1. Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu pienāc un saki: - Ar mani gultā ir ļoti labi. Tas ir tiešais mārketings.
2. Tu esi atnākusi uz ballīti ar draugiem un redzi izskatīgu puisi. Kāds no taviem draugiem aiziet pie viņa un saka: - Ar viņu gultā ir lieliski. Tā ir reklāma.
3. Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu piecelies kājās, sakārto kleitu, pienāc viņam klāt un ielej dzērienu. Tu saki: - Atļaujiet; un pienāc tuvāk, lai sakārtotu viņa kaklasaiti, tajā pašā laikā pieskaries viņa rokai ar krūti, un piebilsti: - Starp citu, ar mani gultā ir ļoti labi. Tās ir sabiedriskās attiecības (PR)
4. Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Viltīgu intrigu rezultātā tu starp klātesošajām meitenēm sarīko ķildu, bet pati paliec malā. Kad visas ir izkāvušās, tu saki: - Iesim prom no šejienes! Starp citu, ar mani gultā ir ļoti labi! Tas ir negatīvais PR.
5. Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Viņš pienāk tev klāt un saka: - Es dzirdēju, ka ar tevi gultā ir satriecoši labi. Tā ir preču zīmes atpazīstamība.
6. Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi. Tu viņu pierunā aiziet ar tavu draudzeni. Tā ir tirdzniecības pārstāvniecība.
7. Tava draudzene viņu neapmierina, tāpēc viņš zvana tev. Tas ir tehniskais atbalsts.
8. Ballītē tu ieraugi izskatīgu puisi, pienāc klāt un saki: - Atceries, cik tev bija labi ar Anniņu? To visu viņai iemācīju es. Nāksi ar mani? Tās ir klientu atsauksmes.
9. Ballītē tu redzi vairākus izskatīgus puišus. Tu viņiem visiem aizsūti zīmītes par to cik ar tevi ir labi gultā. Tas ir tiešais pasts.
10. Tu atnāc uz ballīti, bet tur jau priekšā vesels bars skaistu meiteņu. Tev, it kā neviļus, no pleca noslīd lencīte un tu saki: - Ar mani gultā ir vienkārši lieliski un šokolādi ar šampanieti nemaz nevajag! Tas ir dempings.