Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
232

Sveiki, meiši un puisenes! Atkal klāt ir fml partija. Man ir prieks, ka dažiem no jums patīk šāda veida raksti. Iepriekšējās daļas ir savākušas 1000+ skatījumus. Man tas ir daudz. Ļoti. Paldies jums! Desmit fml, otrā lapā ir titulbilde.

Pēc ilgiem laikiem mēs ar... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
1. Pēc ilgiem laikiem, mēs ar jaunāko māsu izlēmām, ka varētu doties pārgājienā. Viss gāja labi. Naktī sēdējām pie ugunskura un viņa teica, ka viņai vienai bail iet uz tualeti, tāpēc man viņa jāpavada. Es teicu, lai iet aiz telts. Viņa atriebībai nokārtojās manās kurpēs, kuras tur stāvēja. FML.
Beidzot es satiku savu puisi... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
2. Beidzot es satiku savu puisi, kuru nebija redzējusi ļoti sen, jo viņš dzīvo tālu no manis. Viņš teica, ka viņam līdzi nāks draugi. Kad viņš aizgāja pakaļ dzērieniem, viens no viņa draugiem iesita man pa degunu, jo redzējies "es nozagu viņu brāli". FML.
Kamēr no rīta taisījos lai... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
3. Kamēr no rīta taisījos, lai ietu uz darbu, pie manis pienāca mana piecgadīgā meita un teica:" Tev labāk vajadzētu iet uz kačeni, jo tev tagad ir resnākas kājas. FML.
Mani vecāki vienmēr teica ka... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
4. Mani vecāki vienmēr teica, ka es varu pie viņiem ierasties kad vien vēlos. Tā nu bija sanācis, ka tieši šodien man vajadzēja palikt pie viņiem. Viņi ir nomainījuši atslēgas un nelaida mani iekšā. FML.
Skolotāja visiem izdalīja... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
5. Skolotāja visiem izdalīja pārbaudes darbu lapas. Man bija nulle punkti. Es skolotājai prasīju, kā tas ir iespējams? Viņa saka:" Tāpēc, ka tu uzrakstīji Kolombija, nevis Kolumbija. Es neesmu vainīga, ka tev ir tik zems IQ." FML.
Kad es kārtoju savu... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
6. Kad es kārtoju savu braukšanas eksāmenu, es biju nenormāli uztraukusies. Likās, ka viss rit labi un nekur neesmu kļūdijusies. Beigās es nenokārtoju eksāmenu, jo instruktoram nepatika, ka es tik lēni sprādzējos un kāpju ārā. FML.
Iepērkoties walmart kasieris... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
7. Iepērkoties walmart, kasieris pīkstinot manas preces histēriski smējās par mani, jo es izskatoties kā goblins. Es liku pasaukt menedžeri, kura arī piekrita, ka izskatos kā goblins. FML.
Pirmo reizi mūžā es... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
8. Pirmo reizi mūžā es izmēģināju zobu balināšanu. Pēc četrdesmit mokošām minūtēm, mani zobi nebija mainījušes, bet smaganas bija neierasti bālas. FML.
Strādāju kā parasti bet tad... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
9. Strādāju kā parasti, bet tad pie manis pienāca dusmīgs vīrietis. Viņš uz manis bļāva, jo it kā es esmu visu sačakarējis. Pēc divdesmit minūšu lekcijas, kad vīrietis jau aizgāja, atnāca mans priekšnieks, kurš pateica, ka visu sačakarēja viņš, bet negribēja klausīties to visu. FML.
Mans tētis pateica ka par... Autors: Bobby Tarantino Iespējams, ka te ir FML #3
10. Mans tētis pateica, ka par cik es dzīvoju pie viņa, viņš nejūtas pilnīgi brīvs. Kopš tā brīža, viņš pa māju staigā tikai kreklā. Pēdējās dienās, es esmu redzējis vairāk bumbas, nekā beisbolists savā karjerā.
6
232
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Zoles recidivistsMedaļa WADA laborants
  SAMSS 29.07.18 20:58
5
0

  

aleksandrs ozoliņ avatars
Medaļa NostradamsMedaļa ZeltrocisMedaļa Mario
  aleksandrs ozoliņ 11.08.18 10:45
2
0

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 02.08.18 15:36
0
0