnieki un uzaudzēja žogu līdz 7 metriem. Gudrā apakšpulkveža un naglaina dēļa vadībā iemācījāmies pārlekt 5metrīgus žogus. Naktī aizdezertēja cita daļa karavīru. Ja cilvēks nevar pārlēkt pār žogu, tad viņš var pārlidot. Ar šaujampulvera un katapultas palīdzību. Atkal aizgulējos.

8.diena.
Mācāmies rāpot pa sienām. Īpaši nesanāk. Apakšpulkvedis ieteicās rīt mums palīdzēt ar stimulāciju. Pat pērtiķis varot tādu nieku.

9.diena.
Pa sienām rāpojam tīri neko, bet reizēm nokrītam lejā. Apakšpulkvedis salicis apakšā dēlīšus ar nagliņām. Pirmais nokrita Māris. Naglas saliecās, viņš gandrīz necieta.

10.diena.
Pārliecinoši rāpojam pa sienām. Māris baidās no augstuma, tādēļ 6 stāva augstumā sāk vemt. Bet nekrīt, jo apakšpulkvedis solīja tam pakaļu nozilināt. Kāpēc es šodien pagadījos zem Māra uz sienas. Būs beidzot šonedēļ dušā jāieiet.

11.diena.
Atnāca pārbaude. Painteresējās par dezertieriem. Apsolīja izlikt pārsteigumus – slazdus. Visi dikti nopriecājās. Apsolīja nopērt tos, kas bēgs.

12.diena.
Apakšpulkvedis atnāca ar zilu ģīmi. Pats iekāpa savā pārsteigumā, kuru Andris bija pārlicis citā vietā. Domāju, kā apakšpulkvedis sevi pērs…
Naktī izmeklējām visus pārsteigumus –lamatas. Atradām ne tikai tās. Atradām 7 prettanku mīnas, 3 kalašņikovus, 3 Valterus, 2 ložmetējus, 1 Stingeru, nerunājot par tādiem niekiem kā kasti ar granātām un kaut kādu ovālu bumbu ar trijstūri uzzīmētu. Trofejas noslēpām būdā, bet pārsteigumus salikām interesantās vietās. Atlikušo nakti spriedām, kas šeit agrāk bijusi par vietu.

13.diena.
Mācījāmies būt neredzami potenciālā ienaidnieka aizmugurē. Tante no kaimiņu ciema guļ ar infarktu slimnīcā.

14.diena.
Mācījāmies ne tikai būt neredzami, bet nedzirdami. Ar gudrā apakšpulkveža smagās kājas un mums piekārto zvaniņu palīdzību tas mums sanāc diezgan labi. Arnis pat cigaretes apakšpulkvedim izvilka. Apakšpulkvedis runāja kādā dialektā pusstundu un solīja rīt sagādāt pārsteigumu.

15.diena.
Atnāca apakšpulkvedis un pateica, ka šovakar mēs veicam spiegu kontrolmēģinājumu. Pirmkārt, lai papildinātu produktu krājumu, otrkārt, lai pārbaudītu savas iegūtās iemaņas. Kaujas uzdevums – neredzamiem un nedzirdamiem iekļūt pilsētā, apgādāties ar gurķiem un kabačiem un tik pat neredzami pazust. Kaujas uzdevums tika veikts nevainojami un ar uzviju.

16.diena.
No rīta lauksaimniecības šefs trīcošām rokām un balsi stundu centās izstāstīt kādu notikumu, kad apakšpulkvedis ielēja iedzert nabagam kādu litru spirta, tas izstāstīja. Naktī šefa dārzā esot ieradušies spoku spēki. Rezultātā nav ne pēdu, ne dārzeņu, ne vīna krājumu pagrabā, bet 10 sargājošo asinssuņu nekā nav manījuši. Jocīgi, kā tā sagadījās, ka mēs tā ar tiem sātana spēkiem vienā vakarā iegājām vienā un tai pašā dārzā. Trīsas pār kauliem iziet, padomājot.

17.diena.
Lauksaimniecības šefs izdzēra 2 litrus un izstāstīja, ka sātana spēki esot apsēduši dārzu. Pa nakti esot izauguši dārzeņi un kaut kāda milzīga egle dārza vidū. 5 sargi ar ložmetējiem un nakts redzēšanas aparatūru nekā nav manījuši.
16 2 8
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 8

0/2000
Patika emotion
2 0 atbildēt
Normaali :)
2 0 atbildēt
labai emotion
2 0 atbildēt
cik sen neesmu neko labu teicis!! :D vnk skatos tikai rakstu kas liekas parashie bet te ir viss ko vaig !!! + ir ko lasiit ir ko apskatiities! labs!! +
2 0 atbildēt
ai, vot šitas bija jauki .:))
2 0 atbildēt
Nenormāli albs, bet bijis kādas 2reizes jau :p
2 0 atbildēt
cik var likt vienu un to pashu ?
2 0 atbildēt
nice!
1 0 atbildēt