local-stats-pixel fb-conv-api

Kā iebarot kaķim zāles4

20 0


1. Paceliet kaķīti un noguldiet uz savas kreisās rokas; turiet to maigi, kā zīdainīti! Turot tableti labās rokas saujā, ar rādītājpirkstu un īkšķi maigi saspiediet kaķa vaidziņus. Kad kaķa mute atveras, iemetiet tableti mutē; ļaujiet kaķītim aiztaisīt muti un norīt tableti.

2. Paceliet tableti no grīdas un izvelciet kaķi no pagultes. Stingri turot kaķi kreisajā rokā, procesu atkārtojiet.

3. Izmetiet apslienāto tableti atkritumu traukā un izvelciet to negantnieku no vannas istabas.

4. Sadabūjiet jaunu tableti. Saņemiet kaķi, kā iepriekš, ar kreiso roku stingri turot pakaļkājas. Atspiediet dzīvniekam vaļā žokļus, ar labās rokas rādītājpirkstu tableti iegrūdiet šim rīklē, aizspiediet purnu ciet un noskaitiet līdz desmit.

5. Dabūjiet sev kādu palīgu. Izvelciet tableti no akvārija un aiz astes noraujiet kaķi no skapjaugšas.

6. Notupieties uz ceļiem! Stingri iežmiedziet kaķi starp kājām! Turiet visas ķepas! Ignorējiet kaķa lāstus! Lieciet, lai palīgs, cieši turēdams kaķa galvu, iegrūž tam žokļos koka lineālu un pa lineālu ieslidina tableti rīklē.

7. Salūkojiet jaunu tableti. Nokabiniet kaķi no aizkaru stangas. Atgādiniet sev, ka jāiegādājas jauns lineāls un aizkari. Savāciet vāzes lauskas.

8. Ievīstiet kaķi lielā dvielī un lieciet, lai palīgs uzgulstas tam virsū tā, lai no palīga paduses rēgotos ārā tikai kaķa galva. Saberziet tableti pulverī, atlauziet kaķim purnu vaļā ar zīmuli un ar kokteiļu salmiņu iepūtiet pulveri kaķim rīklē.

9. Izburtojiet etiķeti, lai noskaidrotu, vai tablete ir vai nav kaitīga cilvēkam. Iedzeriet vienu alu, lai tiktu vaļā no riebīgās garšas. Apsaitējiet palīgam roku. Asinis no paklāja nekavējoties notīriet ar aukstu ūdeni un ziepēm.

10. Izvelciet kaķi no kaimiņu šķūņa. Paņemiet vēl vienu tableti. Attaisiet vēl vienu alu. Iebāziet kaķi bufetē un iespiediet viņa kaklu durvīs tā, lai ārā rēgojas tikai galva. Ar ēdamkaroti atlauziet viņam vaļā muti un iestūķējiet tableti.

11. Salūkojiet skrūvgriezi un ielieciet bufetes durtiņas atpakaļ eņģēs. Izdzeriet alu. Noderēs arī mazliet konjaka. Izpētiet, kad pēdējoreiz esat potēts pret stinguma krampjiem. Dezinficējiet vaigu ar konjaku. Izmetiet saplēsto T-kreklu.

12. Izsauciet ugunsdzēsējus, lai dabū to sasodīto plēsoņu lejā no koka, kas aug otrā ielas pusē. Paņemiet pēdējo tableti.

13. Sašņorējiet kaķa priekškājas un pakaļkājas kopā un piesieniet zvēru pie galda kājas. Sadabūjiet kādas pamatīgas stangas. Kad purns dabūts vaļā, iestampājiet kaķim rīklē tableti, tad virsū vēl gaļas gabalu un salejiet viņam rīklē kādu puslitru ūdens, lai noskalotu tableti uz leju.

14. Izdzeriet atlikušo konjaku. Lūdziet palīgu, lai aizved jūs uz slimnīcas traumpunktu. Kamēr dakteris jums sašūs roku un izvilks tableti no labās acs, centieties izturēties mierīgi. Mājupceļā iegriezieties mēbeļu veikalā un palūkojieties, cik maksās jauns galds.

15. Necentieties sameklēt kaķi! Nopērciet kāmīti…

20 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

emotion emotionnav nemaz tik gruutiemotion

0 0 atbildēt

pēdējais punkts ir labs!

0 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

Tikai un vienīgi ar varu, tablete jāiespiež tik dziļi rīklē cik var. protam jai neaizrijas

0 1 atbildēt