46

 2228  31

Īss raksturojums, kā ātri nožēlot savu rīcību.

Komentāri 46

0/2000

kam vajag desmit miljonus, ja ir svetačka rēzeknē.

 84  0 atbildēt
Vīrs sievai: Ko tu mīļā darītu ja es laimētu loterijā. Sieva: Paņemtu pusi un šķirtos no tevis. Vīrs: vinnēju desmitnieku, še piecīti un vācies cūka...😀😀😀😀
 53  0 atbildēt

Ja nebūtu lasīts,tad būtu labi

 41  0 atbildēt

Kkad sen atpakaļ lasījo šito pašu tikai te vīrs un sieva apmainīti vietām...

 31  1 atbildēt

 19  3 atbildēt

Un tas viss varēja nenotikt, ja viņi vienkārši būtu izrunājušies un mēģinājuši risināt problēmas vai arī kopēji izlēmuši, ka nav vērts...bet nē vajag uz kaut kādiem pieņemumiem atstāt dumjas vēstules.

 16  1 atbildēt

Fuck You, ex-vīrs! 

 12  0 atbildēt

vispār bija otrādi, ka vīrs vinnēja loterijā tos 10 mio $, jo neviens normāls heteroseksuāls vīrietis neteiks sievai, lai viņa iečeko viņa frizūru. Tekstu ir tulkojusi sieviete, jo stāsts ir reāli no dzīves, sieva pameta savu vīru pēc tam, kad viņš pameta darbu, sieva nestrādāja, tāpēc arī pameta arī vīru, jo nodomāja, ka vīrs reāli sagājis sviestā.

Man nav pieejams tiesas spriedums, bet tiesa nolēma, ka sieva ir vainīga laulības izjukšanā, vīru viņa pameta pirms uzzināja, ka vīram ir 10mio$, tāpēc viņai arī nepienākas puse no vīra mantas un laimesta.

besī ārā, ka sagroza faktiskos lietas apstākļus. 

 12  0 atbildēt
Laaaabs
 11  0 atbildēt

Jā, tikai oriģinālā vīrs laimēja loterijā.     

 12  1 atbildēt

Kaut kur jau lasīts un pārveidots no sievas uz vīru. Un adoptēts Latvijai (Rēzekne) bet tas neko sliktu nenozīmē un ir ok ! + 

 8  0 atbildēt

Ieliku mīnusu, jo šo prikolu biju redzējis jau vairākas reizes dažādos saitos, visbiežāk, Facebook. Varbūt parastais spoku lasītājs to nemaz nepamana, pats esmu licis pat pilnībā pārkopētus rakstus no tādiem lietotājiem kā piemēram ainiss13 un par to dabūjis 400 un vairāk plusu, neviens komentārs neliecināja par to, ka kāds pamanītu manu krāpšanas shēmu. Laikam parastais spoks ir apveltīts ar ļoti īsu atmiņu.

lūk links uz stāstu: 1.

 8  0 atbildēt

Vīrs pārnāk mājās un saka: "Sieva, es vinnēju loterijā miljonu! Lasi drēbes!"

Sieva: "siltam vai aukstam laikam? Uz kurieni dosiemies ceļojumā?

Vīrs: "Visas! Un pazūdi no manas dzīves!" 

 

 7  0 atbildēt

Priekskam sieva ja Andra izraadaas Andris

 6  0 atbildēt

Man patika. + tev.

 6  0 atbildēt
Sieva iet uz darbu , kamer virs shaj taisa ēst ? -.- 😧
 6  0 atbildēt

Nauda nav laimes

 5  0 atbildēt

dieszgan tizls īstā humora raksta izķēmojums--sieva raksta vīram ,ka šo pamet ..uz ko savuk';rt vīrs atraksta ,ka esot vinnējis pamatīgu čunguru ,uz kura da';lau pat sieva vairs pretendēt nevar--pati uzrakstīja ,ka vīru pamet..bet šī ""plaģiāta autoram""olas klaviervākā iecirst ..plebejs!!

 5  0 atbildēt
 4  0 atbildēt